Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to, zatvorena priča. Šta da se radi. Zaista se nadam da će moći da igra Australiju, tj. da će mu vratiti vizu.

    Comment


    • To je bilo vise nego ocekivano iako nada zadnja umire. Sto je tu je. Valjda bude bolje sljedece godine.

      Comment


      • To je to. Zavrsena saga, CDC apdejtovo uputstva. Nema promjene sto se tice putovanja

        Ponadao sam se malo bio ali nema tu milosti. e Nole zajebo si se kvalitetno

        https://www.cdc.gov/coronavirus/2019...vel/index.html
        Last edited by DinoFC; 24-08-22, 20:00.

        Comment


        • Eto, sad je barem rešeno. Ostaje taj izuzetak od nacionalnog interesa ali u to čisto sumnjam.

          Da ne šurujemo sa Rusima, možda bi i dobio izuzetak.

          Novak je morao do sada da se povuče. Žreb je večeras negde kasnije po našem vremenu.

          Dve opcije postoje:

          1. Diplomatsko putovanje po nalogu Vlade
          2. Nacionalni interes US

          Novak je ili dobio odorenje i otišao za Ameriku ili čeka odgovor. Sigurno zna kombinaciju kojom bi mogao. Pokušava verovatno preko Ambasadora US u Srbiji.

          U suprotnom, do kraja dana objaviće da se povlači.
          Last edited by Ljubitelj tenisa; 25-08-22, 08:18.

          Comment


          • A što ste mi simpatični sa tim provlačenjem i triper kombinacijama.

            Pa ljudi, ipak je to Amerika, nije Srbija. Jeste, ima i tamo korupcije, pogoto pri vrhu piramide, ali ipak postoji neki red, ne može da se sve muva kao ovde.

            Comment


            • Ocekujem povlacenje u 19h po nasem vremenu

              Comment


              • Ja bih reko nešto ranije da će izjavu dati

                Comment


                • Originally posted by Nesic View Post
                  Ja bih reko nešto ranije da će izjavu dati
                  Neće biti nikakve izjave za medije, u to sam siguran. Twitter možda.

                  Comment


                  • Inače, piše da su to pravila za dolazak avionom...

                    Comment


                    • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Dobro...šta dalje? Može li se u Japan? Kazahstan?

                        Comment


                        • Bice bolje,mislim da je poslednji gs na kojem mozda ne bude nastupio Ao sled godine(ali ima neke sanse jos uvek),posle toga kontam da ce mu biti sve otvoreno

                          Neverovatno je da zrtvuje 2 3 slema i ispadanje iz prvih 10 zbog vakcine ali to je njegov zivot i odluka,mislim da je moglo drugacije da se desi ali sad je kasno

                          Comment


                          • Dobro će se odmoriti do sezone šljake.

                            Comment


                            • ‚‚ Đoković je u ponedeljak potvrdio da će igrati po prvi put u karijeri na turniru u Tel Avivu, ali će oko tog turnira imati još dva na poznatim destinacijama.

                              Novak igra na Lejver kupu u Londonu

                              London će od 23. do 25. septembra 2022. biti domaćin petog po redu Lejver kupa, međunarodnog teniskog turnira na kom se nadmeću dve reprezentacije: tim Evrope i tim sveta. Novak će se u svom drugom učešću na Lejver kupu pridružiti timu Evrope za koji će nastupiti još i Rafael Nadal (Španija), Rodžer Federer (Švajcarska) i Endi Marej (Velika Britanija). ‚‚
                              Last edited by nikas; 31-08-22, 13:29.

                              Comment


                              • Originally posted by nikas View Post
                                Đoković je u ponedeljak potvrdio da će igrati po prvi put u karijeri na turniru u Tel Avivu, ali će oko tog turnira imati još dva na poznatim destinacijama.
                                Igra Davis Cup sredinom septembra, pa Laver Cup pre Tel Aviva. To je dve nedelje igranja, malo jače. Posle toga očekujem da igra u Beču i onda Paris i Nitto.

                                Iskreno se zaista nadam da će sledeću sezonu početi u Australiji.

                                Comment

                                Working...
                                X