Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Ovde ce glavni problem da bude sto Novak potpuno nezasluzeno moze da propusti AO naredne 2 ili 3 godine. To bi bio skandal. Nije on kriv sto su mu dali vizu pa posle izbacili :/

    Inace sto se tice Novakovih stavova po nekim pitanjima, oni ne moraju da budu mnogo bitni. On je samo teniser.
    Australija je posebni problem. Prvo da vidimo sto ce da se desi se evropskom turnejom, pa AMerikom, pa ce onda razmisljati o Australiji.

    Nazalost, Novakovi stavovi su bitni ne zato sto je teniser, koga je stalo sto misli Dzejms Uord ili Dimitrij Donskoj, oni su bitni zato sto je mega zvijezda,
    Last edited by NI; 17-02-22, 15:35.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Nemacku i Srbiju ne mozes da poredis, jedna je uredjena drzava a druga je banana republika koju drze mafijasi.

      A ne mozes da poredis Adria tour zato sto je tu bilo malo igraca i skoro svi su bili pozitivni, a na AO je bilo sigurno 350+ igraca i ja ne znam da li je neko odustao zato sto je bio pozitivan tokom turnira. Takodje, Adria tour organizovan par meseci posle pocetka pandemije, kad su i dalje drzave imale jake kovid mere osim nase koja je proglasila pobedu
      Naravno da mogu da poredim Srbiju i Nemačku, nemam kompleks niže vrednosti u tom smislu, mafija ti je uglavnom svuda na čelinim pozicijama, u demokratskim, “uredjenim” zemljama, teško nama ako misliš da je tako jedino kod nas.

      Takodje mogu da poredim kovid mere, na primer, na samom početku pandemije, jad je jedna “uredjena” zemlja kao što je to Švadska, odlučila da ne uvodi nikakve mere, pa se pokajala posle par meseci kad su počeli da umiru kao miševi
      Ili da porediš Sribju sa nekom manje uredjenom, ali ipak “uredjenijom” od Srbije (po tvom rezonu, to su otprilike sve evropske zemlje) kao što je Španija, u kojoj se još istražuje koliko desetina hiljada staraca je bukvalno “pocrkalo” kao napušteni psi u staračkim domovima, napuštenim od strane sistema.

      Da se raspitaš u Nemačkoj, čula bi slične komentare tako da...

      Elem, epidemiološke mere u trenutku odvijanja Adria Toura u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Hrvatskoj su bile ispoštovane od strane organizacije, ali se ipak i dan danas kso glavni krivac provlači isključivo Djoković.

      Apsolutno nije tačno da su SVI bili pozitivni, bilo je desetak poznatih pozitivnih slučajeva to stoji, svi jesu bili testirani, za razliku od AO, bez testova taj broj je sasvim nepoznat - s tim što rezultate antigenskih testova po sobama niko nije proveravao, a ono što je najznačanije, podatak se ni ne pominje niti se postavljaju pitanja, u fazonu “ma nema veeezeee, vratimo se Djokoviću”.

      Prilično nedosledno (i neprimereno) za jednu “uredjenu” zemlju kao što je Australija, tim više što su toliko ponosni na svoju striktnu, nacističku anti-kovid politiku.

      Sve dosledno da doslednije ne može biti. Ali, ipak, znate, Djoković.. antivakser, intervju, lažov, negacionista, širi zarazu, vara za vizu....
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ah, da, zaboravih

        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • https://www.repubblica.it/sport/tenn...Bino07RkxruKeM
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • U Dubaju, konačno
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                To se tako radi zbog programske seme. Napravi se intervju 10-15 duzi nego je termin na TV-u. Onda se izbace manje vazni djelovi. Na wb stranici se moze naci cio intervju. Izbacivanje je napravljanjeno na najpovoljniji moguci nacin za Novak. Sacuvano je 25 minuta koji najvise popravljaju Novakov imidz.

                Comment


                • Larisa uništila si Bojanu. Svaka čast! ♥️
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post

                    Naravno da mogu da poredim Srbiju i Nemačku, nemam kompleks niže vrednosti u tom smislu, mafija ti je uglavnom svuda na čelinim pozicijama, u demokratskim, “uredjenim” zemljama, teško nama ako misliš da je tako jedino kod nas.

                    Takodje mogu da poredim kovid mere, na primer, na samom početku pandemije, jad je jedna “uredjena” zemlja kao što je to Švadska, odlučila da ne uvodi nikakve mere, pa se pokajala posle par meseci kad su počeli da umiru kao miševi
                    Ili da porediš Sribju sa nekom manje uredjenom, ali ipak “uredjenijom” od Srbije (po tvom rezonu, to su otprilike sve evropske zemlje) kao što je Španija, u kojoj se još istražuje koliko desetina hiljada staraca je bukvalno “pocrkalo” kao napušteni psi u staračkim domovima, napuštenim od strane sistema.

                    Da se raspitaš u Nemačkoj, čula bi slične komentare tako da...

                    Elem, epidemiološke mere u trenutku odvijanja Adria Toura u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Hrvatskoj su bile ispoštovane od strane organizacije, ali se ipak i dan danas kso glavni krivac provlači isključivo Djoković.

                    Apsolutno nije tačno da su SVI bili pozitivni, bilo je desetak poznatih pozitivnih slučajeva to stoji, svi jesu bili testirani, za razliku od AO, bez testova taj broj je sasvim nepoznat - s tim što rezultate antigenskih testova po sobama niko nije proveravao, a ono što je najznačanije, podatak se ni ne pominje niti se postavljaju pitanja, u fazonu “ma nema veeezeee, vratimo se Djokoviću”.

                    Prilično nedosledno (i neprimereno) za jednu “uredjenu” zemlju kao što je Australija, tim više što su toliko ponosni na svoju striktnu, nacističku anti-kovid politiku.

                    Sve dosledno da doslednije ne može biti. Ali, ipak, znate, Djoković.. antivakser, intervju, lažov, negacionista, širi zarazu, vara za vizu....
                    Totalno brkas, kod nas je umrlo ko zna koliko ljudi ( mislim da je 3 do 4 puta vise od zvanicnih brojeva), redovno nas lazu, od samog pocetka pandemije, od prvog slucaja za kojeg su slagali kad je bio, pa sve do dan danas.
                    NI je matematicar, pa neka ti on izracuna kolika je verovatnoca da danima imas broj umrlih 0,2,1,2,1,1,2,1 itd., a to je bilo tih dana kad je Adria tour bio orgnaizovan.
                    Igraci su se mahom zarazili kad su izasli, islu u onaj kabare, igrali polugoli i to jeste Djokovic kriv (slike izasle na sve strane) i onda je jos Srki pokusao da okrivi Dimitrova, kako je on doneo koronu

                    I ja nemam kompleks, ali znam gde zivim, znam sta udisem (vidim sta udisem), znam kakvi su mafijasi na vlasti i znam da uredjenim zemljama vlast koliko god da ima mana ipak radi da stanovnistvu bude bolje, inace ne bi svi jurili da zive u tamo, ako je isto kao ovde.
                    A obozavam kad mi dodje gasterbajter i kaze: ma i kod nas je lose prijatelju, ne znas ti sta znaci lose, a ako je toliko lose, sto se ne vratis

                    Djokovic jeste antivakser, jeste sirio zarazu, to su cinjenice, kad se pomiris sa tim, bice ti lakse.



                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post

                      To se tako radi zbog programske seme. Napravi se intervju 10-15 duzi nego je termin na TV-u. Onda se izbace manje vazni djelovi. Na wb stranici se moze naci cio intervju. Izbacivanje je napravljanjeno na najpovoljniji moguci nacin za Novak. Sacuvano je 25 minuta koji najvise popravljaju Novakov imidz.
                      NI, nemoj tako grubo, taman su nasli jos jednu zaveru
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post

                        Totalno brkas, kod nas je umrlo ko zna koliko ljudi ( mislim da je 3 do 4 puta vise od zvanicnih brojeva), redovno nas lazu, od samog pocetka pandemije, od prvog slucaja za kojeg su slagali kad je bio, pa sve do dan danas.
                        NI je matematicar, pa neka ti on izracuna kolika je verovatnoca da danima imas broj umrlih 0,2,1,2,1,1,2,1 itd., a to je bilo tih dana kad je Adria tour bio orgnaizovan.
                        Igraci su se mahom zarazili kad su izasli, islu u onaj kabare, igrali polugoli i to jeste Djokovic kriv (slike izasle na sve strane) i onda je jos Srki pokusao da okrivi Dimitrova, kako je on doneo koronu

                        I ja nemam kompleks, ali znam gde zivim, znam sta udisem (vidim sta udisem), znam kakvi su mafijasi na vlasti i znam da uredjenim zemljama vlast koliko god da ima mana ipak radi da stanovnistvu bude bolje, inace ne bi svi jurili da zive u tamo, ako je isto kao ovde.
                        A obozavam kad mi dodje gasterbajter i kaze: ma i kod nas je lose prijatelju, ne znas ti sta znaci lose, a ako je toliko lose, sto se ne vratis

                        Djokovic jeste antivakser, jeste sirio zarazu, to su cinjenice, kad se pomiris sa tim, bice ti lakse.


                        Bojana, pričaš kao neko ko iz svog sela mrdnuo nije, a znam da nije tako, iz prepiski tokom svih ovih godina. NIGDE se ne zna ni približno broj umrlih od posledica kovida ili zaraženih od kovida, ali već ionako teško obolelih od ranije. A uz to se i bezočno laže, u političko- mafijaške svrhe. Svuda.

                        Ako je tebi lakše da živiš, uverena da su najveći mafijaši baš kod nas u našoj vladi, da je u Srbiji najgore i da je ovo najneuredjenija država ne samo u regionu, nego u celoj Evropi, i da je sprovedena najgora kovid politika na svetu, šta da ti kažem? Osim da je živeti pod tim uverenjima baš žalosno ali nemam nameru da te razuverim, to je tvoja stvar i tvoj pogled na svet, po meni pogrešan. Sve to nekako i paše uz tvoju netrpeljivost prema svemu onome što Novak predstavlja za Srbiju, za tenis i za svet, a tvoja mržnja prema njemu je više nego očigledna, tako da uopšte nisi objektivna.

                        Svima nam je jasno da ne možeš da ga podneseš, ja ne kažem da moraš da ga voliš, probaš da razumeš ili ne daj bože, ponekad odbraniš jer čisto statistički i on je ponekad u pravu i radi fantastične stvari (ali intersantno je kako te onda nigde nema) zato što je ipak, naše gore list ili iz bilo kojeg drugog razloga, ali bar malo objektivnosti ti ne bi bilo na odmet, dok ga kritikuješ. Meni je u jednom trenu stvarno delovalo da si neutralna, što sam ti i rekla, ali u poslednje vreme si se tako napalila na sirotog čoveka da to postaje komično
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Larisa
                          Mani se ćorava posla.. Ne vredi.. Kod nekih ljudi je mržnja jača od svega.. Na kraju oni najviše pate..

                          Novak kaže da se samo 45 minuta nakon finala AO dopisivao sa Medvedevim.. Svaka čast Danilu!

                          Comment


                          • Biće veoma zanimljivo pratiti Dubai.. Konkurencija je sasvim fina..

                            Comment


                            • Gdje mogu naci intervju na RTS-u?

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Gdje mogu naci intervju na RTS-u?
                                https://m.youtube.com/watch?v=W6N-7Q...ture=emb_title

                                Comment

                                Working...
                                X