Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Medalja posle 16 godina. Bilo bi lepo da ima sve tri ali sad navijamo za onu najsjajniju.

    Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

    Comment




    • Bravo Nole. iako si me zivaca kostao. Pogotovo ona dva promasena smesa!

      Comment


      • Bravo majstore. Osvojeno srebro. Bice mnogo teško u nedelju, ali ne i nemoguće. Dobro je da se igra u dva dobijena. Male su šanse ali postoje.

        Comment


        • Ja sam spokojan. Ovo je više nego što sma očekivao. Ne može u takvoj konkurenciji koju je imao tokom karijere da se baš sve osvoji. Alkaraz će možda moći, jer nema ko da ga izazove.
          Zeznuo je Rio i Tokio , ali Bože moj. Srebro, nova medalja za Srbiju, dve ukupno u singlu u tenisu od Novaka. Dosta je i to, šta fali?

          Comment


          • Ostaviće srce na terenu! Ne pamtim da je ikad bio nervozniji no juče. Ono je bilo ludilo, neko posebno stanje. Nadam se da će biti spokojan i uraditi sve kako treba. Poremetiti Alkaraza. Pokazao je i on nervozu kad ispadne iz zone komfora i kad ne ide sve po planu. Epski meč nam sledi. Jako od starta. IDEMOOOOOOOOOO

            Comment


            • Možda je i dobro što je u ovom meču Alcaras favorit pa je po prvi put pritisak veći na njemu.
              Za Novaka je najbitnije da ne bude problema sa kolenom, zatim da odigra najbolji meč kao i da Carlos bude na nivou finala RG ove godine. Mislim da je takav Carlos ranjiv.
              Ne bi voleo da vidim Carlosa iz finala Wimbledona.

              Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

              Comment


              • https://www.youtube.com/watch?v=6rwFKZez50M

                Comment


                • Neke stvari idu na Novakovu vodenicu:

                  1. Alkaraz je veliki favorit u finalu. Očekuje se da bez problema pobedi Novaka.
                  2. Novak realno nema šta da izgubi
                  3. Bice puno Srba na tribinama. Više nego Španaca.
                  4. Novakov motiv je veći nego Karlosov

                  U smislu samog meča, Novak je taktički, tehnički i mentalno idalje daleko najbolji igrač na Tour-u. Ako je Novakova ocena 9.5, Karlosova je 9.0; Ali zato je Karlos mladji, eksplozivniji, brži i jače udara.

                  Da bi pobedio Novak mora da izbegava napade Karlosa koji ga teraju van terena, uz opasku da ritern igra ključnu ulogu za Novaka.

                  Ako se izuzme faktor da se ujutru probudis i ne osecas (ili osecas) dobro, šanse su 75:25 za Karlosa.

                  Ako se umeša Svedržitelj, pobeđuje Novak.

                  Edit: Činjenica je da Novak diže formu od Ženeve, tj. od Roland Garosa. I očekuje se da sutra bude na najvišem nivou. Isto tako fun fact je da Novak nema top10 pobedu ove sezone (prilično sam siguran).

                  Ono što je činjenica, i ne ide Novaku na ruku je da u tenisu, nema laži i nema prevare. Ko je u boljoj formi i ima bolje rezultate, taj pobeđuje. A to je Karlos.

                  Ako Novak pokaže visok nivo. Karlos ce pokazati paniku.
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 03-08-24, 12:14.

                  Comment


                  • Циција ватао на бекенд, иста тактика и против талијана, а где да вата Акија, не знаш да ли је јачи са бекенда или са форхенда, има све ударце као из топа, морамо да будемо пресрећни са сребром ...нема злата, нема првог места, сада нека ради још коју годину то му је у осталом посао, а ми смо се вала науживали ових 20 година, хвала му!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Šta se ovo desilo...

                      Comment


                      • Da li je ovo moguće

                        Sent from my SM-F721B using Tapatalk

                        Comment


                        • Sta ovo bi ljudi moji, u pm... legendo

                          Comment


                          • Nisam gledao ovakvu njegovu igru bez padova. Ne pamtim. NI.. Želim analizu

                            Sent from my SM-F721B using Tapatalk

                            Comment


                            • Ljudi moji , da li je ovo moguće... Drhtim hebemu, drhtim... Auuuuuuu

                              Comment


                              • Pa ljudiiiii ljudiiiii



                                Tataaaa najbolji si


                                Ne mogu ništ’ sada da pišem


                                Volimo te, legendo!!!


                                idemoooo breee idemoooo
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X