Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Samo da podsetim da je Alkaraz protiv Ramosa-Vinjolasa igrao skoro 4 sata i 40 minuta i imao meč loptu protiv sebe.
    U utorak se igraju QF. Ako se SF igraju svi zajedno u petak, ja mislim da je tako. Onda bi potencijalno i Alkaraz dobio 2 dana odmora, što poništava sve.

    Comment


    • Ma gde poništava, umor se akumulira na gren slemovima zato je na njima tako teško igrati, pogotovo na šljaci, nekad posle jednog meča nije dovoljno ni tri dana odmora a kamoli kad igraš svaki drugi dan najmanje dva sata i više.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

        U utorak se igraju QF.
        Jesi li siguran u ovo? Ja sam baš tražio tu info i nisam se snašao.

        Comment


        • Vidi se ovde koliko se svi plase malog Alkaraza.Jedni se uzdaju u umor, sto je presmesno, jer je mali daleko najspremniji igrac na ATP-u, a drugi misle da ce Zverev da ga pobedi. sto je jos smesnije.
          Decko je hibrid velike trojke, a u glavi zreo kao da ima 30 godina.Jedino ko moze da ga pobedi je 100% fit Nadal u punoj formi i da se igra po Suncu, ali posto ce Nadal igrati sa Novakom pre toga, nisam siguran koliko ce svez biti za mec protiv malog.
          Isto to vazi i za Novaka.U najboljem slucaju moze set da mu otkine.Dosao je mladji, brzi i jaci.Ostaje Wimbledon i AO (ako bude imao dozvolu da ga igra) kao jedini slemovi gde Novak ima jos neke sanse u naredne 2 godine.
          Btw, nece biti lako sa Swarcijem.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Vidi se ovde koliko se svi plase malog Alkaraza.Jedni se uzdaju u umor, sto je presmesno, jer je mali daleko najspremniji igrac na ATP-u, a drugi misle da ce Zverev da ga pobedi. sto je jos smesnije.
            Decko je hibrid velike trojke, a u glavi zreo kao da ima 30 godina.Jedino ko moze da ga pobedi je 100% fit Nadal u punoj formi i da se igra po Suncu, ali posto ce Nadal igrati sa Novakom pre toga, nisam siguran koliko ce svez biti za mec protiv malog.
            Isto to vazi i za Novaka.U najboljem slucaju moze set da mu otkine.Dosao je mladji, brzi i jaci.Ostaje Wimbledon i AO (ako bude imao dozvolu da ga igra) kao jedini slemovi gde Novak ima jos neke sanse u naredne 2 godine.
            Btw, nece biti lako sa Swarcijem.
            Mračiš (teraš baksuz)
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Vidi se ovde koliko se svi plase malog Alkaraza.Jedni se uzdaju u umor, sto je presmesno, jer je mali daleko najspremniji igrac na ATP-u, a drugi misle da ce Zverev da ga pobedi. sto je jos smesnije.
              Decko je hibrid velike trojke, a u glavi zreo kao da ima 30 godina.Jedino ko moze da ga pobedi je 100% fit Nadal u punoj formi i da se igra po Suncu, ali posto ce Nadal igrati sa Novakom pre toga, nisam siguran koliko ce svez biti za mec protiv malog.
              Isto to vazi i za Novaka.U najboljem slucaju moze set da mu otkine.Dosao je mladji, brzi i jaci.Ostaje Wimbledon i AO (ako bude imao dozvolu da ga igra) kao jedini slemovi gde Novak ima jos neke sanse u naredne 2 godine.
              Btw, nece biti lako sa Swarcijem.
              Ne preostaje Nolu ništa drugo nego da se oprosti

              Comment


              • Originally posted by Kule View Post

                Jesi li siguran u ovo? Ja sam baš tražio tu info i nisam se snašao.
                Nisam 100%. Ali Novak igra osminu finala sutra. Što znači da je QF u utorak. Drugi deo žreba igra osminu finala u ponedeljak. Njima je QF u sredu. I onda će biti različita SF ili će da spoje zajedno a da Novakov deo žreba ima dva dana odmora. Zab svaki put kako to ide na kojem Slemu.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                  Nisam 100%. Ali Novak igra osminu finala sutra. Što znači da je QF u utorak. Drugi deo žreba igra osminu finala u ponedeljak. Njima je QF u sredu. I onda će biti različita SF ili će da spoje zajedno a da Novakov deo žreba ima dva dana odmora. Zab svaki put kako to ide na kojem Slemu.
                  Bože , nije mi palo napamet da moraju ovi da igraju 4R u ponedeljak. Polufinala će sigurno biti isti dan, nema tu šta. Onda će ili sva QF da stave u sredu ili 2 u utorak a 2 u sredu.
                  Mislim da bi Nokiju više odgovaralo da se bakće sa Nadalom u utorak. Osim ako ga Švarcman ne umori. Ahhhhh

                  Comment


                  • Svaki put se neki nadaju da će se desiti čudo i da će neko drugo pobediti a ne Novak. Neće. Novak ide do trofeja sa maksimalno tri izgubljena seta u dva od ova četiri meča koja su mu preostala.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Svaki put se neki nadaju da će se desiti čudo i da će neko drugo pobediti a ne Novak. Neće. Novak ide do trofeja sa maksimalno tri izgubljena seta u dva od ova četiri meča koja su mu preostala.
                      Iz tvojih usta u Božije uši.

                      Kule, Novak svakako ako bude igrao protiv Rafe, igra u utorak.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Svaki put se neki nadaju da će se desiti čudo i da će neko drugo pobediti a ne Novak. Neće. Novak ide do trofeja sa maksimalno tri izgubljena seta u dva od ova četiri meča koja su mu preostala.
                        Nemoj više, molim te! Nakon otvarnja teme na AO i navlačenja baksuza sa tvojim preterano samopouzdanim izjavama, dosta si štete uradio poremetio karmu.

                        Nego, znate šta mene brine...USO. Ako sam dobro razumeo, i dalje važi pravilo da se u USA može ući samo vakcinisan. Ili sa kojekavim izuzećem (dal diplomatskim dal medicinskim). I šta ćemo tad?

                        Comment


                        • Kule, nemoj da si sujeveran.
                          Rasplet na AO nije mogao da se predvidi, ipak je presedan u pitanju.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Puna godina presedana.

                            Comment


                            • Takva su vremena.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Mislim da USO tj. Amerika neće popustiti...

                                Comment

                                Working...
                                X