Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da preterujete sa tim neiskustvom Carlitosa na slemovima. I Novak je do RG 2007. imao samo jedno QF i to RG 2006., pa je onda bilo SF, SF, F, W, SF na narednih nekoliko slemova.

    Comment


    • Originally posted by Kule View Post
      Mislim da preterujete sa tim neiskustvom Carlitosa na slemovima. I Novak je do RG 2007. imao samo jedno QF i to RG 2006., pa je onda bilo SF, SF, F, W, SF na narednih nekoliko slemova.
      Generalno nikad se nisam plasio Zvereva kad Novak igra protiv njega. Zverev je choker klasican. Tsitsipas nije ali Stefanos jednostavno nema kvalitet. Zverev ima kvalitet ali je choker. A ni Medvedeva se nisam plasio isto nikada na 3 seta. Prosto zaista sam u tom teniskom smislu naucio da procenim Novaka vrlo solidno.

      E sad, Zverev ipak ima iskustva. Ima bas dosta odigranih meceva sa velikim igracima. I na Slemovima i na best of 2. Nerealno mi je da ga Karlos obrise tek tako. Isto mislim i za Stefanosa da u ovom trenutku moze da dobije Karlosa na 3 seta. Svi ce biti ekstremno motivisani protiv Karlosa, vise nego protiv Novaka.

      Karlos Moja malo igra neku psiholosku igru ali mislim da Nadal nije spreman. Nije ni logicno, otisao je iz Rima, i sad kao deluje dobro. Pa naravno da deluje kad trenira. Kad bude igrao mec, kad krene nervoza, trcanje itd.

      Mislim da Novak protiv Svarcmana i Rafe moze da skupi dve vrlo vredne pobede a da ne mora da bude na 100%.

      Inace ovako tezak Slem ne mogu da se setim kad je Novak imao. Prosle godine USO je bio haos... Beretini, Zverev, Medvedev.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

        Za mene trka za najvise Slemova, ne moze biti GOAT trka. Nadal nikada neće biti GOAT. Ima lošiji međusobni skor sa oba najveća rivala, nije ih 8 godina dobio van šljake, ima 13 Slemova na šljaci, ima manje mastersa, nije uzeo 4 Slema za redom, nije uzeo sve Masterse, nije uzeo sve Masterse 2x, ima manje YNo1., nema nijedan WTF, i ima znaaaaačajno manje nedelja na mestu broj 1... Tako da, napominjem, za mene, nema diskusije ko je najbolji igrač u tenisu do sada.

        Vidim da je Moja optimističan tako da možemo u QF očekivati dobar duel između Novaka i Rafe. Dokle god ga Novak bude tukao, gde god stigne, priča o Nadalu kao GOAT će da sve više bledi.

        https://www.ultimatetennisstatistics.com/goatList
        Ma apsolutno se slažem sa vama i potpuno ste u pravi Đoković jeste mnogo bolji i trofejniji teniser od Nadala, tuko ga je u međusobnim duelima i na njegovom terenu tj šljaci. Nego ja termin goat koristim upravo za slemove jer mečevi koji traju po 5--6 sati ipak iziskuju nadljudski napor u svakom smislu. Pa da ih ne bi zvali nadljudi, vanzemaljci ili nešto treće nekako se ustalio taj termin goat.
        Last edited by Dekson; 20-05-22, 13:04.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Žreb je težak ali nije najteži.

          2021- završnica : Musetti, Berrettini, Nadal, Tsitsipas
          Tada baš težak žreb i ipak osvojena titula

          2022- projektovano za završnicu
          Schwartzman, Nadal, Zverev, Medvedev
          2022- moguće uz iznenađenja
          Dimitrov, Auger-Aliassime, Alcaraz ili Korda, Tsitsipas ili Sinner
          2022- realno ili očekivano
          Dimitrov, Nadal, Zverev, Tsitsipas

          Po formi konkurenata ne deluje teže ove godine, sa Nadalom bolje što ranije …
          Sa Zverevim nije lako ali je već ustaljeno, sa Alkarazom uz publiku je nejasno.
          Po običaju vreme i termini mečeva će bitno uticati na umor i raspoloženje.
          Očekujem titulu sa manje drame i nervoze u odnosu na prethodnu godinu.

          Comment


          • Originally posted by Dekson View Post

            Ma apsolutno se slažem sa vama i potpuno ste u pravi Đoković jeste mnogo bolji i trofejniji teniser od Nadala, tuko ga je u međusobnim duelima i na njegovom terenu tj šljaci. Nego ja termin goat koristim upravo za slemove jer mečevi koji traju po 5--6 sati ipak iziskuju nadljudski napor u svakom smislu. Pa da ih ne bi zvali nadljudi, vanzemaljci ili nešto treće nekako se ustalio taj termin goat.
            Moguće Svako ima svoj pogled, ipak 370 nedelja na prvom mestu, uz 20 Slemova, a druge rekorde da ne pominjem, to je ipak teže uraditi. 370 nedelja... To je 7 godina, to je maltene 40% vremena u karijeri... Novak je postavio rekorde koje će drugi teško srušiti. Tj. teško će to uraditi jedan igrač. Slemovi mogu da se probiju ali druge stvari jako teško.

            Comment


            • Wimbledon će ove godine biti bez poena. Poeni od prošle godine se brišu.
              Nole najveći gubitnik pošto ostaje bez 2k peona.
              ​​​

              Comment


              • ATP je baš uporan da Novaka spotakne pa samo izmišlja merode računjanja bodova protiv njega.. Kakva je to svinjarija da brišeš bodove a iste ne možeš da braniš?!

                Comment


                • Ko će da otvori RG temu?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Nije to uradjeno protiv Novaka nego kao protest od strane ATP i WTA zbog zabrane ruskim i beloruskim teniserima da se takmiče na ovogodišnjem W, Nole je kolateralna šteta, to stoji, ali sve dok se računa titula… Who cares
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ko će da otvori RG temu?
                      Otvaraj
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Weltschmerz View Post
                        Wimbledon će ove godine biti bez poena. Poeni od prošle godine se brišu.
                        Nole najveći gubitnik pošto ostaje bez 2k peona.
                        ​​​
                        Je li ovo potvrđeno 100%? Čini mi se da je pre par dana baš rešeno da će bodovi biti normalno dedeljivani na turnirima u UK.

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post

                          Otvaraj
                          Ako je Nadal izabrao sudije, protivnike i termine,vremenske prilike onda RG može da počne pa i tema
                          Last edited by Dekson; 21-05-22, 11:13.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Kakva kriminalna organizacija je ovaj ATP. Prosečan čovek uvek dovodi u pitanje svoj kvalitet a na čelu jedne takve ozbiljne organizacije sede neznalice.

                            Comment


                            • “Rešenje” im je totalno glupo, ako na kraju stvarno bude tako, onda ne bi smeli da oduzimaju prošlogodišnje poene. Nema smisla da ne postoji mogućnost da se odbrane
                              Ipak, smatram da je Novaku titula bitnija od poena, ali nekako imam neki hint da sve ide u pravcu da se W ni ne odigra (najverovatnije i daj bože da grešim). Šta ako igrači na primer, krenu da ga bojkotuju..? Što bi mi bilo skroz razumno i ok, ovi engleski ljigavci drugo ni ne zaslužuju, ali ebm ti sve… Teoretski ipak je Novak veći favorit na W nego na RG, ako podbaci, na USO i dalje ne može a taj turnir mu je ionako uvek bio baksuzan, tako da na njega nešto ni ne računam. Ali uvek neke propratne trzavice, aman

                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Tema je otvorena.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X