Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne sumnjam Miljane da je to tako, samo rekoh za ono što sam ja postavila... nije bilo razloga da pomislim da je greška u njegovom imenu, sa zvanične strane AO.

    Vaistinu se rodi, Novače!
    Last edited by miloolja; 06-01-12, 12:05.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa na slici se vidi da nijedan od djecaka nije Ryan Harrison. ;)

      Comment


      • Misliš da je jedan jedini Rajan Herison na svetu?

        Ma nikako ključnu stvar da napišem.
        Tamo je pisalo Ozi juniori... da je stajalo SAD, pa da ime/lik izazovu sumnju.
        Last edited by miloolja; 06-01-12, 12:34.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Evo i od Bekera par reci...
          Novak može još dugo da ostane broj 1

          Verujem da Novak može da sačuva prvo mesto, ali će mu biti teško da drugu godinu zaredom osvoji tri grend slem titule. Ipak, ništa nije nemoguće.
          Sunce, palme i peščane plaže - tako izgledaju novogodišnji praznici jednog od najboljih tenisera u istoriji i najmlađeg šampiona Vimbldona, Nemca Borisa Bekera, koji je nakratko prekinuo svoj odmor na Floridi kako bi dao ekskluzivan intervju za Press!
          Beker u razgovoru za naš list sumira tenisku 2011, analizira rezultate Novaka Đokovića, govori o njegovim rivalima Federeru i Nadalu, prognozira šta će se dešavati u 2012. godini...
          Čuveni Nemac, koji je u karijeri osvojio šest grend slem titula (tri Vimbldona, dva Australijan opena i jedan US open), ističe da je prošlu godinu, bez ikakve dileme, obeležila fantastična sezona Novaka Đokovića.

          - Ako bar malo poznajete istoriju tenisa, onda sigurno znate da samo nekoliko igrača može da se pohvali da su tokom karijere imali sezonu kakvu iza sebe ima Novak Đoković. Novak je bio dominantan od samog starta 2011. godine, ali mene najviše impresionira činjenica da je on tokom cele sezone bio konstantan i da je praktično do samog kraja igrao na najvišem mogućem nivou. To je izuzetno teško i zato se s pravom može reći da je Novak imao neverovatnu sezonu - kaže na početku razgovora za Press bivši „broj jedan", koji je 1985, kao sedamnaestogodišnjak, prvi put osvojio najprestižniji teniski turnir na svetu.

          Posle jedne od najboljih sezona u istoriji belog sporta, Beker, baš kao i ostatak sveta, s nestrpljenjem očekuje da vidi šta će Đoković uraditi u 2012.

          - Iskreno, voleo bih da znam šta on očekuje od samog sebe. Novak je pametan i svestan je da ga očekuje veoma težak zadatak. Mislim da je malo verovatno da će uspeti da ponovi 2011. i zato bih voleo da znam kakve su njegove ambicije u predstojećoj sezoni - kaže Beker.
          Ipak, Nemac je ubeđen da Novak može da ostane „broj jedan".
          - Verujem da Đoković može da sačuva prvo mesto na ATP listi, ali će mu biti teško da drugu godinu zaredom osvoji tri grend slem titule. Naravno, ništa nije nemoguće, ali mislim da će to biti teško ostvarivo. Ključ je da Novak ostane zdrav i da dobro otvori sezonu na Australijan openu. Ukoliko Đoković odbrani titulu u Melburnu, situacija će se drastično promeniti i u tom slučaju sve je moguće.
          Beker smatra da Novak mora da bude strpljiv i metodičan ukoliko želi da i u narednih godinu dana bude prvi reket sveta.
          Kao što sam već rekao, mnogo toga zavisi od prvog grend slema. Međutim, Đokovića posle toga očekuje i prva turneja po SAD, gde će takođe morati da bude na visini zadatka. Tenis je sport koji vam jednostavno ne dozvoljava da razmišljate mnogo unapred i zato sam ubeđen da će Novak kroz predstojeću godinu ići polako, korak po korak - zaključio je Beker, koji je u karijeri osvojio ukupno 49 titula.
          Prema njegovim rečima, sledeća sezona će biti i svojevrstan test za dvojicu najvećih rivala Novaka Đokovića - Španca Rafaela Nadala i Švajcarca Rodžera Federera, s obzirom na to da se oni prvi put nalaze u situaciji da nekome gledaju u leđa.
          - Federer i Nadal proteklih godina nisu imali pravu konkurenciju, pa su u tom periodu suvereno vladali svetskim tenisom. Međutim, situacija se promenila u 2011. jer je Novak postao prvi igrač koji se umešao i prekinuo njihov međusobni rivalitet. On je tako postao prvi igrač kome je pošlo za rukom da prekine njihovu dugogodišnju dominaciju - kaže Beker i dodaje:
          Sa tenisa na poker

          - Rodžer i Rafa su veliki igrači i siguran sam da će u narednoj sezoni po svaku cenu pokušati da se vrate u igru. Rodžer je malo stariji, ali verujem da bi do kraja karijere mogao da osvoji još dva grend slema. Nadal je još uvek dominantan na šljaci. Bez obzira na sve, on je i dalje najbolji na toj podlozi i mislim da će biti zanimljivo videti kako će se dalje razvijati njihov rivalitet.

          Beker, koji poslednjih nekoliko godina razvija karijeru u „teksas holdem" pokeru, smatra da bi pojedini igrači u narednoj sezoni konačno mogli da pomrse račune „velikoj trojci".

          - Lično, dosta očekujem od Žo-Vilfreda Conge. On igra dobro na svim podlogama, ali je posebno opasan na betonu i travi. Uz njega, tu je i Tomaš Berdih, koji će im takođe biti dostojan rival, baš kao i Huan Martin del Potro. Nikako ne bismo smeli da zaboravimo Endija Mareja, koji definitivno poseduje igru za grend slem titulu. On je do sada u karijeri odigrao tri finala, ali je u svakom od tih mečeva iz nekog razloga igrao ispod očekivanja. Međutim, siguran sam da će on, uz Novaka, Rodžera i Rafu, biti glavni kandidat za osvajanje titule na predstojećem Australijan openu - istakao je Beker.
          O Federeru
          Rodžer je malo stariji, ali verujem da bi do kraja karijere mogao da osvoji još dva grend slema
          O Nadalu
          Bez obzira na sve, Nadal je i dalje najbolji na šljaci i mislim da će biti zanimljivo videti kako će se dalje razvijati rivalitet sa Đokovićem.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I da ulepšamo još malo ovu fan stranicu...



              Meni je ovaj komplet super. Eto, može i u njemu da igra.
              Last edited by miloolja; 07-01-12, 00:01.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa u ovakvoj majici ni ludi Simon ne bi izashao na AO
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Znaš mi ti mnogo.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ma ne obracaj paznju Olja,inace ta majca mu je iskljucivo za treninge
                    Last edited by MiljanVR; 07-01-12, 00:28.
                    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Znaš mi ti mnogo.

                      A ne no ti vidim znash :P
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


















                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Poster, ako se to tako moze nazvati, na pekari cije sam krofnice sa cokoladom tamanio tokom osnovne skole...
                          Fotka je sa mobilnog, tako da kvalitet i nije nesto...



                          EDIT: Za ovu reklamu sam mogao i pare da im trazim...

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Poster, ako se to tako moze nazvati, na pekari cije sam krofnice sa cokoladom tamanio tokom osnovne skole...
                            Fotka je sa mobilnog, tako da kvalitet i nije nesto...



                            EDIT: Za ovu reklamu sam mogao i pare da im trazim...
                            Dosta dugo su bile odlicne kiflice za 5 din. Sad je ostala samo cena ista..
                            Kad ce vise ovaj AO..

                            Comment


                            • Hahahaha, pekarica iz kraja, a i drugari.
                              Bio je isti takav veliki pano sa Wimbledona i mislim da je pisao "Hvala Novače".
                              Btw, te kifle su sada bljak.
                              Last edited by miloolja; 09-01-12, 18:30.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X