Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je sa ĉovekom? Ni traga ni glasa.

    Comment


    • Eno ga u Marbelji, trenira sa Markom
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ohhh

        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Eno ga u Marbelji, trenira sa Markom
          Da vidimo da li će danas krenuti sa treninzima ili barem lagannim udaranjem loptice. 10 dana samo do početka W . U javnosti se uošte nije pojavljivao od RG (par sličica kada je odlazio na odmor i to je sve) .
          Similis simili gaudet

          Comment


          • https://sportklub.n1info.rs/tenis/gr...gn=2023-06-23-
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Evo ga

              Similis simili gaudet

              Comment


              • Potpuno nejasna situacija. Šta će tamo, šta dobija sa treninzima na betonu? Ovo nije lagano udaranje na snimku. Ovo je solidan ritam. Vrlo zanimljivo...

                Comment


                • Turnir u Hurlinghemu se igra na travi.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Sem kada igra neki pripremni turnir, što je retko od 2011 uvek trenira na HC nekoliko dana pre nego sto krene u UK, bilo da je u Beogradu, Crnoj Gori, Marbjelji tako da je recept vec oproban. Nisam sigurna npr da u regionu uopste ima terena sa prirodnom travom .
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Nadam se da štitnik na ruci predostroznosti radi , nakon pauze da ne bi došlo do upale jer čini se da je problem sa laktom uporan još od početka sezone na šljaci
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Sem kada igra neki pripremni turnir, što je retko od 2011 uvek trenira na HC nekoliko dana pre nego sto krene u UK, bilo da je u Beogradu, Crnoj Gori, Marbjelji tako da je recept vec oproban. Nisam sigurna npr da u regionu uopste ima terena sa prirodnom travom .
                        Ako je tako onda u redu. U regionu nema trava ali ima na Majorci. I prethodnih godina je nekad odlazio tamo da trenira. Prva nedelja tamo pa onda druga u engleskoj. Ne znam kako beton pomaže ali ok. Kretanje nema veze, odskok nema veze. Možda je prelaz trenutno sa šljake na travu preveliki pa ga radi preko betona.

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Sem kada igra neki pripremni turnir, što je retko od 2011 uvek trenira na HC nekoliko dana pre nego sto krene u UK, bilo da je u Beogradu, Crnoj Gori, Marbjelji tako da je recept vec oproban. Nisam sigurna npr da u regionu uopste ima terena sa prirodnom travom .
                          Ima, moja snaja građevinski inženjer je uradila projekat za travnati teniski teren za jednu firmu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Svaka čast , ali ja ipak mislim da je projekat teško ekonomski održiv . A kao što sam pomenula , poznato mi je da postoje klubovi sa veštačkom.
                            U svakom slučaju , videli smo da Novak nikada nije trenirao na travnatom terenu u Srbiji, Crnoj Gori niti u Marbelji (gde je jedne godine čak trenirao na šljaci pre W)
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Ovo nije teren nekog kluba nego je vlasništvo te (državne) firme, i teren je sa prirodnom travom. Doduše, taj projekat je realizovan u protekloj godini.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ima možda trvnatih terena na Balkanu, ali računajte da su svi privatno vlasništvo buržuja/firmi/ambasada i sl. Nema mnogo trave dostupne za amatere ni u drugim državama, čuo sam samo da su UK, Holandija i Nemačka izuzetak i da može amater i tamo da nađe travnate terene.

                                PS. Pošto je ova tema najaktivnija, moram ovde da pitam, zna li neko da li u Beogradu ima gde da se igra na tepihu?

                                Comment

                                Working...
                                X