Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je tehnički 2015 navodno bio u prajmu. Ali servis tada nije bio u prajmu. A ni forhend. O volejima da pričamo. Slajs je tek počeo da popravlja. Od 2018.god postaje mentalno najstabilniji. Miljan Amanović tvrdio je 2021.god da ako bude sve ok, Novak može da igra još 5 do 7 godina. Prema mom milšjenju, ako ne bude povreda, on sa punih 38.god može da igra idalje najbolje na Slemovima. E posle toga već, sve je probijanje svih zakona.

    Comment


    • Dr. Marijana Kovačević viđena u Novakovom boksu danas. Navodno došla u Melburn samo zbog Novakove povrede.

      Comment


      • Ova dva meca nestvarno deluju, nadam se da moze ovako i u polufinalu. Milsim da ce mu protiv Pola biti prvi susret, Amerikanac dobro servira i verovatno ce Novak u pocetku da ga "ispipava".
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • Jel moguće da Srđan Đoković, dileja, opet pravi sranja?!

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            Jel moguće da Srđan Đoković, dileja, opet pravi sranja?!
            Jeste moguće je. Ne znam zašto ga je vodio u Australiju, zaista. Nemam reči šta čovek radi, kao da namerno provocira. Ne mogu da verujem da je toliko glub, verovatno mu ego ne dozvoljava da ćuti.

            Comment


            • Za one koji ne znaju o čemu je reč, početak klipa, recimo od 9. do 20. sekunde.
               

              Comment


              • Originally posted by Kule View Post
                Za one koji ne znaju o čemu je reč, početak klipa, recimo od 9. do 20. sekunde.
                U suštini ništa strašno. Samo je rekao ''živeli''. Doduše i slikao se sa zastavom Rusije i Putinom na njoj

                Ali svakako mu pravi probleme.

                Comment


                • Ovaj Srđan je stvarno neprerađena sirovina.Sve će učiniti da Novaku oteža.Treba ga vezati i ne puštati.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                    U suštini ništa strašno. Samo je rekao ''živeli''. Doduše i slikao se sa zastavom Rusije i Putinom na njoj

                    Ali svakako mu pravi probleme.
                    Samo...

                    * "živeli Rusi"
                    Last edited by Kule; 26-01-23, 11:18.

                    Comment


                    • hahahahhaha, ma dobro navikli smo da svaki los scenario koji se moze desiti ce se na kraju odigrati Vakcina, diskvalifikacija, sad treba malo da bude razvlacen zbog Rusije. nema problema

                      Comment


                      • Originally posted by Kule View Post

                        Samo...

                        * "živeli Rusi"
                        Nije rekao ''Živeli Rusi''. Koliko god da je to možda mislio, ili misli, i izvučeno iz pogrešno preneto u medijima. On ipak to nije rekao. Samo je rekao ''živeli''. To bih i ja rekao, prirodno mi nekako dođe da kažem ''živeli'', ''živi bili''. Ali u suštini jeste jako bitno šta je zaista rekao.

                        Sa druge strane, naravno, jako loš potez generalno, jer se suštinski gleda. A suštinski jeste napravio sranje.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                          Nije rekao ''Živeli Rusi''. Koliko god da je to možda mislio, ili misli, i izvučeno iz pogrešno preneto u medijima. On ipak to nije rekao. Samo je rekao ''živeli''. To bih i ja rekao, prirodno mi nekako dođe da kažem ''živeli'', ''živi bili''. Ali u suštini jeste jako bitno šta je zaista rekao.

                          Sa druge strane, naravno, jako loš potez generalno, jer se suštinski gleda. A suštinski jeste napravio sranje.
                          Ako ćemo mak na konac, ubeđen sam da je baš rekao "Živeli Rusi", samo se kod "Rusi" već okretao pa je glas prigušen. Udaljava se od mikrofona.

                          Na stranu to što je zabranjivanje zastava i sl. potezi fašizam i licemerje. Ti si tu gost i ima da poštuješ prava domaćina inače se vrati kući pa Srbuj i Rusuj koliko god hoćeš. Još nailaziš na grupu maloumnika koji namerno skandiraju i provociraju domaćine. Ovi Rusi, kao navijaju za Novaka, šta? Gde su im onda slike Novaka i srpske zastave? Zna da mu ovi mere svaki korak i svaku reč, zna da je ovaj tako blizu tako važne titule i cilja, i on radi to što radi.

                          Sećam se protesta i medijskih izjava prošle godine. Još kad kaže "slobodarski svet" za , realno, diktatorske režime, haos. Zarađuje ti dete pare na zapadu, postiže uspeh na zapadu, a ti umesto da ćutiš i srbuješ u Srbiji, ne ti nabijaš prst u oko. Sad će izjave tipa "Bio je mrak, nisam dobro video majicu i zastavu..." nemoj molim te, šta si mislio kada si prilazio Rusu?

                          Sinož sam tražio onu doktorku, farmaceut koja leči traumatučne povrede mišića i kako su navodno najbolji fudbaleri Evrope dolazi kod nje na tretmane koji su ubrzavali oporavak 100 puta. Otvori se žreb, povreda se sanira, daš cveće Barbari, počinju da te brane Wilanderi & co. i....onda ovo. Stvarno ne mogu da verujem.
                          Last edited by Kule; 26-01-23, 12:01.

                          Comment


                          • Originally posted by Kule View Post

                            Ako ćemo mak na konac, ubeđen sam da je baš rekao "Živeli Rusi", samo se kod "Rusi" već okretao pa je glas prigušen. Udaljava se od mikrofona.

                            Na stranu to što je zabranjivanje zastava i sl. potezi fašizam i licemerje. Ti si tu gost i ima da poštuješ prava domaćina inače se vrati kući pa Srbuj i Rusuj koliko god hoćeš. Još nailaziš na grupu maloumnika koji namerno skandiraju i provociraju domaćine. Ovi Rusi, kao navijaju za Novaka, šta? Gde su im onda slike Novaka i srpske zastave? Zna da mu ovi mere svaki korak i svaku reč, zna da je ovaj tako blizu tako važne titule i cilja, i on radi to što radi.

                            Sećam se protesta i medijskih izjava prošle godine. Još kad kaže "slobodarski svet" za , realno, diktatorske režime, haos. Zarađuje ti dete pare na zapadu, postiže uspeh na zapadu, a ti umesto da ćutiš i srbuješ u Srbiji, ne ti nabijaš prst u oko. Sad će izjave tipa "Bio je mrak, nisam dobro video majicu i zastavu..." nemoj molim te, šta si mislio kada si prilazio Rusu?

                            Sinož sam tražio onu doktorku, farmaceut koja leči traumatučne povrede mišića i kako su navodno najbolji fudbaleri Evrope dolazi kod nje na tretmane koji su ubrzavali oporavak 100 puta. Otvori se žreb, povreda se sanira, daš cveće Barbari, počinju da te brane Wilanderi & co. i....onda ovo. Stvarno ne mogu da verujem.
                            Ne, ćale je prso lik skroz. Ali nemamo mi ni baš sve informacije, tako da ne verujem da je Novak nešto ugrožen. Ali ovako, PR-a radi, opet ga je ćale unazadio.

                            Narodski, meni je ok, Rusi, pravoslavna vera, imamo dodirnih tačaka, na neki način jesmo prijateljski narodi donekle. Politika je nešto drugo. A Novak je ipak javna ličnost i ovo spada u politiku. Tačno je to uradio da ih provocira. A na kraju krajeva, ne volimo mi ni jedne ni druge. Tako da, Srđan se pre sa njima slikao nego oni sa njim.

                            Comment


                            • Spustio sam kriterije na taj nivo samo da mu ne zvizde kad ulazi u teren, pojedinacne provakcije u toku meca mogu proci jer se sjecam kako je gadno bilo na RG prosle godine tamo su zvizdali pri najavama i realno bas je gadno i deprimirajuce.


                              Srdjan moze da podrzava koga god zeli ali da ima iole razuma ne bi ovo javno ovako radio ali ocito ga boli tuki i zeli da se inati

                              Comment


                              • Izjavio je jednom Novak da se ne slaže sa svime što Srđan radi. Uspeo je nekako da smota neki diplomatski odgovor. Trebamo se držati sporta. Novak to uspešno radi.

                                Meni uopšte nije jasno kako je on uspeo da izbegne cele karijere da mu ne podmetnu neki doping i da ga isključe.

                                Comment

                                Working...
                                X