Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post

    Ako nekoga vredjaš, a taj te nije nijednom, ali nijednom uvredio niti napao, niti bilo šta, zaslužuješ u najmanju ruku to isto.Kulirao sam često ovde neke vrste napada i napušavanja, ali da me nazoveš paćenikom i mentalno obolelom osobom, a u životu me nisi videla, niti upoznala, govori samo o tebi.Zgranula me je porukom i zgadila.
    Nije mi na pamet palo da će te toliko zaboleti, ebg, izvini

    Naravno da nemam pojma ko si i šta si, sve izrečeno se odnosi isključivo na tvoje uvek negativno piskaranje o Noletu na ovom forumu, užasno me nervira i smeta mi, nazivao si nas Nole-manijacima ili slično zato što navijamo za njega čak i kada gubi (ooovaj…. Zar to nije u opisu “posla” svakog navijača?) Daleko je to od manijaka… No, svejedno, da ne tupim, meni to nije toliko ni bitno, bitno je da mi nije bila namera da te povredim, i eto, to je sve.
    Ciaos
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

      Ma jooook. Nek igra Uspavano stopalo i neka priča posle svakog meča o svojim uspavanim nervima.
      Jbg, čovek je vakcinisan dok ovaj glumi uvredjenu damu i neće pa neka snosi posledice.

      Comment


      • Nevakcinisani trio Sitija ne ide u SAD na pripreme - Sportklub https://sportklub.rs/fudbal/premier-...d-na-pripreme/

        Tako da i Nole neće ići.

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post

          Jbg, čovek je vakcinisan dok ovaj glumi uvredjenu damu i neće pa neka snosi posledice.
          Što mu vredi što je vakcinisan kad je bolestan.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post

            Jbg, čovek je vakcinisan dok ovaj glumi uvredjenu damu i neće pa neka snosi posledice.
            Ne glumi on ništa.Njegov stav je jasan.I naravno da snosi posljedice.Ne kukumače da ga puste da igra,samo se nada.Ne znam kako nekom nije jasno što čovjek ima svoja ubjeđenja i odbija da se vakciniše.
            Više jadikujemo mi njegovi navijači.
            Nakon one golgote u Austriji treba da pljuje po sebi,a vakcina ti daje tačno šta? Čovjek je odlučio svidelo se to nekima ili ne.

            Comment


            • Jbt, koliko je svet otišao u tri lepe.Pre 5 godina kao da smo živeli na drugoj planeti.Sa jedne strane me Novak toliko nervira šta se ne vakciniše, ali ga sa druge strane potpuno razumem.Napljuvali bi ga još više da popusti sada.Opet jedna titula na tacni Nadalu, osim ako Medo, Cici i Alkaraz ne budu u odličnoj formi, onda se i oni nešto pitaju.Taj US Open je velika mrlja.Od svih turnira najviše bih voleo tamo da trijumfuje još jednom, pa makar se oprostio od tenisa.Osam finala, a samo tri titule.Jbt, zaslužio je barem još jednu, a ko zna da li cemo da gledati ikada više.On lud i tvrdoglav kao zvono, a svet jos ludji, baš sranje vreme za tenis i Novaka.

              Comment


              • @Gagana Vakcina ti daje tačno… ne znaju više ni naučnici šta
                Preležah kovid još 2020 u novembru, primila modernu dvaput, poslednji put u januaru, pa me opet zarazili prošle nedelje, pvaj put prevazišla skroz asimptomatična… Čemu vakcine kad imuniteta nema, odnosno toliko je kratkotrajan da… šta će mi sad opet vakcina?

                Skroz glupo da uslovljavaju putovanja vakcinalnim statusom, ajde razumem da zahtevaju negativan PCR ili karantin (ili oba), masku na zatvorenom itd dok traju turniri, na okupljanjima i to… Ovo je skroz besmisleno, tako je kako je i veliki je peh. Ali, ja Novaka razumem i podržavam, iskorišćen je kao žrveno jare, izmaltretiran i ponižavan, njegova reputacija je bez razloga ugrožena na svetskom nivou kao nauk za sve, u fazonu, eto vidite deco, šta se Perici desilo pošto neće bocu. Ne može on sad nikako (i ne treba) što Gagana reče, da pljuje po sebi, a ono prvo i osnovno, ne želi da rizikuje svoje zdravlje, samo on ima pravo da odluči šta unosi u svoj organizam i to je to. A to što on podbada i pokušava da isprovocira neke reakcije u svoju korist mi je skroz ok; ne duri se, lepo je rekao da ako ne može na USO, nije smak sveta, prema tome, dabome…
                Last edited by Larisa; 17-07-22, 17:45.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Ma Novak je naše blago Ne vjerujem da će na ovim prostorima više biti takvog sportiste kao što je on.
                  I na zapadu znaju da je najbolji ali eto narativ je takav da stalno potenciraju da može da osvoji koliko god titula a neće biti voljen kao oni.Hebote kao da se ne takmiče u tenisu.Znaju oni vrlo dobro da GS titule ne mogu biti jedino merilo,ali eto to im sad odgovara.
                  U svijetu vladaju dvostruki aršini i protiv toga ne može ništa da uradi.Nek igra šta može i ja sam ubijeđena da će se kockice sklopiti i da će u konačnici da bude najbolji teniser u svim statističkim parametrima.A zapad nek se hebe.

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    @Gagana Vakcina ti daje tačno… ne znaju više ni naučnici šta
                    Preležah kovid još 2020 u novembru, primila modernu dvaput, poslednji put u januaru, pa me opet zarazili prošle nedelje, pvaj put prevazišla skroz asimptomatična… Čemu vakcine kad imuniteta nema, odnosno toliko je kratkotrajan da… šta će mi sad opet vakcina?

                    Skroz glupo da uslovljavaju putovanja vakcinalnim statusom, ajde razumem da zahtevaju negativan PCR ili karantin (ili oba), masku na zatvorenom itd dok traju turniri, na okupljanjima i to… Ovo je skroz besmisleno, tako je kako je i veliki je peh. Ali, ja Novaka razumem i podržavam, iskorišćen je kao žrveno jare, izmaltretiran i ponižavan, njegova reputacija je bez razloga ugrožena na svetskom nivou kao nauk za sve, u fazonu, eto vidite deco, šta se Perici desilo pošto neće bocu. Ne može on sad nikako (i ne treba) što Gagana reče, da pljuje po sebi, a ono prvo i osnovno, ne želi da rizikuje svoje zdravlje, samo on ima pravo da odluči šta unosi u svoj organizam i to je to. A to što on podbada i pokušava da isprovocira neke reakcije u svoju korist mi je skroz ok; ne duri se, lepo je rekao da ako ne može na USO, nije smak sveta, prema tome, dabome…
                    Covid prouzrokuje sistemske bolesti. Možeš biti zaštićena od nečeg većeg a da ni ne znaš da te vakcina spasila. Individualno. Olji je nažalost odmoglo dosta, pa je više nema. Sad je ovo već oblik gripa i to je to. To što si primila vakcine ne znači da imaš neprobojni imunitet. Virusi napreduju kao i mi. Zato ih prave i za kompjutere.

                    Novak u ovoj fazi pandemije, nakon sezone šljake i Wimbledona, treba biti pušten u SAD. To se vrv neće dogoditi.

                    Comment


                    • Olja je duže vreme bila ozbiljno bolesna i pre nego što je dobila kovid, i tu nisu mogle ni vakcine da pomognu, nažalost.
                      Kovid je takav da maksimizira svaki zdravstveni problem, nikad se ne zna do kraja šta čuči u svakom od nas i kada će i da li će da se aktivira. Ali, ako imaš gvozdenu disciplinu glede zdravlja, pravilna ishrana, kvalitetan odmor što rezultuje i dobrim metabolizmom kao što je to kod Novaka slučaj onda može poprilično da bude siguran da je zaštićen i bez vakcine.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                        Covid prouzrokuje sistemske bolesti. Možeš biti zaštićena od nečeg većeg a da ni ne znaš da te vakcina spasila. Individualno. Olji je nažalost odmoglo dosta, pa je više nema. Sad je ovo već oblik gripa i to je to. To što si primila vakcine ne znači da imaš neprobojni imunitet. Virusi napreduju kao i mi. Zato ih prave i za kompjutere.

                        Novak u ovoj fazi pandemije, nakon sezone šljake i Wimbledona, treba biti pušten u SAD. To se vrv neće dogoditi.
                        Nisam sigurna da smo se razumeli
                        Znam da su vakcine samo od relativne pomoći, isto kao i prirodno stečeni imunitet…Ja sam
                        verovala u njih i moje je mišljenje da su odradile posao, ali da trenutno nema baš nekog smisla da se nastavi sa kampanjom, bar ne kako se to radilo do sada. Svi smo podložni novoj zarazi uprkos antitelima koja smo razvili do sada, bez obzira da li smo primili vakcinu ili preležali. Virus je mutirao u zarazniju ali i mnogo slabiju varijantu, uz to, varijantu koja se toliko razlikuje od primarne, Vuhanske sorte, da bez problema “preskače” odbrambene ćelije. Ako bi da nastave sa kampanjom, smatram da nema smisla da se i dalje koriate zastarele vakcine, a novih, prilagodjenih Omikronu pa na dalje još uvek nema. To bi bilo otprilike kao da se vakcinišeš prošlogodišnjom vakcinom protiv sezonskog gripa. No, kako će se ovo okončati, to su još uvek samo pretpostavke po matematičkim modelima osnovanim na prethodnim pandemijama. bar se sigurno slažemi (čini mi se) da u ovoj fazi pandemije nema smisla obavezna vakcina kao uslov za vizu, ali šta je tu je, sed lex dura lex ma koliko besmislen bio
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • I da, ovo nije grip, niti će ikada biti.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • https://twitter.com/NDjokofan/status...M2zMYIBpKW7XXQ

                            Nole počinje sa treninzima.

                            Za Kanadu očigledno već sada zna da li igra ili ne igra. Na ovo gledam kao i šljaku. Sprema se, pa kako bude.

                            Comment


                            • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Ma sanse da zaigra su u promilima jer mu americka vlada mora dati izuzece(kako mrzim tu rijec) a da se ukine mjera kao takva je nemoguce jer Ameri su za vakcinisane apsolutno sve ukinuli cak mos bit i pozitivan i uci u zemlju a njihova filozofija vakcine ce sigurno trajati godina i to je nova normalnost, tako da se to ukine je apsolutno nemoguce e sad da li on posredstvom nekih ljudi moze izmajmunisat neko izuzece ali mislim da on u okvirma Amerike ipak nije toliko bitan da bi se islo u tom pravcu, tako da bilo bi lijepo kad bi se sto prije rijesile sve dileme ako postoje
                                Last edited by DinoFC; 20-07-22, 21:38.

                                Comment

                                Working...
                                X