Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao. Ali sutra ću gledati spokojno. Prvo, Novak je meni kao navijaču i nama, toliko dao radosti tokom karijere, sve rekorde je oborio i idalje nastavlja da pravi čuda. Sa 37 punih godina, 30ak dana nakon operacije kolena, čovek igra u finalu Wimbledona i dobija Runea i Musetija sa po 3-0. Samo po sebi, to nije realno. Drugo, volim i Alkaraza i ako želim da neko obori mnoge Noletove rekorde, to je on. Treće, ima li šta lepše, nego gledati finale Wimbledona, Đoković - Alkaraz? Možda samo Đoković-Federer.
    Četvrto, mislim da Novak neće izgubiti sutra.

    Totalna ludnica od meča, Novak ima dve pobede za redom protiv Karlosa, ušao mu je u glavu u odsudnom trenutku, u Sinsinatiju. Da je izgubio tada, bilo bi obrnuto. Sa druge strane Karlos, 4.finale Slema, bez poraza je. Dečko igra najbolje kad je najbitniji meč, najbitniji poen i najveći pritisak.

    Od Novaka očekujem da taktički pristupi meču i mislim da će to izgledati kao finale 2019.godine. Prošle godine ritern nije bio dobar na drugi servis. Ako bude dobro servirao i reternirao biće 25. Slem.

    Comment


    • Sviđa mi se tvoj post

      Comment


      • Apsolutno, sve ovo je predivan bonus i uživam u svakom turniru, meču, lepom poenu….

        Jedino što želim to je zlato na OI ali samo zato što je to Noletu izuzetno bitno. Ipak, bojim se da posle toga ne najavi penziju Mislim da ima još par dobrih godina u nogama, ali čini mi se da će on naći tajming za to dok je još uvek na samom vrhu…

        Idemoooo
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Mene taj hajp oko OI nervira i promenio sam mišljenje. Zabole me za to. Novak sigurno neće u penziju. Zašto bi? Imao je operaciju pre 30 dana a sada je u finalu Wimbledona.

          On nema više veliki kalendar. Mesto broj 1 ga ne zanima. Samo Slemovi. Motivacije za Masterse nema, to su samo pripreme za Slemove. Dokle god je zdrav, ako se otvori žreb, on je favorit na svim Slemovima.

          Comment


          • Najviše me plaši iznenadna promena ritma koju izvodi Alkaraz...

            Comment


            • Ajmo da vidimo šta će biti. Napred Novak!

              Comment


              • Ako se po jutru dan poznaje, netje na dobro... Opasno se tremirao

                Comment


                • Ne može da prati brzinu Alkaraza

                  Comment


                  • Poklonjeno hbga. Sad će biti mnogo teško. Bedak
                    Sumnjam da će dati sve od sebe, Olimpijada je u glavi
                    Laganih 3:0
                    Last edited by Nesic; 14-07-24, 14:54.

                    Comment


                    • Prejak je Alkaraz.

                      Comment


                      • Nemoguće je da ga prati, prejak ritam za Novaka

                        Comment


                        • Još nema ni prvog servisa... Karlos maestralan

                          Comment


                          • JA ovde više vidim lošu igru Đokovića kao glavni problem, a ne samo tempo Alkaraza.

                            Comment


                            • Kvalitet Karlosovog bekhenda je isti kao i forhenda. Svaki udarac danas mu je ocena preko 9. Sto i statistika pokazuje. Servis, ritern, bh, fh. Sve je savrseno.

                              Comment


                              • Pa ovaj ga i tera da igra loše. Prebrz je Karlos.

                                Comment

                                Working...
                                X