Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    Bravoooo Nolee bravo Srbija!!

    Danas smo bili, slikali se, potpisao nam se, dodirnula sam mu desnicu “Noleee plizzz jedan selfi” i eto, mali i ja se slikali sa Noksijem, ja sam presrećna a sin još u šoku
    Sav materijal sam već uramila, potpisanu zastavu i slike, ide na zid u dečiju sobu, koja je to ljudina, sa SVIMA se slikao, delio autograme, osmehe, i to dva-tri puta u prolazu iz hale u svlačionice.

    E, danas mi je srce mi na mestu, prepuno
    E to se zove kompletna sezona

    Prelepo

    Comment


    • Ноле и Ђере победили Шпанију, браво, биће опет балкон, ха ха ха...
      Last edited by Žika; 17-09-23, 19:14.
      sigpic

      Comment


      • Zar nisu Nole i Đere?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Tutooo

          Evo me, još uvek se treznim od osvojenog “slema”, uz prigodnu koreansku pesmicu

          Ah “mali” je ulovio i još jedan autogram posle meča ali ne da lopticu nikome pa ne da
          Attached Files
          Last edited by Larisa; 16-09-23, 10:56.
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Tutooo

            Evo me, još uvek se treznim od osvojenog “slema”, uz prigodnu koreansku pesmicu

            Ah “mali” je ulovio i još jedan autogram posle meča ali ne da lopticu nikome pa ne da
            Mnogo mi je drago Laro da si bila u prilici da dotakneš malo zlatnog praha sa Noletove desnice.
            I za tvog sinčića se radujem , mogu da zamislim koliko je radostan što je dobio suvenir
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Bravoooo Nolee bravo Srbija!!

              Danas smo bili, slikali se, potpisao nam se, dodirnula sam mu desnicu “Noleee plizzz jedan selfi” i eto, mali i ja se slikali sa Noksijem, ja sam presrećna a sin još u šoku
              Sav materijal sam već uramila, potpisanu zastavu i slike, ide na zid u dečiju sobu, koja je to ljudina, sa SVIMA se slikao, delio autograme, osmehe, i to dva-tri puta u prolazu iz hale u svlačionice.

              E, danas mi je srce mi na mestu, prepuno
              Bravo! Sada nema kupanja do AO2024!

              Comment


              • Haha Svi mi isto kažu, da znaš da mi je bilo žao da operem ruke
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  Haha Svi mi isto kažu, da znaš da mi je bilo žao da operem ruke
                  Ja sam imao priliku jednom da ga upoznam, bio u Markoniju na 25.maju posle osvajanja RG 2016.god. U dresu sa finala je ušao, nije ga izgleda ni skidao Ali bila tu neka deca, meni telefon bio u torbi bicikle ispred vrata. Nisam mu se ni obratio, stajao čovek na metar od mene Odsekao sam se tada

                  Elem, ne ide u Šangaj. Prilično velika pauza do Pariza. Igrao je dubl protiv Češke što nisam očekivao. Očigledno da oni stvarno napadaju Davis Cup.

                  EDIT:

                  Apropo Novakove karijere i toga koliko će trajati. Lebron Džejms ima 38.god punih godina, i protekle sezone je odigrao 55 mečeva, proveo je u proseku 35.5 minuta od mogućih 48 minuta i imao prosek od 28.9 poena. Poznat je po tome da vodi računa o svojoj karijeri veoma slično kao Novak.

                  Poređenja radi, Novak je sada na skoru 46-5 u ovoj sezoni, a to je 51 meč, a igraće još tri turnira. Što je recimo ne više od 10ak mečeva do kraja sezone.

                  Lebron je sa 36.godina odigrao 67 mečeva u sezoni. Minutaža mu u zadnjih 5,6 godina varira u minut-dva.

                  Ako Bog da zdravlja, Novak verovatno neće gubiti nivo igre u u sledećoj i onoj tamo sezoni. Smanjiće se još malo raspored i to je to. Mislim da posle 38.godine nije realno da Novak više bude top 3. Ne zbog igre nego zbog kalendara. Posle sledeće sezone će napraviti novi kalendar i probaće da igra još manje. Takvi profesionalci imaju stručnjake u timu koji znaju da im kažu u glavu za svaku sezonu koliko mečeva da gađaju po sezoni.

                  On realno najlakše može da dostigne formu na betonu i travi. Drugi mogu na betonu a na travi samo retki. Za sada samo Alkaraz a probija se i Sinner. Na šljaci već ozbiljna priprema treba. Mislim da je za njega idealan kalendar već od sezone 2025 da se izbaci šljaka, time on oslobadja prostora za vrhunsku pripremu na preostala 3 Slema. Sa ta tri Slema i još nekoliko turnira, recimo Dubai, Sunshine Double, Sinsinati, Pariz i Nitto, to je 9 turnira po godini. U opticaju su 12 000 poena, on može sigurno da skupi oko 6000 poena, njega to zadržava na dobrom četvrtom mestu, recimo. To je paušalna prognoza za poziciju na listi. U ovom trenutku, to je top 3.
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 18-09-23, 14:12.

                  Comment


                  • To zavisi sve od čoveka, ako mu se igra ako ne završiće kao Rafa sledeće sezone, dobro on zbog povreda a Novak ako osvoji još 2,3 slema nema ko da ga stigne jedni 20-30 godina ako ne i više.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      To zavisi sve od čoveka, ako mu se igra ako ne završiće kao Rafa sledeće sezone, dobro on zbog povreda a Novak ako osvoji još 2,3 slema nema ko da ga stigne jedni 20-30 godina ako ne i više.
                      Novakove rekorde niko neće oboriti dok se nešto ne izmeni u pravilima igre. A to će se sigurno u budućnosti događati.

                      https://sportklub.n1info.rs/tenis/ra...luje-nemoguce/

                      Novak frustriran? Ne deluje mi nimalo da je frustiran. Mislio sam da je izjava izvučena iz konteksta ali pogledao sam video. Smešna provala i nekulturno da se tako priča.

                      Comment


                      • Nisko, jadno. Nadalovski. Da bi se shvatila težina poruke, mora se pogledati video. Ta grimasa na licu...

                        I to ni manje ni više nego od čoveka koji je patio na terenu kao, potpisujem, niko nikada !!!!

                        Potrebno je da prođe neko vreme kako bi se lepo sagledali svi statistički parametri i timo dobila jasnija slika. To se kristalno vidi u broju međusobnih mečeva Rafe sa najvećim rivalima i disbalans u količini mečeva odigranih na šljaci i betonu.

                        Jer kada si navrhu planine, drugačije je vidiš nego kad joj prilaziš na 15-20 km daljine. Tako je i sa njihovim karijerama.

                        Dalje, broj velikih titula koje je Nadal osvojio na betonu bez da je igrao sa top 5 ili čak sa top 10 igračima je zapanjujuć.

                        Možda je jednom za svojih 20 godina karijere bio povređen na šljaci, za razliku od indoor sezone. Izuzetno nešampionski. Rafa je važio za najvećeg fajtera možda u istoriji sporta, ali samo u okviru njegovih "uvjeta".

                        Sa ove distance, Novak je peglao sve, sa svima, na svim brzinama i odskocima loptice.

                        Endi Mari je preskočio jedne godine RG da bi se spremio za W kojeg je potom i osvojio. Zamislite našu rekaciju kadabi Novak to učinio.

                        I za kraj, jedna izjava Cicipasa koja na prvi pogled zvuči nekorektno, ali zapravo kao da je naručena od Noletove (možda nove PR službe) koju praktično nije ni imao...


                        "Ako idemo po brojevima, Novak Đoković je definitivno najbolji. Obara rekord za rekordom. I zadržava glad, a nema više šta da dokazuje. To je njegov karakter. Nikad nije srećan. Kao da uvek pokušava da nekome nešto dokaže. Ne znam šta i kome. Kao da želi osvetu", rekao je Cicipas.

                        Ovo može biti prelomni trenutak za mnoge ljude sa zapada, da konačno shvate da su sami stvorili monstruma, kome su uvek spočitavali uspehe, nikada ga zapravo ne priznajući.
                        E pa gospodo, sami ste krivi što ste ubacili Štefi Graf u priču oko broja nedelja na mestu br.1, a Rodžeru nikada.
                        Sami ste krivi što ste kada je Serena imala 10 GS titula, računali 11GS titula za Margaret Kort. (ima grafik, ne mogu da kačim) A sada Novaku računate 24 GS titule od Kort.
                        Samo vi lepo pomerajte "šargarepu" na vašem štapu, a Nole će izvući nešto što ni sam nije ni sanjao da ima u sebi.

                        Da se razumemo, nisam ja klasična srbenda (u negativnom smislu) kome je ceo svet kriv i CIA, Vatikan i te fore.

                        Ljubitej je spuštao loptu na svaki pomen teorije zavere, ali se ne slažem u delu početka Novakove karijere gde su na našem fakultetu dokazali takav žreb gotovo nemogućim. (svake godine Rafa u 1/2 finalu na šljaci, a Roger na betonu i travi i tako 5 godina)

                        Ima na Youtube-u kanal Goatkovic (za koji verujem da ga svi znate), ne bi bilo loše da se pogledaju ti klipovi.

                        Comment


                        • Rafa je ogorčen.
                          Ebg, razumem ga
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            Rafa je ogorčen.
                            Ebg, razumem ga
                            Apsolutno! Razumite čoveka, razvalio je telo i opet nije bilo dovoljno da dobije slem trku!

                            Nego Noletu ponestaje razloga za osvetu, kako je rekao Cicipas. Još taj 25. slem da više ni Margaret Kort ne mogu da pominju, i OI, i neće imati za šta više da se pati na terenu.

                            Comment


                            • Originally posted by Babke View Post
                              Nisko, jadno. Nadalovski. Da bi se shvatila težina poruke, mora se pogledati video. Ta grimasa na licu...

                              I to ni manje ni više nego od čoveka koji je patio na terenu kao, potpisujem, niko nikada !!!!

                              Potrebno je da prođe neko vreme kako bi se lepo sagledali svi statistički parametri i timo dobila jasnija slika. To se kristalno vidi u broju međusobnih mečeva Rafe sa najvećim rivalima i disbalans u količini mečeva odigranih na šljaci i betonu.

                              Jer kada si navrhu planine, drugačije je vidiš nego kad joj prilaziš na 15-20 km daljine. Tako je i sa njihovim karijerama.

                              Dalje, broj velikih titula koje je Nadal osvojio na betonu bez da je igrao sa top 5 ili čak sa top 10 igračima je zapanjujuć.

                              Možda je jednom za svojih 20 godina karijere bio povređen na šljaci, za razliku od indoor sezone. Izuzetno nešampionski. Rafa je važio za najvećeg fajtera možda u istoriji sporta, ali samo u okviru njegovih "uvjeta".

                              Sa ove distance, Novak je peglao sve, sa svima, na svim brzinama i odskocima loptice.

                              Endi Mari je preskočio jedne godine RG da bi se spremio za W kojeg je potom i osvojio. Zamislite našu rekaciju kadabi Novak to učinio.

                              I za kraj, jedna izjava Cicipasa koja na prvi pogled zvuči nekorektno, ali zapravo kao da je naručena od Noletove (možda nove PR službe) koju praktično nije ni imao...


                              "Ako idemo po brojevima, Novak Đoković je definitivno najbolji. Obara rekord za rekordom. I zadržava glad, a nema više šta da dokazuje. To je njegov karakter. Nikad nije srećan. Kao da uvek pokušava da nekome nešto dokaže. Ne znam šta i kome. Kao da želi osvetu", rekao je Cicipas.

                              Ovo može biti prelomni trenutak za mnoge ljude sa zapada, da konačno shvate da su sami stvorili monstruma, kome su uvek spočitavali uspehe, nikada ga zapravo ne priznajući.
                              E pa gospodo, sami ste krivi što ste ubacili Štefi Graf u priču oko broja nedelja na mestu br.1, a Rodžeru nikada.
                              Sami ste krivi što ste kada je Serena imala 10 GS titula, računali 11GS titula za Margaret Kort. (ima grafik, ne mogu da kačim) A sada Novaku računate 24 GS titule od Kort.
                              Samo vi lepo pomerajte "šargarepu" na vašem štapu, a Nole će izvući nešto što ni sam nije ni sanjao da ima u sebi.

                              Da se razumemo, nisam ja klasična srbenda (u negativnom smislu) kome je ceo svet kriv i CIA, Vatikan i te fore.

                              Ljubitej je spuštao loptu na svaki pomen teorije zavere, ali se ne slažem u delu početka Novakove karijere gde su na našem fakultetu dokazali takav žreb gotovo nemogućim. (svake godine Rafa u 1/2 finalu na šljaci, a Roger na betonu i travi i tako 5 godina)

                              Ima na Youtube-u kanal Goatkovic (za koji verujem da ga svi znate), ne bi bilo loše da se pogledaju ti klipovi.
                              Ja sam napisao za žrebove šta sam mislio i šta pamtim lično iz glave a to je od 2018.godine pa na ovamo. Za ranije nisam istraživao. Taman posla da ga nisu sabotirali. Sećam se svakog Australian opena, pritisaka raznih na konferencijama da daje izjave o ravnopravnosti žena po zaradi u tenisu i drugih. Pa evo i sada je bilo, ove godine u Australiji, za Srđana i slavlje sa Rusima. Bilo je mnogo čega ranije. Naravno da su favorizovali Rogera i Rafu na najvećim turnirima.

                              Ovo što je Nadal izjavio je neviđeni bezobrazluk koji se vidi na video snimku. A tek komentari u trenutku deportacije. Njemu voditelj kaže da se ne može biti frustriran sa 22 Slema, a on potvrđuje da može i prstom pokazuje, verovatno na neki ekran gde se nalazio Novak, i kao eto vidite Novak, pa spušta loptu sa izrazom da Novak to oseća intenzivnije i opet na kraju bio bi frustriran da nije uspeo. Ton i izrazi lica sve govore.

                              Ovo za Cicipasovu izjavu... Meh, ne znam. Nebitno je šta misli Cicipas. Bitnije je da su se Wilander, Mekinro i ostali predali. Wilander kojem nećemo zaboraviti pljuvačinu dok nije i on prešao u tabor Lacoste.

                              Novak je prihvatio najteži mogući put, da ih sve pobedi na terenu ili da ćuti i trpi. Na našu sreću, uspeo je.

                              Mislim da zaista nemamo pravo da tu izvrćemo priču da je ceo svet protiv Srbije i Srba. Mi smo sami sebi neprijatelji na prvom mestu a posle su nam drugi neprijatelji. Novak je izabrao da ne bude ovo prvo i da ostane samo drugo kao protivnik. Njegovo breme je potpuno srazmerno njegovim rezultatima.

                              Išao je najtežim putem i postao je ubedljivo najbolji.

                              Comment


                              • Nema nista cudno u Nadalovoj izjavi. Novak bi bio frustriran da nije prestigao Nadala. I Nadal bio frustriran da je na Novakovom mjestu. NOVAK JE BOLJI IGRAC OD NADALA. To znaju i Novak i Nadal. I prirodno je da je bolji igrac frustriran ako to brojrvi ne pokazuju. Nadalova izjava je spanski nacin da kaze: "Novak je zasluzeno najbolji!"

                                Comment

                                Working...
                                X