Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/NDjokofan/status...bqUYSYF73dWCxQ

    Nisam želeo Alkaraza...

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Ako na travi on bude opasan...Uopste nisam siguran u to. Beretini/FAA/Cilic kod Rafe. Mislim da je Novak dobio malo bolji zreb od Nadala.

      Alkaraz ima Strufa u prvom kolu, to moze da bude interesantno. Mada Nemac nije u formi, ne treba ga otpisivati na travi.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post

        Ako na travi on bude opasan...Uopste nisam siguran u to. Beretini/FAA/Cilic kod Rafe. Mislim da je Novak dobio malo bolji zreb od Nadala.

        Alkaraz ima Strufa u prvom kolu, to moze da bude interesantno. Mada Nemac nije u formi, ne treba ga otpisivati na travi.
        Pa uliva mi nadu samo što Alkaraz nema dobar ritern i taktika riterna sa 4 metra iza terena ne pije vodu na travi. Ali svejedno. Moram da vidim ceo žreb.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

          Pa uliva mi nadu samo što Alkaraz nema dobar ritern i taktika riterna sa 4 metra iza terena ne pije vodu na travi. Ali svejedno. Moram da vidim ceo žreb.
          Imas na tviteru svuda zreb. Pa nema ni servis bas dobar za travu. Kik servis mu je dobar, ali to na travi ne znaci mnogo. Ravan i slajs su mu nista posebno. Slabo pogadja blizu linije. Videcemo, mozda gresim, ali ja Alkaraza ne vidim medju 5 najtezih protivnika.

          Comment


          • Pa na prvi pogled, šta hoćete?
            Dobra prva 3 kola, opasnosti ni na vidiku. 4. kolo bi moglo biti zeznuto, Alkaraz može do QF, no ima i on potencjialno nezgodnih protivnika.
            Hurkač polufinale.

            Izbegnuti do finala Beretini, Kirijos, Čilić, Tiafo, Ože Alijasim. Dobio je Opelku i Iznera , drugi je u upitnoj formi. Šta fali? Ne može svako nezgodan da se izbegne. Plaši me više Opelka nego Alkaraz.
            Last edited by Kule; 24-06-22, 11:25.

            Comment


            • Da, Rafa generalno ima tezi kostur. Wimbledon je zajeban za prvu nedelju. Tamo se najvise desavaju iznenadjenja u prvoj nedelji.

              Pa dobro, da vidimo...

              Comment


              • Наше набили на гомили...само да нас се отарасе...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Ja mu želim uvek sve najjače rivale. On je najbolji i drugi treba da ga se plaše a ne on ili njegovi navijači njih.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • https://youtu.be/NpDEAZ3sddI

                    Ništa što nismo znali i ranije, ali ipak da se vidi raspoloženje, rekao bih da je smiren i fokusiran.
                    To što njega pitaju za Ukrajinu i celu situaciju sa Wimbledonom a ne Cigu, na primer, meni govori da njega doživljavaju kao ozbiljnijeg sagovornika.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      https://youtu.be/NpDEAZ3sddI

                      Ništa što nismo znali i ranije, ali ipak da se vidi raspoloženje, rekao bih da je smiren i fokusiran.
                      To što njega pitaju za Ukrajinu i celu situaciju sa Wimbledonom a ne Cigu, na primer, meni govori da njega doživljavaju kao ozbiljnijeg sagovornika.
                      Ti novinari tamo su progutali kasetu. Samo ponavljaju pitanja od konferencije do konferencije.

                      Ukoliko se u Kini ne igraju Peking i Shanghai, posle ovoga ovo je kraj sezone za Novaka. To je realna situacija.

                      Smatram da ne treba da se sprema za USO sa nekim kalkulacijama da li će mere biti ukinute ili ne. Tako da je ovo moguće njegov poslednji turnir ove godine. Npr. To je mogao da neko pita. Umesto što pitaju za Slem.

                      Nadalovo obrazovanje je oskudno. Nema šta njega neko da pita o bilo čemu osim o tenisu. Čovek ni engleski ne zna kako valja a teško da je pročitao 5 knjiga u životu.

                      Možda bi više pričao ako bi se na španskom razgovaralo.

                      Suma sumarumu, ovo je bila, za mene, jedna jako nebitna konferencija.
                      ​​​​​

                      Comment


                      • Može da ide u Kanadu, u Kini možda budu tražili vakciinu, možda ne, može da igra Paris Bersi, Beč. Ako završi sezonu posle Uimbldona, sledeći turnir bi mogao biti Dubai/Roterdam u februaru. Mnogo pauze.

                        Comment


                        • Originally posted by Kule View Post
                          Može da ide u Kanadu, u Kini možda budu tražili vakciinu, možda ne, može da igra Paris Bersi, Beč. Ako završi sezonu posle Uimbldona, sledeći turnir bi mogao biti Dubai/Roterdam u februaru. Mnogo pauze.
                          Jel sigurno za Kanadu? Beč neće igrati. Ne vidim poentu igranja osim ako može da se kvalifikuje za Torino. Opet ne treba da gubi poene toliko. Osvojio je Bersi. Nadam se da će Kinezi organizovati.

                          Ako Kanada ne traži vakcinu, onda Novak može iz Kanade da uđe u USA. To znam da može. I to kolima. Avion je iz nekog razloga problem.

                          Tako da načina ima. Samo je pitanje da li želi da ga neko ponovo maltretira medijski.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                            Jel sigurno za Kanadu? Beč neće igrati. Ne vidim poentu igranja osim ako može da se kvalifikuje za Torino. Opet ne treba da gubi poene toliko. Osvojio je Bersi. Nadam se da će Kinezi organizovati.

                            Ako Kanada ne traži vakcinu, onda Novak može iz Kanade da uđe u USA. To znam da može. I to kolima. Avion je iz nekog razloga problem.

                            Tako da načina ima. Samo je pitanje da li želi da ga neko ponovo maltretira medijski.
                            https://www.mfa.gov.rs/gradjani/puto...i-za-putovanje

                            Hmmmm...ne znam da li se nešto promenilo u međuvremenu ili sam ja negde čuo tu informaciju i verovao izvoru, ali po ovom linku izgleda da si u pravu. Da ne može ući u Kanadu.

                            A Beč zbog poena, naravno. On treba da spašava renking koliko god može i da drži takmičarski kontinuitet. Ispadanjem iz top4 bi mogao na AO, ako bude učestvovao , da naleti na Medveda ili Zver u QF.

                            Edit: Ovo da mogu uči potpuno vakcinisani važi za turiste...a nisam siguran da se isto vode i sportski takmičari. Ne znam.
                            Last edited by Kule; 26-06-22, 14:59.

                            Comment


                            • Ne moze ni u Kanadu ni Us,a i da moze Kanada mu nista ne znaci predug put a malo vredi,on legalno ne moze uci u Us ni iz Kanade ni Meksika,sto znaci da bi opet mogao biti deportovan jer ce ga pitati mediji ako se pojavi a deportacija iz Us je 10 godina zabrane,rizik je preveliki,jbg kad svi znaju da je nevakcinisan

                              Sta mu ostaje??Da osvoji Wimbledon pre svega a ima jako dobre sanse,sledece sto treba da uradi je da jos jednom dobro razmisli koliko su njegovi principi iznad njegove ljubavi za takmicenjem i tenisom(dajem i dalje 10% sanse da ce se vakcinisati)

                              Ako to uradi i ipak odluci da se ne vakcinise,i ne promene se mere(a jos uvek ima bar 15-20% sanse)onda nek ostavi reket pola godine ko sto je 2017 i nek uziva bolje nego da se cima po mastersima itd...

                              A mi cemo za njega da navijamo da Nadal ne osvoji Uso i Ao
                              Last edited by Srkisa; 26-06-22, 16:02.

                              Comment


                              • Valjda ne može u Australiju 3 godine tako da je to to što se tiče tog slema.

                                Comment

                                Working...
                                X