Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Milutinov Tata View Post
    Za proveru da li se moze uci u Kanadu ili SAD najbolje je otici na sajtove njihovih Ministarstava, Juce sam bas proverio za Kanadu, ko nije vakcinisan ne moze uci u Kanadu.

    Neka nada je da se sada izvris neki medijski pritisak pa da Novak i ostali igraci dobiju izuzece, ali to onda povlaci nezadovoljstvo javnosti i druge probleme. Samo se nadam da ce Novak ovog puta preseci mnogo ranije, a ne cekati poslednji trenutak da li moze ili ne da ide tamo.
    Nezadovoljstvo javnosti? Nije januar. Potpuno je drugačije.

    Mislim da Novak i hoće preseći. Znaće se do kraja meseca.

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post

      Jedno vreme si bio simpatičan, posle mi te bilo žao zato što si paćenik U poslednje vreme mi prilično ideš na nerve

      A sad si, vala, prevršio svaku meru Ti si u sustini jedan veliki hejter i teški bolesnik, nešto u tvojoj glavi ozbiljno nije u redu.

      Zaobidji nas, čoveče, u širokom luku, ne možemo ti mi tu ništa, pronadji stručnu pomoć, nisi nimalo lak slučaj
      Larisa, nadji nekog muškarca i život van foruma.Ovako samo ispadaš jedna teška seljančura koja vredja ljude, a ni ne poznaje me.To sve govori o tebi i Nolomaniji na ovom forumu.Ako si toliko sigurna da sam paćenik, skupi muda i porazgovaraj uživo, pozvana si na neki moj nastup u Bitef i ekipa koja vredja po ovom forumu.Bas da vidimo ko je kakav u stvarnom životu. Poy.

      Btw, pevao sam svadbu Troickom i upoznao Djoleta, čak je i pevao Highway to hell, dobar je momak.😊

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post

        Larisa, nadji nekog muškarca i život van foruma.Ovako samo ispadaš jedna teška seljančura koja vredja ljude, a ni ne poznaje me.To sve govori o tebi i Nolomaniji na ovom forumu.Ako si toliko sigurna da sam paćenik, skupi muda i porazgovaraj uživo, pozvana si na neki moj nastup u Bitef i ekipa koja vredja po ovom forumu.Bas da vidimo ko je kakav u stvarnom životu. Poy.

        Btw, pevao sam svadbu Troickom i upoznao Djoleta, čak je i pevao Highway to hell, dobar je momak.😊
        Opa, kanda sam pogodila u živac

        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Drži se ti pevanja. @zile90
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pevam pa rasturam

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post

              Larisa, nadji nekog muškarca i život van foruma.Ovako samo ispadaš jedna teška seljančura koja vredja ljude, a ni ne poznaje me.To sve govori o tebi i Nolomaniji na ovom forumu.Ako si toliko sigurna da sam paćenik, skupi muda i porazgovaraj uživo, pozvana si na neki moj nastup u Bitef i ekipa koja vredja po ovom forumu.Bas da vidimo ko je kakav u stvarnom životu. Poy.

              Btw, pevao sam svadbu Troickom i upoznao Djoleta, čak je i pevao Highway to hell, dobar je momak.😊
              Još samo kad bih znao ime benda.

              Comment


              • Ali Žile stvarno!Možda način kako pišeš na forumu tebi daje oduška kad stvari loše krenu.To je jedan od razloga što nikad ne pišem na forumu dok traje meč.Malo je bezveze da Larisu zoveš seljančurom jer se baš upinje da forum drži živim.
                Mislim ako nekog vrijeđaš neće ti biti lakše,problem ostaje isti,ništa ne mijenja.Sada ćeš reći da je i ona tebe uvrijedila.Moraš da shvatiš da tvoj negativni narativ ide na živce ljudima.Opet kažem možda ti je tako lakše i mislim da ti zaista ne veruješ ni sam u to što napišeš.
                Praštaj i dobra ti sreća ☺️☺️☺️
                Last edited by gagana; 16-07-22, 10:47.

                Comment


                • Originally posted by gagana View Post
                  Ali Žile stvarno!Možda način kako pišeš na forumu tebi daje oduška kad stvari loše krenu.To je jedan od razloga što nikad ne pišem na forumu dok traje meč.Malo je bezveze da Larisu zoveš seljančurom jer se baš upinje da forum drži živim.
                  Mislim ako nekog vrijeđaš neće ti biti lakše,problem ostaje isti,ništa ne mijenja.Sada ćeš reći da je i ona tebe uvrijedila.Moraš da shvatiš da tvoj negativni narativ ide na živce ljudima.Opet kažem možda ti je tako lakše i mislim da ti zaista ne veruješ ni sam u to što napišeš.
                  Praštaj i dobra ti sreća ☺️☺️☺️
                  Ako nekoga vredjaš, a taj te nije nijednom, ali nijednom uvredio niti napao, niti bilo šta, zaslužuješ u najmanju ruku to isto.Kulirao sam često ovde neke vrste napada i napušavanja, ali da me nazoveš paćenikom i mentalno obolelom osobom, a u životu me nisi videla, niti upoznala, govori samo o tebi.Zgranula me je porukom i zgadila.

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post

                    Ako nekoga vredjaš, a taj te nije nijednom, ali nijednom uvredio niti napao, niti bilo šta, zaslužuješ u najmanju ruku to isto.Kulirao sam često ovde neke vrste napada i napušavanja, ali da me nazoveš paćenikom i mentalno obolelom osobom, a u životu me nisi videla, niti upoznala, govori samo o tebi.Zgranula me je porukom i zgadila.
                    Ma Žile nemoj to tako kruto shvatati U afektu čovjek može reći nešto što zaista ne misli.Opet ti kažem da je to bila reakcija na tvoje postove gdje stalno nešto lementiraš.Mnogo toga u sebi kažem Noletiu za vrijeme meča i kada bih to napisala ovde pitanje je kako bih prošla.Nemoj da se ljutiš,ali postovi su ti zaista negativni.
                    Mada lično mislim da mnogo voliš Noleta i da onda iz nekog bijesa kad ne pobijedi iz tebe krene lavina negativnosti.I sama se uvijek plašim kada igra pa makar da igra i protiv mene.
                    A dobro je napisao Dekkard,treba da se plaše svi ostali a ne on.
                    U konačnici svi koji ovde pišemo mnogo volimo Noleta i želimo mu da bude najbolji i svi to radimo na različit način i u tome i jeste ljepota navijanja.
                    To je najmanje što možemo da uradimo za Noleta.Kod mene ima kredit do kraja života.💗💗💗

                    Comment


                    • Originally posted by Kule View Post

                      Još samo kad bih znao ime benda.
                      Žare i Goci.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Žare ili Goci?

                        Comment


                        • https://twitter.com/RichardGrenell/s...Jm-31XaHA&s=19
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Upravo sam pročitala.Dosta važnih ličnosti je na Novakovoj strani.Biće baš šteta ako mu ne dozvole da igra zbog birokratije.Nevakcinisani imigranti ulaze,ali Novak je opasnost po zdravlje.Hebote,niđe veze.

                            Comment


                            • Originally posted by gagana View Post

                              Upravo sam pročitala.Dosta važnih ličnosti je na Novakovoj strani.Biće baš šteta ako mu ne dozvole da igra zbog birokratije.Nevakcinisani imigranti ulaze,ali Novak je opasnost po zdravlje.Hebote,niđe veze.
                              Ma jooook. Nek igra Uspavano stopalo i neka priča posle svakog meča o svojim uspavanim nervima.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                                Ma jooook. Nek igra Uspavano stopalo i neka priča posle svakog meča o svojim uspavanim nervima.
                                Ma ja vjerujem da ima povredu,ali me nervira narativ da on igra zato što voli tenis a Novak je opsjednut titulama.
                                Jedan je heroj,borac,a drugi lažira povrede.Ali eto to prolazi.

                                Comment

                                Working...
                                X