Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    Marej WO
    Kao prvo, brz oporavak mu želim, ali ovo nije uopšte dobro za Novaka, trebaju mu mečevi sad više nego ikada u karijeri. Ovo… stani pa duni traje već skoro pola godine, a on puni 35 za nekoliko dana… pih
    Upravo. Novaku je trebao takav mec. Mari prebacuje puno lopti a ne moze ozbiljno da ugrozi Novaka. Idealan trening.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post

      Upravo. Novaku je trebao takav mec. Mari prebacuje puno lopti a ne moze ozbiljno da ugrozi Novaka. Idealan trening.
      Bitno da Nadal dobija trening protivnike. Kecmanovica i Gofana... Strasno. Kao da ga je neko pitao kakav zreb bi hteo.

      Comment


      • Koliko god Novak bio u teškoj situaciji pred RG, Rafa je u goroj. Ni na šta nalik igra jučer. Baš je loš.

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Koliko god Novak bio u teškoj situaciji pred RG, Rafa je u goroj. Ni na šta nalik igra jučer. Baš je loš.
          Jeste tako ali idalje bez problema ide u polufinale. Trenutno se top 10 igrači raspadaju.

          Novak je u daleko boljem stanju od Rafe. Novak će dostići visok nivo igre do druge nedelje RG. On to radi lakše od Nadala.

          Mene interesuje da vidim danas kako će Nole podneti taj meč što je propustio a kako će Nadal podneti više od 3 sata tenisa koje je imao juče.
          Last edited by Ljubitelj tenisa; 06-05-22, 11:00.

          Comment


          • Ovaj mali je stvarno ali bez zezancije nesto specijalno. Za svakoga mozda to kazu ko se probija ali ovo nije sala. 4 vinera odigrat u gemu kad serviras za mec ne moze svako

            Comment


            • Nekako sam više želeo da Nole igra sa Nadalom, bio bi spektakl, ali će sutrašnji meč biti možda još i više adrenalinski

              Comment


              • Karlitos je strava

                Da nije izvrnuo nogu (koliko nezgodno, tek će da vidi kad se ohladi) ladno bi igrala na njega nešto tipa 6:2 6:1 sutra
                Slažem se da bi Noksi trebao da bude ok do druge nedelje RG, naravno ako ne ispadne pre

                Ludnica kako se zakuvalo, jedva čekam sutrašnji meč, bilo kako bilo rezultatski, tačno ide budući br1 na aktuelnog, kao što je nekad bilo Nole na Rodžera, smena generacija konačno, al će ovaj naš još dosta da se koprca. Sve u svemu prelepo i preuzbudljivo za gledati.

                Kakav poslednji Karlitosov poen, nestvarno Qué ha pasado? napisao hahaha Zaslužuje svoju temu (ako je još nema)

                Idemooooo vamooosss
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Otvorite temu za Alkarasa. Mogu i ja to da uradim. Pogledao sam par njegovih mečeva još pre 2 godine. Pobedio bi danas Rafu, čak i da je Rafa bio spremniji. Na 3 dobijena seta, to je već dosta zahtevnije.

                  Nisam gledao drugi i treći set. Prvi jesam i on je merodavniji. Momak je ozbiljan. Ali polako. Put je pred njim.

                  No da se vratimo Noletu. Nole sutra favorit. Nije nemoguće da izgubi ali pre bih prognozirao pobedu. Svakako će biti kvalitetan meč. Ovo je taj meč gde Novak diže formu.

                  Izašao je i žreb za Rim. Biće tamo sudar i sa Rafom.

                  Comment


                  • Sutra očekujem najboljeg Novaka u ovoj godini.
                    Last edited by Weltschmerz; 06-05-22, 20:56.

                    Comment


                    • Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Sutra očekujem najboljeg Novaka u ovoj godini.
                      Kakva zagonetna izjava. Novak je toliko prosečno igrao da uopšte nije teško imati najbolje izdanje ove godine. Ne znam koji bi to nivo mogao biti.

                      Nema Alkaraz ne znam kakav nivo. Ali ima dobar. Ali nije on još ušao u top8 za stalno gde svaki turnir ima mečeve protiv svih najboljih igrača. Majami je osvojio u slaboj konkurenciji. Petstotke isto. Ovo je sada pravi test. I Rim.

                      Tako da očekujem da ga Nole napipa lepo prvi set. Posle ide ozbiljan tenis.

                      Comment


                      • Hurkac je poklonio toliko poena da danasnji mec nije nikakav test. Sutra protiv Alkaraza. Da vidimo hoce li Novak uspjeti da mu otupi napad.

                        Comment


                        • Podseća me ovaj duel sa Alkarazom na onaj sa Thiemom iz Madrida, ne znam koja godina. Mislim 2019. Tad je bilo 7 6, 7 6. Thiem je bio u izvanrednoj formi.

                          Novak ima šta da dokazuje sutra. Izuzetno bitan meč sutra najviše zbog forme. Samo me igra Novaka zanima. Rezultat nije u prvom planu.

                          Comment


                          • Алкатраз, млад, брзо се опоравља, не знам кад је последњи пут изгубио меч, а Ноле ровит као рекреативац, много тражимо од њега у овом тренутку...
                            Мислим да Ноле неће да рескира и да улазуи на силу у борбу, може да фасује неку повреду...али битно је да малог истестира на делу и да има план за даље, ма да је касно сада гањати клинца од 18 година, а ти на заласку са 35...ма да и ја очекујем тај меч већ дуго, чисто да задовољим знатижељу, али се не надам победи, реално....?
                            sigpic

                            Comment


                            • Najviše brinu Noletovi slabi servis gemovi, barem po mečevima u ovoj godini koje sam gledao. Igrački mislim da Alkaraz leži Novaku jer je napadač a s druge strane ume i da drži loptu jer je Španska škola.Moraće Nole da izvuče nekog keca iz rukava jer je omladinac dobro potkovan u svim segmentima igre plus ima i publiku na svojoj strani a kao i svaki mlad čovek mora da bude ložana .

                              Najveću borbu očekujem na bekend strani i smatram da će biti ključno ko tu izdominira, mada je Nolo najnepredvidljiviji igrač sa njim se nikad ne zna.
                              Last edited by Dekson; 07-05-22, 09:40.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Ma dobija Novak ovdje lagano. Alkaraz još dosta posla pred sobom ima da dovede svoju igru na maksimalni nivo. Često udara van balansa osnovne udarce. Tehnika na oba krila se mora popraviti. Nadmorska visina u Madridu protiv nekoga kao Novaka to ne prašta.

                                Comment

                                Working...
                                X