Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Na papiru realno lakša grupa ali videćemo kakvo izdanje bude Novaka. Očekujem ozbiljan okršaj sa Sinnerom.

      Comment


      • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Lele ovo već krenulo... Totalno sam na odmoru

          Dajte neki Full HD stream...

          Comment


          • реално победити овог малог два пута за кратко време је немогућа мисија, Ноле, свака част...
            sigpic

            Comment


            • Svaka mu čast na izvojevanoj pobedi! Konačno dočekah tih 400 nedelja!

              Comment


              • Izgleda da mu tenis sve više i više znači

                Ludnica totalna.

                Comment


                • Šta reći ponovo osim ''Bravo''

                  Njegovi rekordi postaju apsurdni za komentarisanje, jedini koji može sa njim da se poredi je Leo Messi. Prva pobeda uvek najbitnija. Idemo po još jedan Nitto.

                  Comment


                  • Ja počinjem da razmišljam šta još značajno ima da se obori od rekorda.

                    OI zlato
                    25. slem
                    7. ATP finals
                    110. titula (97 trenutno)
                    3. Monte Karlo( da ima sve jake turnire po min 3 puta)
                    9. Wimbledon (ne bih voleo, meni su i Sampras i Federer bolji i na travi)

                    Comment


                    • Veoma jak turnir u Torinu ove godine. Zverev ponovo Dark Horse. Imao je jako solidnu sezonu obzirom na povredu. Sinner odlican, Novak, Medvedev, dobar Rune, dobar Rubljov. Alkaraz. U odnosu na proslu godinu, ogromna razlika. Ne samo da su bolji igrači nego su svi osim Alkaraza u prilično dobroj formi.

                      Novakovi rekordi me više uopšte ne zanimaju, sve je već oboreno.Sve je bonus posle ove sezone i sad se opuštam i uživam u svemu. Nadam se da će mu karijera potrajati još 3 godine, to bi bilo jako lepo.

                      Comment


                      • Bas kad je sve krenulo super, povrijedio se Cicipas a on bi, u ovakvoj formi, bio setnja za Novaka. Sad Novak ide na Hurkaca koji je daleko tezi protivnik.

                        Comment


                        • Nek pusti i djeci da nešto osvoje

                          Comment


                          • Ma kakvo puštanje, teroriši dok možeš.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Bas kad je sve krenulo super, povrijedio se Cicipas a on bi, u ovakvoj formi, bio setnja za Novaka. Sad Novak ide na Hurkaca koji je daleko tezi protivnik.
                              Ne znam samo šta će Hurkač da radi kad promaši prvi servis na ovako brzom hardu. Da ne pričamo o iskustvu na ovakvom turniru itd.

                              3.set protiv Sinnera doneo je malo kvalitetnijeg tenisa. Ovo ostalo, boranija. Novak uzeo drugi set na 50% kapaciteta. Prebrz hard za igru protiv Sinnera, mada da je bilo za trofej, Novak bi ga dobio. Janik na energiju publike dobio, u dva dobijena seta. Sve je ovo nebitno, Australija je najbitnija.

                              Comment


                              • Fantastican mec Sinera. Nijanse su odlucivale. Novaku nece biti lako protiv Hurkaca.

                                Moram sam da dodam jos jednu stvar. Hajp oko Sinera je zaista nestvaran. Slazem se da pokazuje odlican nivo tenisa u ovom delu sezone. Medjutim to ne mora mnogo da znaci za narednu sezonu. Gledano kroz istoriju i nije. Bice Janik odlican igrac, top 3-4 vec sledece godine. Ali, ako bih morao da se kladim u best of 5 na nesto sporijim terenima ( kakvi su slemovi), za mene je i dalje tek cetvrti favorit. Dok ne dokaze drugacije. I dalje mu ne dajem preko 50% da ce da osvoji slem sledece godine.
                                Last edited by 147; 14-11-23, 23:47.

                                Comment

                                Working...
                                X