Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo , zato sam i naglasila nijanse, u čijem se rasponu život najčešče odvija, su poništene isključivošću.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Nema zime
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Pola godine ne igraš i vratiš se na prvo mesto.. Ludilo..

        Comment


        • Šta ti je karma
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • E moj Novače... Šta smo doživeli, da Nadal sa 36 godina pravi 19-0 na betonu jer si se istripovao da ćeš umreti ako primiš vakcinu da bi mogao da igraš...

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              E moj Novače... Šta smo doživeli, da Nadal sa 36 godina pravi 19-0 na betonu jer si se istripovao da ćeš umreti ako primiš vakcinu da bi mogao da igraš...
              Ma nije se on istripovao da ce umrijeti nego je u pitanju nesto gore od toga a to je da ce mu sposbnosti na terenu i generalno zdravlje oslabiti za 0,0015% ako se vakcinise ahhahahah.
              Last edited by DinoFC; 18-03-22, 07:59.

              Comment


              • Ima fan tema “Rafa Nadal”, pa tamo o njemu.....
                A ako vam se ne dopadaju Novak i njegove lične odluke, možete tamo i definitivno da se premestite
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  Ima fan tema “Rafa Nadal”, pa tamo o njemu.....
                  A ako vam se ne dopadaju Novak i njegove lične odluke, možete tamo i definitivno da se premestite
                  Promašila si sa komentarom. Novaku je upućena kritika.

                  Naravno da nam se ne dopadaju Novakove odluke i mi to možemo da pišemo ovde jer ovo nije fan tema u kojoj se samo piše najlepše o njemu, nego se pišu i kritike.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    E moj Novače... Šta smo doživeli, da Nadal sa 36 godina pravi 19-0 na betonu jer si se istripovao da ćeš umreti ako primiš vakcinu da bi mogao da igraš...
                    Ja sam mislio da će umreti ako se ne vakciniše, ali gle čuda živ je, ne možeš verovati.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Promašila si sa komentarom. Novaku je upućena kritika.

                      Naravno da nam se ne dopadaju Novakove odluke i mi to možemo da pišemo ovde jer ovo nije fan tema u kojoj se samo piše najlepše o njemu, nego se pišu i kritike.
                      Brate, upućena mu je “kritika” još od Australije, jednom, dva, tri puta.... (khm) petsto puta, dovoljno je, budi ubedjen da je generalna “kritika” doprla do Novaka i da trpi kaznu, i da nema nikakve potrebe da mu dodatno tupimo. 18-ti je mart a vi i dalje meljete jedno te isto, kukate, upražnjavate cinizam i sprdate se sa Novakovom odlukom da se ne vakciniše To vam je već daleko od kritike, iživljavanje, a tome naravno nije mesto u fan temi. Ebg, prihvatite situaciju i nastavite dalje, ne može uvek u životu onako kako nam se ćefne. Nije se vakcinisao iz isključivo njemu poznatih razloga (to što priča za javnost možeš mačku o rep) i neće se vakcinisati, tačka, biće vam lakše.

                      A ako ćete o Nadalu, ponavljam, vi ste ti koji ste promašili temu, slobodno predjite na njegovu pa mu se na njoj divite, (ima na čemu), ali ovde takvim zluradim komentarima nije mesto.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post

                        Ja sam mislio da će umreti ako se ne vakciniše, ali gle čuda živ je, ne možeš verovati.

                        Ne da nije umro, nego dvaput preživeo kovid, i to bez simptoma ni posledica, sve prirodna antitela sam sebi stvorio, delija

                        Imajući to u vidu, samo budala bi se na njegovom mestu vakcinisala
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post

                          Brate, upućena mu je “kritika” još od Australije, jednom, dva, tri puta.... (khm) petsto puta, dovoljno je, budi ubedjen da je generalna “kritika” doprla do Novaka i da trpi kaznu, i da nema nikakve potrebe da mu dodatno tupimo. 18-ti je mart a vi i dalje meljete jedno te isto, kukate, upražnjavate cinizam i sprdate se sa Novakovom odlukom da se ne vakciniše To vam je već daleko od kritike, iživljavanje, a tome naravno nije mesto u fan temi. Ebg, prihvatite situaciju i nastavite dalje, ne može uvek u životu onako kako nam se ćefne. Nije se vakcinisao iz isključivo njemu poznatih razloga (to što priča za javnost možeš mačku o rep) i neće se vakcinisati, tačka, biće vam lakše.

                          A ako ćete o Nadalu, ponavljam, vi ste ti koji ste promašili temu, slobodno predjite na njegovu pa mu se na njoj divite, (ima na čemu), ali ovde takvim zluradim komentarima nije mesto.
                          Sestro, nas zanima Novak Đoković teniser i takmičar. On privatno nije tema. U sportskom duhu dobija kritike.

                          Krivo mi je jer je Novak jednom prilikom odgovorio na pitanje novinara, koliko mu je teško što je toliko na Touru, odvojen od porodice? On je odgvorio u stilu da mu je mnogo teško ali da je to njegov posao i on to voli ali pokušava maksimalno da uskladi. I sada porodica može 4 godine da trpi zbog njegove ambicije (ne ljubavi prema tenisu) ali kad treba da se vakciniše zarad iste ambicije i ljubavi prema istom sportu, tu ima druga uverenja.

                          Potpuno sam siguran da on ima skroz pogrešna uverenja u vezi vakcine. Mislim da ima informacije da je štetna a ne da nije do dovoljno ispitana kao što on tvrdi.
                          Last edited by Ljubitelj tenisa; 19-03-22, 16:24.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                            Promašila si sa komentarom. Novaku je upućena kritika.

                            Naravno da nam se ne dopadaju Novakove odluke i mi to možemo da pišemo ovde jer ovo nije fan tema u kojoj se samo piše najlepše o njemu, nego se pišu i kritike.
                            Promašio si ti. Ovde se skupljaju oni koji samo prosipaju hejt prema Novaku, ništa lepo o njemu ne može da se pročita.
                            Pokojna Olja fali i kao kontributor na temi i kao moderator.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Osim sportiste, takmičara i vrhunskog tenisera, pratimo i volimo jednu osobu koja ima svoju ličnost, svoje specifične vrline i mane, elem, ovo je fan tema.

                              Na sreću, nismo samo nas nekolicina na njegovoj strani, ima ih još, nisu njegovi navijači ali ga cene i što je najvažnije ljudi upućeni u tenis koji ga potpuno kapiraju i poštuju u odluci
                              kao autentičnu osobu, od principa i integriteta.

                              https://sport.blic.rs/tenis/novak-od...iji-da/lsxf60n

                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Promašio si ti. Ovde se skupljaju oni koji samo prosipaju hejt prema Novaku, ništa lepo o njemu ne može da se pročita.
                                Pokojna Olja fali i kao kontributor na temi i kao moderator.
                                Ne ulazim u to koga smatras hejterima ali moram ti reci da mi ti licis na nekoga koji kao programiran, da ne kazem da botujes, na neki svoj nacin opravdavas i branis svaki Novakov potez i ne dopustas da se bilo sta kaze protiv njegovih odluka. Opusteno, ima Novak mnogo diskutabilnih stavova na koje apsolutno ima pravo al to ne znaci da se sarkasticno ne mogu prokomentarisati iz zelje sto zelimo da ga gledamo na terenu haha
                                Last edited by DinoFC; 19-03-22, 23:24.

                                Comment

                                Working...
                                X