Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda zato što je hteo dan pauze nakon prvog meča...mogao je sigurno da bira kada će da igra.

    Ovoga puta ga jede pritisak po meni, opet jako loša igra.

    Comment


    • I jedno sporedno pitanje...kako to da Marijana Veljović sudi? Mislio sam da sudija ne sme da bude iz iste zemlje kao neko od igrača.

      Comment


      • Danas mnogo lošiji nego protiv Fokine. Forma u padu.

        Comment


        • Bez brige, Laslo je sada ukapirao da je preterao, pa će da ide "gear down".

          Comment


          • Mnogo treba da radi, baš mnogo. Kanal je predubok.

            Comment


            • Ne slazem se da treba mnogo da radi. Djere je spektakularan, plus idealni uslovi su za njega. Istog tog Djerea je jedva savladao Stefanos prosle nedelje. Na ovakvoj podlozi nekom kao Novaku je jako jako tesko da probije protivnika sa osnovne. Tako da ako je malo van forme u ovakvim uslovima uopste nije lako.

              Kakav gem Djerea na 6:5. Kako igra covek.
              Last edited by 147; 20-04-22, 18:06.

              Comment


              • Jbt kako otvoreno navijaju protiv Lasla, kao da je neki stranac.

                Msm kapiram ja ko je Novak, ali daj malo poštovanja. Samo što ne kažu "nije on Srbin, on je Mađar" .

                Comment


                • Ne navijaju protiv Lasla, vec za Novaka. I to je normalna pojava. Novak veliki sampion u krizi igra bitan mec za samopouzdanje. Sa druge strane Djere osetio nesto slabijeg Novaka i igra najbolji mec u zadnjih par godina.

                  Da ne pricam kako svi nasi igraju kao amateri za Srbiju sem Novaka.

                  Ok mogli bi mozda malo bolje da navijaju, ali po meni nista strasno.
                  Last edited by 147; 20-04-22, 18:50.

                  Comment


                  • Možda si u pravu, da ne navijaju protiv Lasla. Ali lik igra odlično i ćute kao zaliveni na njegove sjajne poteze. Naš je čovek. O komentatoru da ne pričamo. Mrvica neutralnosti nije na odmet. Više su navijali za Tima pre neki dan nego danas za Đerea.

                    Comment


                    • Originally posted by Kule View Post
                      Možda si u pravu, da ne navijaju protiv Lasla. Ali lik igra odlično i ćute kao zaliveni na njegove sjajne poteze. Naš je čovek. O komentatoru da ne pričamo. Mrvica neutralnosti nije na odmet. Više su navijali za Tima pre neki dan nego danas za Đerea.
                      Ne znam šta si ti gledao. Uživo nije tako izgledalo ni zvučalo. Navijali su za Novaka a ne protiv Lasla, što složićeš se nadam se , jeste normalno. Da li su možda Laslovi navijači došli iz Singapura, Italije, UK. USA,Indije da ga bodre?

                      Inače nivo u prvom setu koji je odigrao Djokovic , ne znam sa čime bih uporedila .Posle je delimićno uspeo da konsoliduje udarce, intenzitet, popravi kretanje.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ja sam gledao meč na RTS1, meč Đere-Đoković. Videh sjajne poteze Đerea na koja jedva da je dobio aplauz. Navijati za Novaka nije nenormalno. Ali jeste ponašati se kao da samo on postoji.

                        Comment


                        • Prvo si tvrdio da navijaju protiv, što apsolutno nije istinita tvrdnja. Dobijao je i aplauze, možda ne tolike koliko bi ti želeo.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • I posle sam se ispravio. A publika, po mom ličnom mišljenju, nije pokazala Đereu poštovanje koje je zaslužio prikazanim na terenu i činjenicom da je domaći igrač koji igra pred domaćom publikom.

                            Comment


                            • Očigledno si besan što je Novak dobio meč pa preuveličavaš, vidim da si i neke druge stvari insinuinirao
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Besan zato što je dobio meč? Hahahahah. Koje stvari sam insinuirao?

                                Comment

                                Working...
                                X