Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kule View Post
    Kako da mu vrate poene? Čovek ne igra turnir. Jedino ako zbog rata ATP donese odluku da kao zamrznu poene od prošle godine, ali to je samo ATP 250, i jedan jedini turnir koji je pogođen razvojem događaja. Tako da, ne verujem. Ima na trci 500 poena više od Alkaraza, ako Alki ne osvoji Bazel, jednostavno mora da nakupi više poena od njega u Parizu i Torinu i to je to.
    Pa skinuto mu je 500 poena. To je Tel Aviv, on je bio prošle godine 500. Al reko dal će možda da vrate. Pitali me neki ljudi. Verujem da neće jer nije ni prijavio taj turnir.

    Comment


    • Tel Aviv je bio ATP 250 2022., Astana je bila ATP 500, samo prošlu godinu, jer nije bilo turnira u Kini. Sada je Astana 250 ponovo.

      Comment


      • Originally posted by Kule View Post
        Tel Aviv je bio ATP 250 2022., Astana je bila ATP 500, samo prošlu godinu, jer nije bilo turnira u Kini. Sada je Astana 250 ponovo.
        E pa onda nije ni bitno. Skinuto mu je i to je to. Ne verujem da će biti presedana. I to je ok.

        Comment


        • 30.oktobra Novaku se skida 2500 poena. Razlika će sada posle odustajanja Karlosa od Bazela, biti 2420 poena. Dakle potrebno je da Novak do kraja godine samo skupi bilo koji broj poena više od Carlosa.

          Pritom, Carlos je povređen, plantarna fascija i donja leđa. Dok se to sanira... Ne bih ja srljao na njegovom mestu.

          Comment


          • Sa ovolikom pauzom moram biti prezadovoljan Novakovom igrom. Čak je malo i dodavao gas. Ovo je bilo na 35%. Šta će biti kad dostigne vrhunac forme?

            Comment


            • Biće ono što mora biti - kraj sezone u najvećem stilu

              Napokon vremena pa da odgledam ovaj meč od 19:30, onako laganini

              Comment


              • Totalno van ritma

                Comment


                • Kakva dva suprotna posta.

                  Comment


                  • Uspeo je da se izvuče. loša igra, nešto mu je falilo. Iskreno, ceo meč sam pratio sa prekidima, pa nisam na miru stigao da gledam i da se fokusiram na igru. Grikspor je popustio na kraju, a Novak je igrao bolje. Ali drugi servis katastrofa. Interesuje me šta će reći...

                    Comment


                    • Jedini kontra ritam koji će se desiti je da su drugi u padu forme a Novak diže formu. Trenutno ne vidim igrača koji diže formu, osim možda Hurkača ali neće ni on izdržati. Svi ostali su u piku forme ili u padu forme. I Stefanos polako ide gore.

                      Novak tehnički savršen čak i posle ove pauze od 50 dana. Imao je stomačni virus. Biće to ok. Očekujem žestok revanš danas protiv Runea. Ne bi smeo mali da ga dobije 3 za redom. Pritom mali ima sreće da Novak uvek protiv njega nije u top formi.

                      Novak iz sezone u sezonu sve bolje tempira to dizanje forme. Ne samo da dobro diže formu nego je nekako i tempira da drugima padne forma. U Australiji niko živ osim Cicipasa nije imao formu. Posle na šljaci, Alkaraz je svoj pik forme dostigao u QF protiv Cicipasa i tu je potrošio svoju najbolju igru.

                      E onda za Wimbledon nije ostalo dovoljno, Alkaraz je tu malo i prebacio svoje mogućnosti nakon čega je usledio pad. Novak je to iskoristio i dostigao pik forme na USO i sačekao Medvedeva koji je potrošio najbolju igru u SF.

                      I evo ponovo svi, prema mom mišljenju, su prošli pik igre i polako idu dole. A Novak će sagraditi igru za Nitto i za Davis Cup.



                      Last edited by Ljubitelj tenisa; 03-11-23, 06:20.

                      Comment


                      • Originally posted by Kule View Post
                        Uspeo je da se izvuče. loša igra, nešto mu je falilo. Iskreno, ceo meč sam pratio sa prekidima, pa nisam na miru stigao da gledam i da se fokusiram na igru. Grikspor je popustio na kraju, a Novak je igrao bolje. Ali drugi servis katastrofa. Interesuje me šta će reći...
                        Rekao je 😜 da više vremena provodi na wc šolji nego na terenu.
                        Sve će to biti ok
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Ne znam sta da ocekujem veceras ali Rune mora da padne. Ne moze da ima 3 - 0 h2h jer je decko balvan iako ga prilicno gotivim. Uvek on naleti na Novaka u nekom nenajboljem izdanju. Beker zna da Novak fizicki nije top spreman i na to će da ide, pitanje je da li će Novak to da dozvoli.

                          Comment


                          • 3:1, dobio ga je Novak na US openu u prvom meču. Zavisi od Novaka. Inače, zašto gotiviš Runea? Meni je nepodnošljiv!

                            Comment


                            • Originally posted by Kule View Post
                              3:1, dobio ga je Novak na US openu u prvom meču. Zavisi od Novaka. Inače, zašto gotiviš Runea? Meni je nepodnošljiv!
                              Zaboravio sam tu pobedu kad je mali bio prvi osnovne. Gotivim ga jer je lud. Ako se dovede u red biće praćka.

                              Comment


                              • Dobro je! Bilo je bitno da dobije prvi set.

                                Comment

                                Working...
                                X