Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ko je rekao da je to ok?
    Stalno spominjes tog Tomica, a niko nije rekao da je ta situacija bila ok.

    Ali uticaj jednog Djokovica i jednog Tomica ne moze biti isti.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • To sto je zvanicno izaslo iz njegovih usta recenica da se nece vakcinisat ni pod koju cijenu ne znaci da to nisam znao vec prije par mjeseci. Samo je on (ne)vješto izbjegavao to dokle je mogao, nadajuci se da nikada nece biti potrebe da se ulazi u to polje.
      Citav slijed dogadjaja i misli u njegovom zivotu je ukazivao na ovakav stav. I bas zbog toga on ima opravdanje jer svoj uspjeh i zivot zasnovao na tom pristupu maksimalno pazeci na svoje tijelo i unosi ono za sto on procijeni da treba a ne sta mu WHO kaze da je dobro, niti svjetska organizacija za hranu ili nesto trece.
      On je citao u vezi vakcine kao sto je citao u vezi hrane i mnogih drugih stvari ali ono sto je procitao nije bilo dovoljno da ga natjera da unose u svoje tijelo. U koje nece da unese jedan jebeni ćevap a da unese vakcinu koja njemu konkretno apsolutno nista nece donijeti samo moze ostati na istom ili cak da osjeti neku negativnu promjenu i on tu ne vidi smisao da uradi. On ne gleda tu širu sliku da li ce neki deda zagledajuci se u njega nece vakcinisat i tako sebi propisat smrtnu kaznu. Ja mislim da se tu precjenjuje uticaj sportista na tako bitna pitanja. Ako taj deda poredi sebe sa profesionalnim sportistom i njegovim razlozima sto se nece vakcinisat onda njemu pomoci nema sa ili bez vakicne.

      Da dodje sad evo 15 doktora da mi prica o vakcini ja se opet necu vakcinisat. Nije u tome poenta da neko nekome nesto objasnjava vec jednostavno taj osjecaj koji svako od nas nosi. Jucer dolazi zena kaze ja primila 4 doze ne zna jel placebo al ona presretna i sigurna.Ne mozes moju tetku od 120 kg trpati u isti kos sa Novakom davati joj istu supstancu da bi se toboze zajednca spasila. Nek se spasava ko zeli da se spasi. A to da ce vakcina biti zasluzna za kraj pandemije necu prezivjeti ako bude floskula na kraju balade.

      Novak je napravio tonu gresaka i ima mnogo sumnjivih stajalista a ovo konkretno je meni jedno od manje problematicnih. Vise me interesuje da li ce slati srca u Dubaiju hahaha

      Da je imao novinara koji bi isao sa dodatnim pitanjima na ovom interviju, Novak bi morao napustiti isti jer vise ne bi mogao progovoriti. On priznaje gresku sa Lekipom, te postuje sto ga povodom toga napaduju. Sve sve ali da je u mnogo cemu morao bolje, morao je. Dobijes kovid 16. decembra pa objavi brate mili javno, dobijes izuzece pa to nemoj objavljivati javno, on to objavi. Ima milion stvari....situacija ce se smiriti, a kako ce njega posmatrati na kraju svega ovoga tek cemo da vidimo.
      Last edited by DinoFC; 16-02-22, 20:33.

      Comment


      • Dino, on nije hteo da se operise jer ne veruje u operacije (njegove reci) nego je meditacijom pokusavao da oporavi lakat, mislim da se slazemo da on ne veruje u modernu medicinu, sto je tuzno.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Napisao sam da njegovo stajaliste o vakcini je najmanji problem kod njega. On ima mnogo abnormalnih stajalista koja su mnogo gora i meni je zao zbog toga ali on misli da mu to pomaze i da mu je pomoglo da dodje do pozicije gdje je sada. I kako ces ti njega razuvjeriti u tome.

          Slazem da on ne vjeruje u medicinu i sumnjam da vjeruje u opasnost ove pandemije i kakva je njena realna opasnost i kakvom se predstavlja. Ni u jedno ni u drugo.
          Na kraju se poslozilo da apsolutno sva njegova škakljiva misljenja i stavovi moraju na kraju izaci na vidjelo. Vrlo lako se moglo zavrsiti da on to analizira u 4 zida i nikome nista haha Sta ti je sudbina

          Sad djeluje kao neki šmeker koji govori da se nece vakcinisat ni pod koju cijenu a sto se potajno nadao u decembru da moze igrat AO a ljudi mu govorili neces od novembra. Sto tad nije rekao, ma necu vam dolaziti pisam i vas i vas turnir a ne sad kad ni nema smisla da se vakcinise on glumi smekera.
          Last edited by DinoFC; 16-02-22, 20:41.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Dino, on nije hteo da se operise jer ne veruje u operacije (njegove reci) nego je meditacijom pokusavao da oporavi lakat, mislim da se slazemo da on ne veruje u modernu medicinu, sto je tuzno.
            Tužno je samo kako ti podmećeš. Na kraju kad nije imao izbora, on se podvrgao operaciji.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              A ko je rekao da je to ok?
              Stalno spominjes tog Tomica, a niko nije rekao da je ta situacija bila ok.

              Ali uticaj jednog Djokovica i jednog Tomica ne moze biti isti.
              Mislim da Novakov uticaj u Srbiji jeste veliki ali ne preveliki, bar ne toliki da može da uradiol uopšte nešto po pitanju vakcinacije.Svu štetu su naneli političari sa nameštanjem brojeva pred izbore 2020.god. I sa Novakovim stavovima i bez njih, u Srbiji se vakcinisalo toliko koliko se vakcinisalo. I mislim da on tome nije ni doprineo ni odmogao. U svetu tek neću da pričam, takođe tu mislim da je nebitan. Vidi se i po broju vakcinisanih igrača. Jeste održao taj intervju pozitivan i to je to. Ono sa klincima je imao antigenski negativan. Asimptotski slučaj. I vakcinisan je mogao sve isto to da bude. Ne znam zašto su vakcinisani toliko privilegovani. Ali to jeste u globalu neodgovorno.

              ​​​​​​Sve će ovo proći vrlo brzo i zaboraviće se.

              Comment


              • Tragedija na šta liči ovaj podforum.. Neka hejteri Novaka Đokovića otvore temu Novak vs vakcina i pišu šta god.. Doživeće orgazam pošto ga nemaju u realnom životu..
                Olja bi odavno ovde sasekla..

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Tragedija na šta liči ovaj podforum.. Neka hejteri Novaka Đokovića otvore temu Novak vs vakcina i pišu šta god.. Doživeće orgazam pošto ga nemaju u realnom životu..
                  Olja bi odavno ovde sasekla..
                  Biće PR i na teniskom terenu. Samo polako.

                  Comment


                  • Nije da se sve zaboravilo, barem što se pisanja na forumu tiče Itekako je bilo teorija da Novaku 2017 nije bilo ništa , da je folirao provredu, zasitio se tenisa, odlepio, privatni život mu analiziran na način koji to rade tabloidi... Ma svega je bilo.. Kada ide dobro kritičari su obično tihi.. to je prosto tako..

                    No stiucija je sada zaista teška za Novaka Za očekivati da će pojedini donostit na forum isve što mogu da upotrebe protiv, i dokazuju neke svoje teorije Već sam pročitala par jako ružnih projekcija za ovih nekoliko dana od kada čitam .


                    Meni nedostaje Novakov tenis, bio je u odličnoj formi krajem godine, a 2 i po meseca je prošlo od kako je odigrao zadnji meč. Protiv Čilića u singlu ako se ne varam
                    Kakav je samo fantastičan all court igrač postao u prethodne dve godine , koliko je varijacija dodao u igru , poboljšao servis, .gotovo drugi stil igre. To sigurno nije došlo niotkuda, već promišljanjem i delovanjem da bi očuvao fizičko zdravlje i produžio karijeru.

                    Verujem da mu zdravom i u treningu nije lako biti skrajnut sa takmičenja.. Setih se Berdihove - Ferari u garaži Svaki turnir koji odigra u ovoj sezoni će biti test fizčke ali i mentalne izdržljivosti.. Nemam predtavu kako se mentalno nosi sa situacijom
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Nadal vs Djokovic - The Biggest Rivalry in Tennis | Movie | Tribute - YouTube

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A ko je rekao da je to ok?
                        Stalno spominjes tog Tomica, a niko nije rekao da je ta situacija bila ok.

                        Ali uticaj jednog Djokovica i jednog Tomica ne moze biti isti.
                        Spominjem Tomica zato što mi je njegov slučaj zapao za oko, i zato što ga se sećam; načula sam da ih je bilo još, mislim da je i Muguruza dala sličnu izjavu ali pravo da ti kažem, ja ovaj AO nisam ispratila iz očiglednih razloga
                        Sigurno je bilo više zaraženih nego na Adria Touru, ali su, naravno, u pitanju dvostruki aršini.

                        Elem, ono na šta ja ciljam, to je da ni Tomic a ni Novak nisu toliko bitni kao uticaj na ljude, da urade ovako ili onako što se vakcine ili bilo kog drugog opredeljenja tiče. Nemojmo
                        biti licemerni do te mere, države donošenjem i sprovodjenjem svojih kovid zakona i politike su načinile (a i dalje čine) neuporedivo veću štetu stanovništvu nego pojedinci, bio to neki noname ili Novak Djoković lično, nema on tu moć, koju poseduju države što putem svojih besmislenih, random zakona dopuštaju stvari kojih se, kao, užasavaju i generalno svi užasavamo, kad se radi o pojedincu koji je neodgovoran isključivo na svoju ruku.

                        Uostalom, Novak je priznao svoju grešku, mnogi smo ga ovde, na njegovoj fan temi osudili zbog nje u trenutku kad je isplivalo, tako da.... Dokle više razvlačiti tu priču? Pitam se, da li je neko od umešanih likova iz australske vlade ili teniske organizacije, ili neko od pljuvača priznao NEKU sopstvenu grešku što se organizacije i ponašanja vezanog za borbu protiv kovida na AO (ili generalno) tiče?

                        A da načnem temu o hotelima za migrante i sve životne priče koje su isplivale zahvaljujući Novakovom boravku u njima, ljudi zarobljenih u australskom sistemu što u njima žive po deset i više godina, dok se država sprda...
                        Jednostavno zato što joj se može... Ne bi bilo kraja. Eto, ti bi o Novakovim greškama, a ja bi eto, o tome. Nemaju nikakvo moralno pravo (samo diskreciono) da odlučuju da li je nečiji stav ili ponašanje prihvatljivo ili ne, pošto su se oni, ovako u celini, pokazali kao apsolutno nepodobni i nedosledni ljigavci. Zgodno im je da skreću pažnju sa sebe na Novaka, ali nije on toliko bitan u celoj ovoj priči da bi morao toliko da se pere.
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post

                          Spominjem Tomica zato što mi je njegov slučaj zapao za oko, i zato što ga se sećam; načula sam da ih je bilo još, mislim da je i Muguruza dala sličnu izjavu ali pravo da ti kažem, ja ovaj AO nisam ispratila iz očiglednih razloga
                          Sigurno je bilo više zaraženih nego na Adria Touru, ali su, naravno, u pitanju dvostruki aršini.

                          Elem, ono na šta ja ciljam, to je da ni Tomic a ni Novak nisu toliko bitni kao uticaj na ljude, da urade ovako ili onako što se vakcine ili bilo kog drugog opredeljenja tiče. Nemojmo
                          biti licemerni do te mere, države donošenjem i sprovodjenjem svojih kovid zakona i politike su načinile (a i dalje čine) neuporedivo veću štetu stanovništvu nego pojedinci, bio to neki noname ili Novak Djoković lično, nema on tu moć, koju poseduju države što putem svojih besmislenih, random zakona dopuštaju stvari kojih se, kao, užasavaju i generalno svi užasavamo, kad se radi o pojedincu koji je neodgovoran isključivo na svoju ruku.

                          Uostalom, Novak je priznao svoju grešku, mnogi smo ga ovde, na njegovoj fan temi osudili zbog nje u trenutku kad je isplivalo, tako da.... Dokle više razvlačiti tu priču? Pitam se, da li je neko od umešanih likova iz australske vlade ili teniske organizacije, ili neko od pljuvača priznao NEKU sopstvenu grešku što se organizacije i ponašanja vezanog za borbu protiv kovida na AO (ili generalno) tiče?

                          A da načnem temu o hotelima za migrante i sve životne priče koje su isplivale zahvaljujući Novakovom boravku u njima, ljudi zarobljenih u australskom sistemu što u njima žive po deset i više godina, dok se država sprda...
                          Jednostavno zato što joj se može... Ne bi bilo kraja. Eto, ti bi o Novakovim greškama, a ja bi eto, o tome. Nemaju nikakvo moralno pravo (samo diskreciono) da odlučuju da li je nečiji stav ili ponašanje prihvatljivo ili ne, pošto su se oni, ovako u celini, pokazali kao apsolutno nepodobni i nedosledni ljigavci. Zgodno im je da skreću pažnju sa sebe na Novaka, ali nije on toliko bitan u celoj ovoj priči da bi morao toliko da se pere.
                          Kako mozes da poredis Adria tour sa 5,6 igraca i jedan slem gde ima 350+ igraca i jos kazes da je sigurno bilo vise pozitivnih na slemu?

                          Zato sam i navela Nemacku kao primer gde jedan fudbaler daje slicne izjave kao Djokovic bude osudjen od svih, gde doktori objasnjavaju i edukuju stanovnistvo, gde ga igraci izglasaju kao "najnazadnijeg" u ligi itd.
                          A ovde Djokovic ima status heroja i borca za pravdu, raznorazni teoreticari zavere imaju prostor na TVu, raznorazni doktori koji to podrzavaju imaju isto tako prostor na TVu (prvi Nestorovic sa najsmesnijim virusom), a doktori koji bi objasnjavali i edukovali stanovnistvo nemaju ni 2 minuta prostora.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Moram da ih uporedim zato što i dalje koriste Adria Tour kao ”čvrst” dokaz Novakove neodgovornosti, dok je AO odigran u još gorim uslovima što se kovid mera tiče, pa je to onda ok

                            A u Nemačkoj koliko ja znam, ima svega, kao i u Srbiji, i Evropi generalno, ljudi koji masovno protestuju a opet najviše onih koji posle dve godine odricanja i poštovanja svih nametnutuh mera, često bez ikakve medicinske osnove, polako gube veru i prestaju da ih poštuju zato što su suštinki većinom glupe i beskorisne, pa bespotrebno maltretiraju narod, dok vlada glumi neku etiku i poziva se na ličnu odgovornost gradjana. Ljudima je priča već na nos izašla
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Nemacku i Srbiju ne mozes da poredis, jedna je uredjena drzava a druga je banana republika koju drze mafijasi.

                              A ne mozes da poredis Adria tour zato sto je tu bilo malo igraca i skoro svi su bili pozitivni, a na AO je bilo sigurno 350+ igraca i ja ne znam da li je neko odustao zato sto je bio pozitivan tokom turnira. Takodje, Adria tour organizovan par meseci posle pocetka pandemije, kad su i dalje drzave imale jake kovid mere osim nase koja je proglasila pobedu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ovde ce glavni problem da bude sto Novak potpuno nezasluzeno moze da propusti AO naredne 2 ili 3 godine. To bi bio skandal. Nije on kriv sto su mu dali vizu pa posle izbacili :/

                                Inace sto se tice Novakovih stavova po nekim pitanjima, oni ne moraju da budu mnogo bitni. On je samo teniser.

                                Comment

                                Working...
                                X