Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek se prisetim NI-jevih želja pred mečeve sa Federerom u njegovoj završnoj fazi karijere (koja je trajala 10 godina by the way)
    A to je da što duže traju prva dva seta, po mogućstvu oko 2 - 2,5 sata, sa rezultatom 1:1 u setovima.
    Tako je još 2014-15. godine NI tako brilijantno "nanjušio" kako će Đoković od 2020. pa na dalje da melje svoje protivnike. ( od 10-17 godina mlađe )
    Da Novak kao bokser istrpi udarce protivnika 2 sata i onda krene sa svojom igrom, jer kada bi krenuo od početka, sebe bi umorio više nego što bi protivniku naneo štete.
    To priželjkujem u petak, to je jedini način da se pobedi Alcaraz.
    Dalje, sva je prilika da će zbog tv prava (puno atraktivniji par od onog drugog) meč da se igra uveče, a tada je najavljena kiša.
    Šta mislite, da li nam šanse rastu sa zatvaranjem krova? Ima razloga i za za i za protiv, a ja uvek volim videti Noleta pod krovom.

    Konačno je forum malo živnuo, svi smo se uželeli pravih mečeva, jer živimo od GS-a do GS-a, jednostavno, motiva se nema na mastersima.

    Comment


    • Originally posted by Babke View Post
      Uvek se prisetim NI-jevih želja pred mečeve sa Federerom u njegovoj završnoj fazi karijere (koja je trajala 10 godina by the way)
      A to je da što duže traju prva dva seta, po mogućstvu oko 2 - 2,5 sata, sa rezultatom 1:1 u setovima.
      Tako je još 2014-15. godine NI tako brilijantno "nanjušio" kako će Đoković od 2020. pa na dalje da melje svoje protivnike. ( od 10-17 godina mlađe )
      Da Novak kao bokser istrpi udarce protivnika 2 sata i onda krene sa svojom igrom, jer kada bi krenuo od početka, sebe bi umorio više nego što bi protivniku naneo štete.
      To priželjkujem u petak, to je jedini način da se pobedi Alcaraz.
      Dalje, sva je prilika da će zbog tv prava (puno atraktivniji par od onog drugog) meč da se igra uveče, a tada je najavljena kiša.
      Šta mislite, da li nam šanse rastu sa zatvaranjem krova? Ima razloga i za za i za protiv, a ja uvek volim videti Noleta pod krovom.

      Konačno je forum malo živnuo, svi smo se uželeli pravih mečeva, jer živimo od GS-a do GS-a, jednostavno, motiva se nema na mastersima.
      Ma ja mislim da šanse nema da oni budu drugi. To bi bila prevara veka prema Runeu ili Rudu. Da igra večeras drugi a u petak prvi.

      Comment


      • Danas sam u vezi nekih informacija kontaktirao agenta jedne firme iz Kine, putem online chat-a. Stavićemo ovde da se agenti zovu CHAT i CHAT_2

        CHAT 08:07:40 am
        OK, I will forward your feedback to our Logistics Department
        2570412A 08:07:47 am
        Thank you
        have a nice day
        CHAT 08:08:07 am
        My pleasure
        You too
        Please say hello to Novak
        2570412A 08:08:33 am
        Idemooooo
        Hahhaha
        CHAT 08:08:36 am
        I am his big fan
        2570412A 08:08:41 am
        Thank you
        CHAT 08:08:46 am
        2570412A 08:08:49 am
        we are close to 23
        CHAT 08:09:06 am
        I wish to meet him one day
        2570412A 08:09:12 am
        hahaha
        me also
        CHAT 08:09:23 am
        See you
        2570412A 08:09:28 am
        Best
        CHAT 08:09:36 am
        2570412A 08:10:22 am
        This is epic chat, how can i export it
        CHAT 08:10:45 am
        You can save it to your email
        There is an option there
        2570412A 08:11:11 am
        After i close it?
        CHAT 08:11:24 am
        Yes, please click that 3 dots
        2570412A 08:11:29 am
        Ok i see
        CHAT 08:11:33 am
        2570412A 08:11:59 am
        Bye
        CHAT 08:12:01 am
        Bye
        2570412A 08:32:35 am
        Can you help me to get back last chat... It was epic
        CHAT_2 08:33:43 am
        if anything i could help ?
        2570412A 08:34:13 am
        Is it possible to get back last chat wit agent
        it would mean a lot to me
        CHAT_2 08:34:21 am
        or you want to chat with CHAT only ?
        You were transferred to CHAT
        08:34:49 am
        CHAT 08:35:00 am
        Hi
        2570412A 08:35:04 am
        Sorry
        but
        email didnt arrive
        it would mean a lot to me to have our chat
        can you send it to me somehow
        CHAT 08:36:23 am
        May I know did you check your junk email or spam email ?
        2570412A 08:36:51 am
        Sorry for your time
        CHAT 08:37:48 am
        How about there ?
        2570412A 08:38:04 am
        Nope
        I checked everywhere
        Copy/paste would do a job i think...
        CHAT 08:38:54 am
        OK, I will check with our IT if they can resend that email to you
        2570412A 08:39:10 am
        Thanks again.
        Best
        CHAT 08:39:18 am
        My pleasure
        Please check your email later today
        Have a nice day
        2570412A 08:39:47 am
        OK, i will
        you also...
        CHAT 08:40:00 am
        2570412A 08:40:05 am
        See you in friday
        CHAT 08:40:12 am
        HAHAHA
        2570412A 08:40:46 am
        We must celebrate


        Comment


        • Ja bih najviše voleo da Nole ukrade prvi set, onako na finjaka
          Da bude tesno, ali da ga mazne.

          Comment


          • Originally posted by Babke View Post
            Uvek se prisetim NI-jevih želja pred mečeve sa Federerom u njegovoj završnoj fazi karijere (koja je trajala 10 godina by the way)
            A to je da što duže traju prva dva seta, po mogućstvu oko 2 - 2,5 sata, sa rezultatom 1:1 u setovima.
            Tako je još 2014-15. godine NI tako brilijantno "nanjušio" kako će Đoković od 2020. pa na dalje da melje svoje protivnike. ( od 10-17 godina mlađe )
            Da Novak kao bokser istrpi udarce protivnika 2 sata i onda krene sa svojom igrom, jer kada bi krenuo od početka, sebe bi umorio više nego što bi protivniku naneo štete.
            To priželjkujem u petak, to je jedini način da se pobedi Alcaraz.
            Dalje, sva je prilika da će zbog tv prava (puno atraktivniji par od onog drugog) meč da se igra uveče, a tada je najavljena kiša.
            Šta mislite, da li nam šanse rastu sa zatvaranjem krova? Ima razloga i za za i za protiv, a ja uvek volim videti Noleta pod krovom.

            Konačno je forum malo živnuo, svi smo se uželeli pravih mečeva, jer živimo od GS-a do GS-a, jednostavno, motiva se nema na mastersima.
            Odlična analiza, sa mnogo toga se slažem, što se tiče krova bitna stavka je što onda nema vetra što Noletu svakako odgovara i nadam se da će ventilacija biti dobra u smislu da neće biti visoka vlažnost, onda će obojica tenisera biti u problemu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

              Ma ja mislim da šanse nema da oni budu drugi. To bi bila prevara veka prema Runeu ili Rudu. Da igra večeras drugi a u petak prvi.
              Naravno da će biti drugi, tako da bude najveća moguća gledanost.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Dokle god Novak igra za mene će biti favorit.Boga ti postovi pojedinih su kao da Alkatraz igra protiv Troickog.
                Nole pobeđuje,ubeđena sam.(i dekkard je ubeđen😉)
                Idemo Nole!

                Comment


                • https://youtu.be/0D17YA-79SQ

                  Comment


                  • Jedna anketa sa interneta
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Babke View Post
                      Uvek se prisetim NI-jevih želja pred mečeve sa Federerom u njegovoj završnoj fazi karijere (koja je trajala 10 godina by the way)
                      A to je da što duže traju prva dva seta, po mogućstvu oko 2 - 2,5 sata, sa rezultatom 1:1 u setovima.
                      Tako je još 2014-15. godine NI tako brilijantno "nanjušio" kako će Đoković od 2020. pa na dalje da melje svoje protivnike. ( od 10-17 godina mlađe )
                      Da Novak kao bokser istrpi udarce protivnika 2 sata i onda krene sa svojom igrom, jer kada bi krenuo od početka, sebe bi umorio više nego što bi protivniku naneo štete.
                      To priželjkujem u petak, to je jedini način da se pobedi Alcaraz.
                      Dalje, sva je prilika da će zbog tv prava (puno atraktivniji par od onog drugog) meč da se igra uveče, a tada je najavljena kiša.
                      Šta mislite, da li nam šanse rastu sa zatvaranjem krova? Ima razloga i za za i za protiv, a ja uvek volim videti Noleta pod krovom.

                      Konačno je forum malo živnuo, svi smo se uželeli pravih mečeva, jer živimo od GS-a do GS-a, jednostavno, motiva se nema na mastersima.
                      Federer je bio 6 godina stariji od Novaka a Alkaraz je 16 godina mladji. tesko da ce Novak Alkaraza da umori.

                      Ne bi me iznenadilo da Novak igra drugi mec. Zatvarenjem krova i igranjem navecer rastu Alkarazove sanse.

                      Comment


                      • Eto ti ga na...još kažu da Alkiju šljaka nije najbolja podloga, već tobože beton.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post

                          Federer je bio 6 godina stariji od Novaka a Alkaraz je 16 godina mladji. tesko da ce Novak Alkaraza da umori.

                          Ne bi me iznenadilo da Novak igra drugi mec. Zatvarenjem krova i igranjem navecer rastu Alkarazove sanse.
                          Vrlo moguce da zaista Karlosove sanse ako igraju drugi mec, ali da li je to toliko ocigleno? Vecernji termin ne postoji od SF. Po rasporedu prvo SF pocinje u 14:45 u petak. Ako je prvi mec ne duzi od 3h da li je Novaku bolje da pocne u 15h ili u 18h? Velika je razlika izmedju 18h i 20:30.
                          Takodje krov u vecini slucajeva nije dobra opcija, ali ako je napolju 30 stepeni nije mi toliko ocigledno takodje. Pre svega zbog odskuka loptice.

                          Kako god u nedelju ce gotovo izvesno padati kisa. Makar Novak izgubio u SF, Rud je najbolji moguci protivnik od preostale trojice.
                          Last edited by 147; 07-06-23, 21:36.

                          Comment


                          • Originally posted by Kule View Post
                            Eto ti ga na...još kažu da Alkiju šljaka nije najbolja podloga, već tobože beton.
                            Rezultati pokazuju egal.

                            Comment


                            • Voleo bih da Novak igra večernji meč pod krovom. Mada, može i bez krova. Takođe, nije loše ni da igra prvi meč. Pod krovom. Mada, može i bez njega. Krova.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • 14:45h
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X