Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Milo mi je sto sam se prevario.

    Comment


    • Originally posted by Nesic View Post
      Realno je prebrza podloga a njemu se nešto nije ni cimalo da se juri sa svakom loptom. Ne treba mu nikakva povreda. Čak i ako prođe dalje, šanse mu nisu prevelike da osvoji turnir.
      Trebalo bi Siner da dobije večeras, uslovi su idealni za njega. Sumnjam da će kalkulisati. Publika će ga terati ka pobedi.
      Isto mislim i ja. Male su šanse da osvoji, osim ako nekim čudom ne dobije 2 0 u polufinalu a to maltene je nemoguće. Tri meča po tri seta. Nije realno. Jos ako musavom Sinneru padne Zverev koji se raspada. U finalu bi lagano izgubio.

      Lepo sto je prosao ali dosta je tenisa za ovu sezonu.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post

        Milo mi je sto sam se prevario.
        To ti posebno verujem.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Меда избегао Нолета, што је сигурно, сигурно....
          sigpic

          Comment


          • Medvedevu sigurno vise odgovara Siner.

            Ko vise odgovara Novaku? Vjerovatno Medvedev.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Medvedevu sigurno vise odgovara Siner.

              Ko vise odgovara Novaku? Vjerovatno Medvedev.
              Ne bih se slozio na osnovu pogledanog trening meca izmedju Noleta i Alkaraza gdje se Djokovic poigrao sa njim, ali mali se zna prilagoditi uslovima iako mislim da mu ovi najmanje odgovaraju od svih

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post

                Ne bih se slozio na osnovu pogledanog trening meca izmedju Noleta i Alkaraza gdje se Djokovic poigrao sa njim, ali mali se zna prilagoditi uslovima iako mislim da mu ovi najmanje odgovaraju od svih
                Taj trening set je bio validan da su igrali prvo ili drugo kolo, da su u istoj grupi. Sada to nema veze. Alkaraz je vratio svoju igru. Dajem mu malo vise sansi zbog prebrze podloge, dizanje sopstvene forme i trazi revans za Sinsinati, gde je izgubio jer je pomislio da je Novak gotov. Igrace verovatno uvece, to je moja prognoza. Ono sto Novak top radi je servis. Za Novaka je vazno da pobedi Carlosa pred Australiju, a manje bitno osvajanje turnira.

                Comment


                • Ja mu dajem manje šansi zbog prebrze podloge koja više odgovara igraču koji imaju bolji servis, a Novak ima bolji servis od malog.
                  Mali ima šansu jedino zbog Novakove nezainteresovanosti, jer želi što pre u Malagu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Brza podloga plus nizak odskok i vidi se da Alkaraz pravi cesce grese zbog nemogucnosti da izvuce spin na vrijeme i da mu je realno odbrana losija, ali opet nacin na koji je demolirao Medu, ono sto Novak nikad ne bi mogao je ipak vrijedno rispekta

                    Comment


                    • Nizak je odskok ako udariš ravno. Ako spinuješ, odskok je korektan. Jeste istina da zbog brze podloge Alkaraz će teže da se namešta na svoje bombe iz forhenda. I dosta je grešio tokom turnira, i to je istina. Ali ako se namesti, Novak ispada iz poena, dok Alkaraz ipak zbog godina ima bolju defanzivu. Sinner je to pokazao Novaku, daj mi otvoren udarac i kraj je poena. Alkaraza može da košta glava jer ume da se ugasi. Tako je izgubio u Sinsinatiju. Biće baš zanimljiv meč. Novak se mislim vratio sa interesovanjem za turnir a i odmoran je.


                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post

                        Ne bih se slozio na osnovu pogledanog trening meca izmedju Noleta i Alkaraza gdje se Djokovic poigrao sa njim, ali mali se zna prilagoditi uslovima iako mislim da mu ovi najmanje odgovaraju od svih
                        Originally posted by DinoFC View Post
                        Brza podloga plus nizak odskok i vidi se da Alkaraz pravi cesce grese zbog nemogucnosti da izvuce spin na vrijeme i da mu je realno odbrana losija, ali opet nacin na koji je demolirao Medu, ono sto Novak nikad ne bi mogao je ipak vrijedno rispekta
                        Konstruktivna razlika u misljenju.

                        Tvoji argumenti su vise nego valjani. Ipak, ja glasam da Medvedev vise odgovara Novaku. Medo je opasan protivnik i ulovi mu odgovaraju. Medjutim, Danil je apsolviran protivnik. Novak zna sto treba da radi da bi dosao do pobjede. Put naravno nije lak i pitanje je da li ce Novak biti u pravoj formi i imati snage i motivacije da plan sprovede udjelo. S druge strane, Alkaraz je nepoznata. Nole jos nije nasao nacina da se nosi sa njime. Doduse, mozda je upravo zbog toga bolje da se sretne sa Karlosom i nalazi metodu na podlozi koja njemu vise odgovara nego Spancu.
                        Last edited by NI; 17-11-23, 18:44.

                        Comment


                        • Medvedev je tankovao da bi izbegao Novaka, imao je već rezultat koji mu to omogućava, po njemu bolje protiv Sinera da igra što mislim da mu je greška, jer Novak svakako neće zapinjati u polufinalu, bio je potpuno psihički spreman i da ne ide dalje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ovo mi brainstorm-ujemo ali za šampione je jednostavna priča. Uvek ideš na pobedu, pitanje je samo kakve su ti mogućnosti tog dana. Kad su rivalstva u pitanju postoje dve povratne informacije posle medjusobnog meča. Jedna je u slučaju pobede, utičeš mentalno na protivnika. U slučaju poraza vadiš konkretne informacije šta nije bilo dobro. Alkaraz je doživeo 3 teška poraza posle Wimbledona. Od Novaka, od Danila i od Sinnera. On želi revanš. Sa Danilom je to rutinski odradio. Videla se jasno razlika u mentalnom pristupu. Sa Novakom sutra dobija revanš a sa Sinnerom mozda u nedelju. Ovo je vrlo važna završnica sezone za Novaka. Kao prosle godine sa Danilom, slomio ga je u Torinu a onda je Danil imao katastrofalan pocetak sezone. Tome služe porazi u ovakvim rivalstvima. Novak zna da mora da skupo proda kožu sutra, što on kaže, moraju debelo da zarade pobedu.

                            Zaista na prvom mestu. Ko pobedi sutra izmedju Novaka i Alkaraza taj dobija ozbiljan vetar u ledja za Australiju. Isti boost čeka Danila ako osvoji turnir.

                            Comment


                            • Sutra u 21h je mec Novaka i Alkaraza, ako ništa za promjenu za razliku od mnogo prethodnih ATP finalsa i drugih turnira, raspored je isao u Novakovu korist, te što se tiče svježine bi trebalo biti sve na nivou

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Ovo mi brainstorm-ujemo ali za šampione je jednostavna priča. Uvek ideš na pobedu, pitanje je samo kakve su ti mogućnosti tog dana. Kad su rivalstva u pitanju postoje dve povratne informacije posle medjusobnog meča. Jedna je u slučaju pobede, utičeš mentalno na protivnika. U slučaju poraza vadiš konkretne informacije šta nije bilo dobro. Alkaraz je doživeo 3 teška poraza posle Wimbledona. Od Novaka, od Danila i od Sinnera. On želi revanš. Sa Danilom je to rutinski odradio. Videla se jasno razlika u mentalnom pristupu. Sa Novakom sutra dobija revanš a sa Sinnerom mozda u nedelju. Ovo je vrlo važna završnica sezone za Novaka. Kao prosle godine sa Danilom, slomio ga je u Torinu a onda je Danil imao katastrofalan pocetak sezone. Tome služe porazi u ovakvim rivalstvima. Novak zna da mora da skupo proda kožu sutra, što on kaže, moraju debelo da zarade pobedu.

                                Zaista na prvom mestu. Ko pobedi sutra izmedju Novaka i Alkaraza taj dobija ozbiljan vetar u ledja za Australiju. Isti boost čeka Danila ako osvoji turnir.
                                Nije mu bitna pobeda ovde, došao je u Torino da obezbedi prvo mesto na kraju godine što je uradio posle prvog meča, sve ostalo je bonus.
                                Mnogo, mnogo veći cilj mu je DC a i teži zadatak da ga osvoji jer ne zavisi sve od njega, i sve je podređeno tom cilju.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X