Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naš Nole postade najveći ne samo na terenu nego i van njega. O njemu se priča više nego o svima ostalim zajedno.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Dobar...

      Comment


      • Drugi igrač Novak, mentalno. To će se tek videti.

        Ajmo Ameri, skidajte mere.

        Comment


        • Skini tu masku čoveče

          Comment


          • Slicno kao jucer. Prvih pola sata fantasitcan, onda je pala koncetracija. Razlika u odnosu na jucer je da je jednovremeno Karen digao nivo. Kad je zadnji put ovako igrao BH? Kad je Novak vratio nivo, bilo je povuci potegni. Upravo je takav test zivaca Novak i trebao.

            Comment


            • Идемо Ноле, невакцинисани ће спасити свет!
              sigpic

              Comment


              • Ovo je baš jako brzo. Sklizne loptica ko po ledu. Veseli šamara vrhunski. Explozija snage u svakom udarcu. S lakoćom.

                Comment


                • Uništavanje.

                  Comment


                  • Mislio sam da će okrenuti ovo. Šteta iz razloga što se ne zna koliko će turnira uopšte igrati.

                    Comment


                    • Ne moze ovako. Ja ne znam sta Novak planira, ali sada sledi pauza jos 2 meseca i nece moci da stekne bilo kakav ritam. Ok je praviti pauze ali kada se igra, onda se igra. Dakle ok su pauze par meseci, ali onda treba igrati turnire par meseci.

                      Ovo sto je Veseli danas odigrao je fantasticno. Podloga je jednostavno prebrza da bi Novak imao los dan. Morace u buducnosti mnogo pametnije da bira turnire. Jednostavno mora da igra neke male turnire posle duzih pauza. Sada je trebao da igra makar Dohu posto zna da nece moci u US. Kao na primer Rafa pred AO ove godine.

                      Ocekujem da ga vidim sledeci put na sljaci. Bice jako tesko postici dobru formu tamo, jer Novak mora da bude bas top za tako nesto u ovim godinama.
                      Last edited by 147; 24-02-22, 17:16.

                      Comment


                      • Sad je cilj ostati u top 4 do Rga(ako ga bude igrao),ako ne onda do Wimb,prvo mesto je izgubljeno svakako ako ne ove onda u Us vec

                        Veseli je jako nezgodan mecup za Novaka,setimo se i Mca 2016 jbg plus mu idealno odgovara podloga i igrao je fantasticno

                        Comment


                        • Nisam gledala kako je izgubio prvi set, ali ovo u drugom loše , u smislu neiskorišćenih BP pa ovaj TB servisa nigde kada treba , drugi očajan pa dupla... Mada koliko sam videla i Vesely je igrao odlično, probijao mu odbranu ..
                          Ne može se reći i da nije bilo neočekivano da se muči da nadje ritam koji se samo kroz igranje može naći. To je sada veliki problem , što ko zna koji je sledeći turnir da može igrati. Možda Beograd šljaka..Teško i nezvesno sve..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Сад нешто размишљам, бог ка спасио што му нису дали да игра у Аустралији, ко зна које би га тамо разочарање чекало и шта би се догодило, још на крају Рафа му освоји турнир..овде још и може да се правда ...као није дуго играо, клизав терен, дува ветар, сунце, киша и остале вадилице...ипак га време гази, полако али сигурно...и Давид Ферер је био страх и трепет до једног момента кад га одједном више нигде није било...дефанзива је сурово погубна...
                            sigpic

                            Comment


                            • Izvini ali preteruješ kao i često ranije , osećaj je da scenario uvek spreman. Sada imaš neku konstrukciju koju si preslikao. Drugo je GS , na tri dobijena, ima vremena da udje u ritam.. Pod idealnim uslovima ne bi prošao sve što jeste u Australiji i još uvek prolazi delimično, koliko god gurali pod tepih u celoj priči.. Uostalom nije ni važno više. To je što je. Ranije sam pisala pod okolnostima biće jako teško ali ne i nemoguće. Verujem da niko nije mogao zamisliti scenario da se jedan skrajnjuje zdrav, a drugi podiže sa štaka (mentalnih koliko i fizičkih (sa rezervom). Tako da bio je borac , pa ćemo videti može li i ovo izgurati i kako..
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Poraz me ne tangira previse iako sam ocekivao pobjedu, cak sam se radovao sto ce mu se osvetiti za onaj poraz u MC-u 2016. Novak je igrao dobro, na momente i odlicno, ali ipak se vidi da mu trebaju mecevi.

                                Razloci za poraz su sljedeci:

                                1.
                                Veseli mu ne odgovara. Odlican server, sa odlicnim tajmingom. To je poremetilo Novaku servis ritam. Veseli je odlicno agresivno returnirao. Pogotovo u prvom setu i pogotovo na Novakov drugi servis.

                                2.
                                Veseli je igrao fanatsticno. Da ovako moze stalno da igra, bio bi glatko u prvih 10.

                                3.
                                Novak ga je podcijenio sto je dovelo do lakog gubitka 1. seta. Veseli ga je totalno nadigrao u tom setu.

                                4.
                                Veseli je ukrao 2. set. Novak je bio puno bolj igrac. Novak je osvoji 4 poena vise nego Veseli (44:40). Imao je i indeks dominacije od 1.35. Ne pamtim kada je Novak izgubio set u kojem je bio toliko bolji.

                                Za to su dva razlog. Prvo, Veseli je imao mrezicu u najboljem mogucem trenutku. Poslije Novakove duple. Ta prasica je dala Veseliju 40:15 na Novakovom servisu. Jako nesretan brejk. Novak je lose igrao TB, pogotovo je lose servirao. To pripisujem nedostaku meceva,

                                5.
                                Nada se da ce Novak steci kontinuitet kada se ponovo vrati na teren. Pretpostavljam u aprilu na sljaci.U protivnom bi mu ovakvi porazi mogli nagristi samopouzdanje.


                                Comment

                                Working...
                                X