Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje mišljenjje je da Tsitsipas može da odigra kvalitetno, i to vrlo. Ali siguran sam da Novak to očekuje. Stefanos je kvalitetan igrač i zaslužio je da bude top3, od sada pa nadalje do kraja karijere. Pod uslovom da pruža ovakve partije. Ali nije zaslužio prvo mesto.

    Uživajmo ljudi u verovatno najboljem igraču u istoriji tenisa. Ima 35 godina i nećemo ga još mnogo dugo gledati. I velike su šanse da se nikada više neće roditi igrač koji će oboriti ovoliko rekorda i postaviti neke nove. Barem se to neće dogoditi u ovom formatu takmičenja. Ne znam da li je ikada neko ostvario ovakve rezultate u bilo kom sportu. Možda samo Leo Messi. Ali u individualnom sportu, nije niko.

    Nole, srećno. Nek ti je Bog u pomoći. Idemo po 22.Slem!

    Comment


    • Originally posted by Kule View Post

      A šta da radim ako je kod mene respekt NE a strah DA?
      A ja? Ajde respect treba da bude prema svakom protivniku iz kurtoazijje i predostrožnosti, ali mene je i strah, kao prvo od Novaka, a kao drugo situacije u kojoj obara nove rekorde 28 uzastopna pobeda na AO, 22 GS (sustiže najuspešnijeg) a i vraća se na N1… Znao je da čokne pod pritiskom a i ta povreda, deluje ok, ali mi ne da mira

      Ma idemooo breee
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Bas jeftino propustena druga brejk lopta. Nesto slicno kao u finalu RGa, kada je imao brejk lokptu u prvom gemu.

        Comment


        • 6/3 .... лаганица
          sigpic

          Comment


          • Nije Novak na 100%. U par navrata teze lopte na bekenu ne stize lepo. Ne proklizava. Fizicki je na 90-95%. Nazalost, u ovakvom mecu to je jako bitno.

            Comment


            • 7/6 на мишиће
              sigpic

              Comment


              • Nije trebao da skida bandažu, bila mu talična
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Bilo je razloga za strah. Novak igra razmjene ispod svog nivoa. Cicipas odlican u 2. setu. Unervozio je Novak. Srecom, i sam je Cicipas postao nervozan u TB.

                  Comment


                  • хебо те Мајкл Џордан искида ми живце...
                    sigpic

                    Comment


                    • Al se isplakao, nije jedini. Pridruzio sam mu se.

                      22/10

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Al se isplakao, nije jedini. Pridruzio sam mu se.

                        22/10

                        Bogami, nisi jedini, ima nas još


                        idemooooooooo breeeeeeeee

                        tooooo mačko tooooooooooooooooo
                        ajmoooo
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • A$2,975,000 nije lose
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo ljudino.. Najveći ikada.. Malo nas je verovalo te je tim radost i veća..
                            Pozdrav Novakovci.. Pijmo, pijte..

                            Comment


                            • Bravo Nole 22. u 23-oj malo kasni ali biće to brzo
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X