Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu si ...
    A i on je "projekat" i treba ga se čuvati !!!
    Srećom je već isproban i nadam se da je to Novaku bilo dovoljno.
    Ni Rubljova ne treba olako shvatiti, posebno posle pobede usred Beograda, ali je njegova igra bliža očekivanom i uobičajenom nadmetanju, za razliku od"projekata" sa prljavim trikovima i sl.
    Last edited by nikas; 23-01-23, 15:52.

    Comment


    • Reklo bi se da je Novak zapamtio Aleksove komentare od prošle godine u vezi celog AUS cirkusa.

      Sent from my SM-S908B using Tapatalk

      Comment


      • A ko ne bi zapamtio i zatvor i sve redom

        Comment


        • Originally posted by nikas View Post
          U pravu si ...
          Ni Rubljova ne treba olako shvatiti, posebno posle pobede usred Beograda, ali je njegova igra bliža očekivanom i uobičajenom nadmetanju, za razliku od"projekata" sa prljavim trikovima i sl.
          Rubljov kad ima dan je sjajan. Uzdam se da ce da izgubi u svalcionici. U pokastu Katarine Uitaker je dobro zapazeno da je Novak slao "prijetece" poruke:

          *Zasto si ovako rasturio De Minora? Zato sto sam htio!
          *Rubljov igra slicno De Minoru. Nadam se da ce i rezultat biti isti.
          *Necu prerano da slavim.

          Comment


          • Ispade i Korda. Još Tsitsipas da ispadne i nemože bolje.

            Comment


            • Originally posted by Weltschmerz View Post
              Ispade i Korda. Još Tsitsipas da ispadne i nemože bolje.
              Što se mene tiče može na papiru veliko finale, Đoković Tsitsipas.

              Comment


              • Како је лепо кад ти се отвори турнир, сви одустану и сваки меч као прво коло, а у финалу неки преплашени и исцрпљени играч само статира и слика се...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Žika View Post
                  Како је лепо кад ти се отвори турнир, сви одустану и сваки меч као прво коло, а у финалу неки преплашени и исцрпљени играч само статира и слика се...
                  Pa šta mislite, otkud Nadalku poslednjih 10-15 slemova
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Originally posted by Žika View Post
                    Како је лепо кад ти се отвори турнир, сви одустану и сваки меч као прво коло, а у финалу неки преплашени и исцрпљени играч само статира и слика се...
                    Meni to ništa ne menja, osim kod ovakve povrede. Ali kad je zdrav, svejedno je žreb. Tako je i došao do tolikih rekorda. Nije imao zaleđinu, jedina opcija je bila da ih sve pobeđuje regularno. To je i uradio.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Što se mene tiče može na papiru veliko finale, Đoković Tsitsipas.
                      Ja mu se radujem.

                      Tu bi bilo na Cicipasu da pokaže da je sazreo u glavi i u cojones. Igra za prvi GS i No1.
                      A ne može teže nego protiv Đokovića, kome je u igri GS#22, AO#10 i No1 i on top šta su mu napravili prošle godine.

                      Mislim da će Novak ući u meč u punom fokusu i da se na kraju samo on pita.

                      p.s. Sutra, ako noga bude ok, Rus nema čime da pobedi Novaka.

                      Sent from my SM-S908B using Tapatalk

                      Comment


                      • To je bilo odradjivanje posla po vjetru, sto nikad nije lako. Niko ne pominje nogu, to je najvaznije.
                        Last edited by NI; 25-01-23, 12:00.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          To je bilo odradjivanje posla po vjetru, sto nikad nije lako. Niko ne pominje nog, to je najvaznije.
                          Idalje je izbegavao proklizavanje iz otvorenog stava na bekhendu, barem prva dva seta. u trecem je proklizavao ali ne špagu. Koristi dosta defanzivni bekhend slajs.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                            Idalje je izbegavao proklizavanje iz otvorenog stava na bekhendu, barem prva dva seta. u trecem je proklizavao ali ne špagu. Koristi dosta defanzivni bekhend slajs.
                            I to je previse. Do kraja turnira ne treba da proklizava na BH strani, pogotovo kada pobjedjuje protivnika i tako i tako. Misic nije imao vremena da se potpuno oporavi. Povreda moze da se vrati,

                            Comment


                            • Ne mislim da uopšte traba da proklizava i igra bekhend iz "stretcha" . Pokazao je da ima dobar BH slajs, neka ga uvežbava i dalje.

                              Comment


                              • Ех, целе каријере сам патио што нема сервис као у ових пар месеци, да га је имао од пре седам година сада би другу причу причали о рекордима, али ни сада није касно, можда је слађе сада, што рече Виландер "више не знам шта да кажем његовим противницима, шта да играју игде да га лове, све зна и све може као нека машина!"
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X