Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Slabo je server Alkaraz. Do sada na turniru u prva tri kola imao tek nešto preko 60% ubačenog prvog servisa, u osmini finala samo 53%.
    To će, ako dođe do Novaka, Nole sa svojim reternom itekako da koristi.
    Da, to sam zaboravio. Ritern će biti ključna stvar.

    Comment


    • Meni licno uopste nije ocigleno da li je za Novaka sutra bolji dnevni ili vecernji termin...Zaista je jako testko reci.

      Comment


      • Pa on je tražio noćni termin, valjda on zna šta mu više odgovara.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Meni licno uopste nije ocigleno da li je za Novaka sutra bolji dnevni ili vecernji termin...Zaista je jako testko reci.
          Brate, apsolutno je nebitno.

          Ljudi su na RG-u pre 2 godine mislili da je bolje da se igra po vlažnoj šljaci, jer kao manji odskok, sporiji teren pa će Novak imati bolju defanzivu, ne muči se sa spinovima. Ispostavilo se da sa sadašnjim sporijim udarcima (pre povrede je u proseku jače udarao, to se valjda slažemo) na tako sporoj šljaci ne može da probija Nadala. Sada mu možda više odgovara brža šljaka jer je brzina veći faktor nego odskok. Ranije, bilo je obrnuto, očigledan primer, recimo 2013. godina.

          Ako se polufinala igraju oba u petak, onda će imati 2 puna slobodna dana, pa mislim da tih dodatnih 4-5h za odmor neće imati toliki uticaj (da se igralo danju).
          Ako Nadal nema nivo za pobedu, na šta sve dosad viđeno ukazuje, ne znači mu mnogo dodatna 4-5h za odmor nakon meča sa Feliksom. Ako ima, jbg bože.

          Comment


          • Novak je trenutno i fizički i tehnički spremniji, plus ima više samopouzdanja i izuzetno je motivisan... Kad se samo setim one agonije iz januara. Ta sva agonija večeras će se transformisati u motivaciju. Očekujem da Novak bude izuzetno profesionalan večeras i bez milosti.

            Uživajmo u ovom meču, u pravu je Viško. Ovo se bliži kraju i nadajmo se da nove generacije mogu da izgrade lepa rivalstva jer su rivalstva sve u sportu. Navijači to vole.

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Meni licno uopste nije ocigleno da li je za Novaka sutra bolji dnevni ili vecernji termin...Zaista je jako testko reci.
              Nikome to nije ocigledno. Nije u Parizu danas jako vreo dan

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Ta sva agonija večeras će se transformisati u motivaciju. Očekujem da Novak bude izuzetno profesionalan večeras i bez milosti.

                Iz tvojih usta u božije uši (Meni već nije dobro…)

                Uživajmo u ovom meču

                Nema teorije da uživam u meču, sve dok, recimo Novak ne bude servirao za pobedu

                Teško da ću imati živaca….


                Posle sve te agonije na početku godine, i animoziteta dodatog na onaj već postojeći prema Novaku, karma bi stvarno bila k***a ako ne osvoji ovo

                Naravno, život ne teče po tim načelima, tako da…Alea iacta est

                Idemooooo
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Kad Novak kaze "I like my chances'' zaista nema potrebe za brigom

                  Moram neku zakusku da spremim i da uživam. Odavno se više ne plašim mečeva protiv Rafe.

                  Zgazi ih sve.

                  Comment


                  • Samo da ne pregori.

                    Comment


                    • Dobijamo lagano!

                      Oko pozicije broj 1.. Igraš tenis skoro godinu dana i ne možeš da se sastaviš(finale GS ok ok) i možeš da postaneš broj 1 sa nijednom titulom skoro pa čitavu godinu dana udaranja lopticom..

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Samo da ne pregori.
                        Nema 18 ili 19 godina pa da pregori.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nije imao 19 ni kada se ispovraćao na terenu RG-a kad je imao Rafu

                          Šalim se malo, dubijemo maler

                          Comment


                          • Molim vas neka mi neko objasni zašto je Novak toliko častio Rafaela na forhend, kao da su na treningu???

                            Comment


                            • Nije bitno više.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne znam sta da mislim. Ako Amerika ne skloni obaveznu vakcinaciju do kraja jula (da Novak moze makar jedan masters da odigra pre USO) Novaku sanse da osvoji najvise slemova ce biti samo u domenu teorije.

                                Ako do toga dodje i dalje mislim da je bolje da se vakcinise i da kaze da je promenio misljenje. Jeste neki ce da ga pljuju, ali i to kao i ostale afere ce da se zaboravi. Onda bi imao i sasvim solidne sanse da ga puste da igra AO. Ovako cak i da mu skinu zabranu ulaska u Australiju, sumnjam da ce sklone obaveznu vakcinaciju do tada. Ako posle Wimbledona bude morao da ceka sledeci RG da napadne slem, sanse ce mu biti manje od 10%. Sada su mozda 40%.

                                Slicno je bilo i 2018. pa je na kraju Novak pristao na operaciju. Ako se odluci da ostane pri svojoj odluci to cu postovati, ali mnogo ce da ga kosta. Vec ga kosta mnogo.

                                Licno se i ja nisam vakcinisao. Ali procenio sam da je tako bolje za mene. Doduse, da mi je za nesto trebala vakcina sigurno da ne bih bezao od toga. I ne mislim da je to los stav. Ovako dva puta sam imao kovid ( kao skoro svi) i ako ne moram, ne bih se vakcinisao.
                                Last edited by 147; 01-06-22, 00:46.

                                Comment

                                Working...
                                X