Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Hvala
    Znam da si stara škola ali ako imaš instagram i twitter zaprati Tennis Insights, oni izbacuju ove performance ocene sa najvećih turnira.

    Comment


    • Šta mu bi da ispusti 3 meč lopte i ovako izgubi meč?

      Baš mu ovaj Siner ne leži, uopšte mi nije jasno kako ga dobio pre neki dan
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ovaj Siner? Upravo si gledala Novakovog naslednika, zapamti šta sam rekao.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ne može se sve osvojiti i svako pobediti. Bravo i za ovo, dali su sve od sebe. Idemo na odmor 15 dana i onda da pocnu pripreme za Australiju.

          Comment


          • Ovako kako je Siner pobedio Novaka, Novak je godinama pobeđivao druge, na primer Federera.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Jako tezak poraz. Vidjelo se kako je utucen. To je tek cetvrti put da je izgubio mec u kome je imao mec loptu. To je drugi mec koji je izgubio kada je imao indeks dominacije preko 1.2, (Prethodni je bio protiv Runea u Parizu prosle godine. Konacno, ne znam da li je ikada izgubio set u kome je imao indeks dominacije 1.58. (Takve setove normalno dobija 6:2.)

              Steta!

              Nadam se da ce oporavti od ovog poraza.
              Last edited by NI; 26-11-23, 16:15.

              Comment


              • Jeste da Đoković ima najveću želju na Davis Cupu ali imaju je i drugi. I pored toga on je ipak u zadnjih 5 godina najbolji na Slemovima. Sinner je brutalno servirao pred kraj 3.seta i kad je bilo najvažnije. A to mi ne liči baš na pobede Novaka protiv Feđe. Jedino sto tu liči je taj koncept da ako ne iskoristiš svoje prilike, posle momentum predje na drugu stranu.

                Priželjkivao sam neki poraz. To je za njegove pozitivne rezultate mnogo bitno.

                Comment


                • Nije ništa strašno, Novak već ima osvojen DC trofej i dovoljan je taj jedan. Do kraja karijere ostalo mu je da podeblja broj osvojenih GS i zlato na OI, mada to i ne mora, meni je to uvek bio turnir u rangu između petstotice i hiljadarke, mislim da je za zlato i dobijano 750 bodova dok su se delili za OI.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Igre ko Igre nisu neki kvalitetan turnir ali slicno kao DC, svi igraju za svoju zemlju. Realno ni meni ko navijaču Novaka, nije to tako bitno. Nitto recimo je potecenjen turnir kada se gledaju trofeji. Po mom mišljenju definitivno jači od Slema. Jedina razlika sto se ne igra u 3 dobijena seta. Nole ih ima 7 osvojenih, Nadal 0... Najjači turnir na kraju sezone kad su svi umorni.

                    Elem, ko je zavrsio porazima sezonu biće gladnijina startu nove sezone. Ocekujem dosta od Mede i Alkaraza.

                    Nole verovatno krece pripreme 11.decembra. I to verovatno u Dubaiu jer mu je to usput ka S. Arabiji i Australiji.

                    Comment


                    • Ponekad ne razumijem Novaka. On danas nije smio igrati. Ocigledno je povrijedjen, povreda ga brine prije AO, ne moze da da sve od sebe... Uvijek postoji opasnost da se povreda pogorsa. Na odredejni nacin je sreca da je naletio na raspolozenog protivnika, uvidio je da bi dalje mucenje bilo uzaludno, pa je negdje os 4:4 u 1. setu manje vise digao ruke i otaljavao posao sa jedinim ciljem da ne pogorsa povredu. Najvaznije je da sanira povredu u narednih 12 dana. Sve ostalo je nebitno.

                      Osim toga, mislim da je i na klupi Novak mogao jako doprinijeti. Mali Medjedovic bi bio inspirisan i uvjeren sam da bi pruzio odlican mec. Na kraju bi izgubio, ali bilo bi znacajno iskustvo.

                      Comment


                      • Srećom je ispao. Njegova glava je mnogo luda. Biće to ok do Melburna. Previše je ozbiljno shvatio United Cup. Želi trofej sa reprezentacijom po svaku cenu. Taman malo i glavu da smiri. Prema mom mišljenju, premala pauza izmedju dve sezone. Iako je pre par meseci imao dva meseca pauze. Nadam se da je ovo poslednji turnir i da do šljake nema tenisa za njega.

                        Edit: Očekujem da ove godine igra dosta na šljaci i da se odlično spremi.
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 04-01-24, 08:07.

                        Comment


                        • Izgleda da je sve OK

                          Last edited by Nesic; 10-01-24, 18:51.

                          Comment


                          • Dovodili su Wish and Go fizioterapeuta u goste, objašnjavao momak šta je po sredi. To je varijanta pojačane upale i rešava se sa par dana mirovanja. Sve je ok.

                            Žreb, zadovoljan sam. Veoma je diskutabilno kakvu formu mogu uopšte da uhvate ostali favoriti. Medvedev je imao neku povredicu na egzibiciju, to je sanirao ali forma mu nije sjajna sa kraja prošle sezone. Alkaraz juče protiv De Minora pokazao da će morati od samog starta da igra na jako visokom nivou. Ne oseća se komforno ali i on ima odličan žreb, biće motivisan ali mislim da neće biti onaj najbolji Alkaraz.

                            Comment


                            • Evo da postavimo:

                              1. kolo – Kvalifikant

                              2. kolo – Popirin/Polmans

                              3. kolo – Ečeveri/Mari/Monfis

                              4. kolo – Šelton/Vavrinka/Bautista-Agut

                              Četvrtfinale – Cicipas/Fric/Serundolo

                              Polufinale – Siner/Rubljov/De Minor

                              Finale – Alkaraz/Medvedev

                              Comment


                              • Do polufinala je zrijeb odlican, iza onakav kakav mora da bude. Ko je tezi protivnik u polufinalu? Siner ili medvedev? nema bitne razlike. Finale je Alkaraz. Naravno, kao i uvijek, bice iznenadjenja.

                                Comment

                                Working...
                                X