Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kule View Post
    Čim se tu postavljaju pitanja da li on treba da dođe ili ne, meni to izgleda da će biti loše po Đokovića.
    Da, za sada ne sluti na povoljan ishod. Mada se za sada oglašavaju Ministri bivše Vlade. Struje su se promenile na mestu pozicije. Premijer koji je jako bitan, naklonjen je povoljnoj odluci.

    Comment


    • Poslušaće i on NAROD, a oni su i dalje ispranih mozgova i misle da je zaslužno izbačen.

      Comment


      • Ја све мислим да су га другари пустали да победи?
        sigpic

        Comment


        • Nema Novak drugare.

          Comment


          • Originally posted by Žika View Post
            Ја све мислим да су га другари пустали да победи?
            Prestao sam da čitam posle prve tri reči.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

              https://www.abc.net.au/melbourne/pro...ovic/101517438

              Biće tesno.

              https://www.skynews.com.au/australia...5459239fe2db8e

              Herald Sun: Novak Djokovic's Australian Open return hangs in the balance

              https://www.9news.com.au/national/no...6-75f4d60959d1

              Onoj teniserski su ukinuli zabranu. Ne vidim zašto ne bi i Novaku.

              Viškovića je čovek iz Sidneja presreo ovako na ulici, doboronamerno, pričali o sportu. Rekao je da javnost nije naklonjena Đokoviću u vezi povratka tamo.

              Odluka Vlade Australije biće isključivo na osnovu javnog mnjenja. Vlada je nova, temelji se tek, ako je ovo pitanje od javnog značaja vrlo će se obratiti pažnja.
              Ne mogu da priušte još jedan fijasko kao što je bio ove godine. Ni AO, ni ATP.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Auuu, mislio sam da su mnogo vece sanse da zaigra. Opet ce biti povuci-potegni i vrlo vjerovatno zavrsiti neslavno

                Comment


                • Inače, Kazahstan je 19-ta zemlja u kojoj je Novak osvojio trofej.
                  Deda ima isto toliko, Cigo jedan manje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Auuu, mislio sam da su mnogo vece sanse da zaigra. Opet ce biti povuci-potegni i vrlo vjerovatno zavrsiti neslavno
                    Lično ću se truditi da se naštimujem da odustanem od toga. Nadam se da ću se pozitivno iznenaditi.

                    Comment


                    • Po meni bi ATP morao da zapreti gubitkom poena ako ne puste Novak. Nazalost od toga verovatno nece biti nista.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Po meni bi ATP morao da zapreti gubitkom poena ako ne puste Novak. Nazalost od toga verovatno nece biti nista.
                        Vezane su im ruke. Novak ima zabranu ulaska u zemlju a to nema veze sa tenisom.

                        Zaista bi najnormalnije bilo da ga puste jer on čovek uopšte nije prekršio nikakav zakon. Dobio je izuzeće od njih. Nije ga izmislio. A posle toga mu je oduzeta viza pod izgovorom da preti javnom zdravlju, što je, jel te, ozbiljan debilizam.

                        ALI, njegovi papiri za ulazak jesu bili dobri. Znači neko se iživljavao nad njim i bilo bi kosmički pošteno da mu to sada bude vraćeno jer dečko hoće da se takmiči u sportu i to je sve.

                        Comment


                        • Ma ni bojkot Rusima na W veze nije imao sa tenisom, pa je ATP rešio da “nadoknadi štetu” oduzimajući poene

                          Ali samo zbog Novaka (jednog igrača, ma koliko bitan bio, posebno nama) oduzimanje poena nikome na pamet pasti neće Kao što je neko primetio, Nole nema drugove.

                          A ove dr*****e iz Australije, meni deluje da ispipavaju javno mnjenje sa ovim izjavama, pripremaju teren da mu ipak ukinu ban, ipak bi bilo preterano iživljavanje da nastave sa maltretiranjem, koga više briga za koronu kad se svuda već odavno skroz normalno živi, posebno ako su još pride i nekoj teniserki (?) - kao što neko reče - već ukinuli ban. Nemam nikakve informacije o toj ženi, da li neko ima izvor, da pročitamo njen slučaj i proučimo da li može na Novaka da se primeni?

                          Ja mislim da će biti prebacivanja i nadmudrivanja, ali će ga na kraju ipak pustiti nazad u zemlju kengura.

                          Inače, što se mene tiče, iskreno, ja i dalje stojim pri tome da se na njegovom mestu u Australiju ne bih nikada više vraćala, iz čistog principa, ali ga razumem i poštujem u svim odlukama, kao uostalom i uvek. Volela sam Australiju i Australce, bio mi je omiljeni slem a čini mi se i Novaku. Ali su mi se, eto, zgadili i smučili, za sva vremena
                          Last edited by Larisa; 11-10-22, 10:29.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Narednih dana, Novak bi trebao da aplicira za vizu. Sutra kreće prodaja karata za Australian Open.

                            Comment


                            • Sad pogledah prilog 9news gdje intervijuisu nekog gospodina kojem je zena preminula u toku korone gdje on u suzama moli premijera da se ne dozvoli izuzece jednom covjeku.....oh, shit here we go again.

                              Last edited by DinoFC; 11-10-22, 20:19.

                              Comment


                              • Zapravo se njihova vlada nije nijednom oglasila po tom pitanju.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X