Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide i u NY i na AO.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ide i u NY i na AO.
      Treba si da kažeš da neće ići, ili da će otići samo na jednu od te dve lokacije. Već si zaboravio RG.

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post
        Da je pukao u finalu, ne bi nastavio da igra, diskretno je to rekao u izjavi.
        Možeš li ga tačno citirati ili makar me uputiti na video sa okvirnim "time stamp-om" ?

        Comment


        • Originally posted by Kule View Post

          Treba si da kažeš da neće ići, ili da će otići samo na jednu od te dve lokacije. Već si zaboravio RG.
          Rekoh ti već da nisam sujeveran. Rekao sam i da osvaja Wimbledon.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Novak ne ide na US Open, a i zabole ga koliko vidim, tako da, nema potrebe da kacite klipove gde peva sa Sasom Kovacevicem, presmesno je.Ovaj Wimbledon mu je kupio jos jednu ili dve godine karijere.Da je pukao u finalu, ne bi nastavio da igra, diskretno je to rekao u izjavi.AO i US Open vise nece igrati, samo Evropa i jos dva Wimbledona i kraj karijere.Nadamo se da ce Medvedev i ekipa igrati US Open, inace Nadal uzima 100%.
            Jedno vreme si bio simpatičan, posle mi te bilo žao zato što si paćenik U poslednje vreme mi prilično ideš na nerve

            A sad si, vala, prevršio svaku meru Ti si u sustini jedan veliki hejter i teški bolesnik, nešto u tvojoj glavi ozbiljno nije u redu.

            Zaobidji nas, čoveče, u širokom luku, ne možemo ti mi tu ništa, pronadji stručnu pomoć, nisi nimalo lak slučaj
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Kule View Post

              Možeš li ga tačno citirati ili makar me uputiti na video sa okvirnim "time stamp-om" ?
              Ma pusti ga…
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Ma samo prenose onu prepisku sa tvitera sa Kirjosom
                zaebavaš ti nas malo
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post

                  Jedno vreme si bio simpatičan, posle mi te bilo žao zato što si paćenik U poslednje vreme mi prilično ideš na nerve

                  A sad si, vala, prevršio svaku meru Ti si u sustini jedan veliki hejter i teški bolesnik, nešto u tvojoj glavi ozbiljno nije u redu.

                  Zaobidji nas, čoveče, u širokom luku, ne možemo ti mi tu ništa, pronadji stručnu pomoć, nisi nimalo lak slučaj
                  Težak pacijent.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ne mogu da tvrdim da će Novak igrati na USO ali on u Kanadu može da uđe sa PCRom, i odatle može kopneno bez problema da uđe u Ameriku. Amerika pravi problem avio saobraćaj.

                    Sada je sve potpuno drugačije. Prvo, mere se ukidaju širom sveta. Drugo, Novak je šampion Wimbledona, treće sada mnogo više ljudi otvoreno stoji iza njega.

                    Prema mom nekom mišljenju, diže se galama javno da puste Novaka da igra ali kroz redove, to znači, Novak će doći, nemojte mu praviti problem da ostane.

                    Smeta mi što je on prvo pričao da je njegov medicinski karton privatna stvar a sada javno govori da nema nameru da se vakciniše. Brate, ćuti i pravi se Toša, kad se pojaviš na turniru ako te pitaju, brani taj stav da je to privatna stvar. I bolje bi prošao.

                    Naravno, ako neko nije razumeo, ovde se ne radi uopšte o anti-vakserskom lobiju ili slično. Novaku se samo traži da on kaže da je za vakcinu jer je to u biznis interesu. Niko zaista ne traži od Novaka da se vakciniše. Samo je bitna lova. Dovoljno je samo da kaže globalno svoje mišljenje. Vidite i sami šta je napravio sa bezglutenskom ishranom. Ljudi se obogatiše zbog jedne njegove rečenice.

                    Dakle samo malo neka bude pametniji, ne mora baš da ih provocira. Evo provocira ih sada što peva ''I am legal alien'' i ovo za večeru u ''New Yorku''.

                    Verujem da će na kraju igrati i Kanadu i Sinsinati i USO.




                    EDIT:

                    Posle ove titule na Wimbledonu, Nadal se nece lepo provesti protiv Djokovica u duelu van sljake.
                    Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-07-22, 08:51.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Ne mogu da tvrdim da će Novak igrati na USO ali on u Kanadu može da uđe sa PCRom, i odatle može kopneno bez problema da uđe u Ameriku. Amerika pravi problem avio saobraćaj.
                      Ne znam za Kanadu, ali u USA ne može (ni iz Kanade) nevakcinisan, ni kopnenim, ni vodenim ni avio prevozom, pošto nema američko državljanstvo, to je jedino američkim državljanima dozvoljeno.

                      https://www.dhs.gov/news/2021/10/29/...erry-terminals

                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Jos uvek ne moze ni u Kanadu. Znace se za desetak dana da li neke mere "padaju" od 1. avgusta.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • Naše MSP navodi da može PCR za Kanadu a po twiteru vidim da se preko kopna ulazi lagano u Ameriku. Pritom zvanične informacije nisu realno relevantne. Trenutno je to u celom svetu samo proforme.

                          Ali jasno je da Novak ne sme da se kocka sa time.
                          Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-07-22, 12:39.

                          Comment


                          • Za proveru da li se moze uci u Kanadu ili SAD najbolje je otici na sajtove njihovih Ministarstava, Juce sam bas proverio za Kanadu, ko nije vakcinisan ne moze uci u Kanadu.

                            Neka nada je da se sada izvris neki medijski pritisak pa da Novak i ostali igraci dobiju izuzece, ali to onda povlaci nezadovoljstvo javnosti i druge probleme. Samo se nadam da ce Novak ovog puta preseci mnogo ranije, a ne cekati poslednji trenutak da li moze ili ne da ide tamo.
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Naše MSP navodi da može PCR za Kanadu a po twiteru vidim da se preko kopna ulazi lagano u Ameriku. Pritom zvanične informacije nisu realno relevantne. Trenutno je to u celom svetu samo proforme.

                              Ali jasno je da Novak ne sme da se kocka sa time.

                              Kad se sedne u avion i leti preko okeana nista nije pro forme, a narocito u Severnoj Americi. Tamo sto je na papiru, tj. zvanican izvor, bas je tako i nikako drugacije i nije za igranje.
                              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                              30 consecutive match wins - Stands alone
                              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                              Comment


                              • Anglo-Amerika ne može dok ne dobije izuzeće ili se ne promene uslovi ulaska. Tačka.

                                No...šta je sa Kinom i Japanom?

                                Comment

                                Working...
                                X