Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šljaka je previše teška podloga za njega. Za sedam dana navršiće punih 37 godina. Mislim da on ne može mnogo na Roland Garosu. I prošle godine je bilo problema, sa Fučovičem, sa Fokinom dva preteška TB, izgubio set od Kačanova. Čak mislim da bi izgubio i od Alkaraza da nije krenula ona priča kako će Karlos da ga samelje itd. Tu se projavio inat i našlo se snage. Ove godine, nema resurse za šljaku. Ima mnogo dobrih igrača u formi. Stefanos, Ruud, Zverev, da nije bilo povrede i Alkaraz bi bio babaroga.

    Ne slažem se ovo za kostur i žreb. Videli smo u Rimu, otvoreno sve za trofej i došlo je do velikog raspada. Čini mi se da ima problem veliki u prvim rundama da igra.

    Napašće Igre i Wimbledon i posle toga očekujem da se njegova forma nastavi identično kao i sa početka godine.

    Ono što možda može biti, ali male su šanse jeste da prosto taj pad motivacije jeste veliki i traži mnogo vremena da se prođe mentalno kroz to. Možda čak i cela sezona.

    Poslednji put kad je imao problem sa motivacijom, tada je rekao, da nema problema da se trenira ali kad izađe na teren, nije bilo to to. Sada je identično.

    Može on da priča šta hoće i novinari isto ali postoje parametri koji su merljivi. A to su omiljena podloga i omiljeni turniri. Ako tu nema rezultata onda je to u problemu.

    Činjenica da dosta provodi vremena u Srbiji govori da traži okrepljenje. Razišao se sa Goranom, znači da želi još ali treba mu ekipa koja će ga pokrenuti. On možda ne može da nađe formulu ali neko drugi će je naći.

    Comment


    • Uzeo WC za Ženevu, zanimljivo

      Poslato sa WDY-LX1 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Situacija je alarmanta što se tiče forme. Nisam očekivao Ženevu ali poželjno je. Idalje mislim da neće uzeti RG.

        Comment


        • Mislim da nazalost Novak nece uzeti nista vise.Dan pred turnir u Zenevi a 10 dana do RG on se seta po kamenickom parku?Nema covek vise motiva da igra.

          Comment


          • Mislim da će za Wimbledon i OI biti druga pesma.

            Za Roland Garos mislim da će motivacija da se popravi ali da neće biti spreman. Ako želi da nastavi karijeru jedini put je da da sebi oduška koliko god je potrebno.

            Comment


            • Treba se oprostiti kada je na vrhu ali kapiram da zbog sponzora ne može. Ako nešto ne osvoji ode on iz top 10 sledeće godine.

              Poslato sa WDY-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Koliko ja znam, on i ima ugovor sa Lacoste do 2025., tako da je to meni odavno bio indikator kada će završiti karijeru.

                Usput, srećan rođendan Novače, i da me ne nerviraš mnogo do kraja karijere!

                Comment


                • Originally posted by Kule View Post
                  Koliko ja znam, on i ima ugovor sa Lacoste do 2025., tako da je to meni odavno bio indikator kada će završiti karijeru.

                  Usput, srećan rođendan Novače, i da me ne nerviraš mnogo do kraja karijere!

                  neuroza
                  ma kaka neuroza
                  po pitanju neuroze toes nerviranja
                  nema potrebe niza nervozu aniza nerviranje
                  jebeš to
                  moš čovek dase iznervira npr
                  ako nemore dispronadže otvarač za pio
                  a nema pri ruci ni štok od vrata ki pomoćno sresvo
                  al
                  jopet
                  golema sreća u nesreći
                  tutije uvek pri ruci upaljač za cigare
                  pa snjim preko prsta otvoriš ošale
                  al moraš da paziš kad iskoči čep
                  date ne opizdi po oku to opasno
                  vićeš saćuti pokazem kako treba
                  i
                  tako da
                  po pitanju neuroze toes nerviranja
                  nema potrebe niza nervozu aniza nerviranje








                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici

                  Comment


                  • Top zreb.

                    Comment


                    • Dobro mu došla ova Ženeva. Kao da se budi iz sna...

                      Dobar žreb.

                      Comment


                      • Tri meča, to je okej. Ovo ne obećava. Wimbledon je njegova šansa ali ja mislim da je ovo kraj generalno. Zablistaće jos negde malo ali to je to. 37.godina punih, nema sta on da trazi na šljaci.

                        Comment


                        • Nazalost Novak deluje lose. Pre svega fizički, mada teško je reći da li je veći problem fizički ili nema dovoljno motivacije. Ja ipak mislim da nešto nije uredu sa njim.

                          Utisak je da prvi put opsle 6 godina i RGa Novakove šanse na slemu su "jako male". Tako da ako dodje do QF mislim da to nije lo[e. Nadam se da 'e na WImbledonu biti konkurentan.

                          Comment


                          • Ovde konkretno u Ženevi nije problem bila motivacija. Videlo se da je takmičarski nastrojen ali mora da se rilja šljaka, da se trči mnogo, da se porodi poen. Novak to u ovom trenutku nema u sebi. Ovo je ta godina gde treba da se izbacuje šljaka. Nema mesta za zemlju u 37 punih godina. Bilo bi veliko iznenadjenje da ne dođe u drugu nedelju u Parizu. On igru ima, samo je u pitanju želja. Priznao je i sam da je problem motivacija. I verovatno je u pitanju ozbiljan problem ali on je tvrdoglav. U dugoročnom smislu motivacija je veliki problem.

                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 25-05-24, 06:25.

                            Comment


                            • Ima motivaciju ali mrzi ga trči. ahahahahahahah

                              Comment


                              • A ne mrzi ga... nego jbg, nema lik nivo. On daje maximum al to je trenutno loše.

                                Comment

                                Working...
                                X