Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim ogavni Daily Mail napada naseg prijatelja Amola hahahahah Jasni znakovi

    Najboljeg novinara.
    Last edited by DinoFC; 15-02-22, 22:11.

    Comment


    • Ne mogu Amolu nista. On je Indijac! Zasticen je od nekorektih napada.

      Comment


      • haha Dino vrcavo .
        Meni ton novinara zvučao prilično agresivno, možda je u tome i štos , pokušao je sve..

        Zamislite da je Novak imao PR u karijeri , gde bi mu bio kraj


        Inače pročitah da je otputovao u Dubai
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          haha Dino vrcavo .
          Meni ton novinara zvučao prilično agresivno, možda je u tome i štos , pokušao je sve..

          Zamislite da je Novak imao PR u karijeri , gde bi mu bio kraj


          Inače pročitah da je otputovao u Dubai
          Agresivna pitanja nisu problema tako dugo dok piatani (Novak) zna sto ce biti i dok novinar ne dovodi u pitanje odgovore.

          Comment



          • Nije bilo pitanja o medijima i njihovoj ulozi u procesu deportacije (kratko se samo Novak osvrnuo da su kolege verovale napisima medija) niti o sukobu interesa itekako prisutnom u tenisu , greškama koje su Tennis Australia i sam direktor AO Tiley napravili
            To mi govori da se Novak nada i želi da se vrati u Australiu i pokuša osvojiti 10
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Nije bilo pitanja o medijima i njihovoj ulozi u procesu deportacije (kratko se samo Novak osvrnuo da su kolege verovale napisima medija) niti o sukobu interesa itekako prisutnom u tenisu , greškama koje su Tennis Australia i sam direktor AO Tiley napravili
              To mi govori da se Novak nada i želi da se vrati u Australiu i pokuša osvojiti 10
              Cilj intervjua nije bio da se dodje do pune istine u kojoj bi mnogi, ukljucujuci i Novaka, bili ocrnejni. Cilj intervjua je bio da se novak izvadi iz rupe.

              Nema nikave sumnje da Novak zeli ponovo da igra AO. To je prirodno. Doduse, nema garancije da ce se to i desiti. Zapravo, sad me najvise interesuje kako ce da reaguju Australci na ovaj intervju.

              Komentar o kolegama, saigracima je OK jer pokazuje odredjenu gorcinu, ne preveliku, ali gorcinu. Bez toga bi sve djelovalo previse mehanicki. Ta kritka kolega je bila iskljucivo na ljudskom nivo. Pritom im je dao izlaz da su vjerovali stampi.

              Za Novaka je najvaznije da se nije ulazilo u validnost pozitivnog testa i datuma! To je moglo da bude veoma lose za Novaka.

              Druga vazna stvar smo je da smo dobili objasnjenje za njegovo "iracionalno" ponasanje. On je libertarijanac koji brani svoje pravo. 10% Amerikanaca i Engleza ga izuzetno cijene zbog toga. Jos 30% prihvaju to objasnjenje kao razumno. Od ovog intervjua, to objasnjnje ce da bude zapamceno.

              Ovo je iz australskog The Age:

              Meanwhile, relations between the Australian government and the tennis star may be thawing with Immigration Minister Alex Hawke suggesting Djokovic might not be required to pay the legal costs as per the January 10 court order.
              “We’re happy that the full federal court gave the Commonwealth a costs order in this case and yes, that’ll have to be negotiated and worked out between parties,” Hawke told ABC Melbourne.

              “But we obviously lost a costs order in the initial case, so there’s a bit of work to do but we think that we might be able to have no costs for either party.“
              Asked whether an agreement needed to be reached before the tennis pro sought to play at next year’s Australian Open, the minister said unpaid costs could pose an issue.
              “It can be a factor in people’s entry to Australia if they owe the Commonwealth money. That can be a consideration in visa applications,” he said.
              “But, you know, obviously there’s a long way to go before that’s an issue.”
              Ne pominje vakcinu, nego pare!
              Last edited by NI; 15-02-22, 23:25.

              Comment


              • Previše projekcija i wishful thinking, 0 činjenica.
                Hold your horses.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Cilj intervjua nije bio da se dodje do pune istine u kojoj bi mnogi, ukljucujuci i Novaka, bili ocrnejni. Cilj intervjua je bio da se novak izvadi iz rupe.

                  Nema nikave sumnje da Novak zeli ponovo da igra AO. To je prirodno. Doduse, nema garancije da ce se to i desiti. Zapravo, sad me najvise interesuje kako ce da reaguju Australci na ovaj intervju.

                  Komentar o kolegama, saigracima je OK jer pokazuje odredjenu gorcinu, ne preveliku, ali gorcinu. Bez toga bi sve djelovalo previse mehanicki. Ta kritka kolega je bila iskljucivo na ljudskom nivo. Pritom im je dao izlaz da su vjerovali stampi.

                  Za Novaka je najvaznije da se nije ulazilo u validnost pozitivnog testa i datuma! To je moglo da bude veoma lose za Novaka.

                  Druga vazna stvar smo je da smo dobili objasnjenje za njegovo "iracionalno" ponasanje. On je libertarijanac koji brani svoje pravo. 10% Amerikanaca i Engleza ga izuzetno cijene zbog toga. Jos 30% prihvaju to objasnjenje kao razumno. Od ovog intervjua, to objasnjnje ce da bude zapamceno.

                  Ovo je iz australskog The Age:


                  Ne pominje vakcinu, nego pare!
                  Evo ja znam da veci deo nije na njegovoj strani,nije da mi je drago ali tako je ima tih 10% antivaskera i poneki vakser koji ga brani,ima i ljudi kojima je svejedno,ali vecina ljudi na zapadu je vec primila pa zasto bi on bio drugaciji???To je njihov nacin razmisljanja

                  Medjutim i oni su ljudi i mislim da ce popustiti tim vise sto je kraj epidemije sve blizi

                  On nema argumente da ne podrzava vakcinaciju ili da bude skeptican jer je javna licnost i odgovoran za zivote i starijih navijaca koji ga prate,mozemo polemisati o vakcinaciji mladjih ali za starije ne

                  Ovo je neodgovorno od Novaka i ja ne mogu da nadjem kontrargument da je smislen i da kazem da je on u pravu sa svojim stavom,mozda budem imao za koju godinu trenutno nemam

                  Comment


                  • Hvala NI, kao i uvek sa zadovoljstvom pročitam tvoje vidjenje .

                    Izbori u Australiji su uskoro , pitanje da li će se i koliko promeniti situacija jer se tamo koliko pratim korona a i sviaki drugi totalitarizam zapatio u prethodne dve godine ali je i deo stanovništva počeo da se buni protiv istog.
                    Svakako je rano za neke zaključke vezane za njegovo ev učeđće na sledećem više sam pomenula jer je bilo i očekivanja da će Novak prosuti gorčinu i nezadovoljstvo po TA barem u izvesnoj meri .
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post

                      Ovo je neodgovorno od Novaka i ja ne mogu da nadjem kontrargument da je smislen i da kazem da je on u pravu sa svojim stavom,mozda budem imao za koju godinu trenutno nemam
                      Slazem se sa ovime sto si napisao. Postavlja se pitanje kako da kvalifikujemo Novakovo odbijanje?

                      *Kao kriminalno djelo. Nedao Bog, nema osnova za tako nesto.

                      *Neodgovornsot i sebicnost. To je strogo, ali ima osnova za takvo tumacenje. Medjutim, to se mora zaboraviti kad prodje korona. U tom slucaju ces ga pamtiti kao loseg momaka, sjeti se ono dvoje TV voditelja u Australiji koji su zaboravili mikrofon.

                      *LIberatarijanstvo kombinovano sa hipohondrijom. To je za Novaka najbolje, tim vise sto on prihvata dobrovoljno 'kaznu'. Nece se takmiciti tamo gdje se trazi vakcina. Naravno, epidemija je u prolazu, pa kazana i nije toliko velika, ali je ipak osjetna. Kad sve prodje, imace etiketu libertarijanca. To nije idealno ali nije ni tako strasno. Zato je danasnji intervju, kad je vec odlucio da nece da se vakcinise, idealan.

                      Da ti dam primjer. Gill gros je komentarisao intervju. Procitao je: "Novak Djokovic je za slobodu izbora, ali ne podrzava antikaksere. Gros je reako: "Ovdje treba da stoji 'i' a ne 'ali'." Ogromna razlika koju Niki i Bojana ne mogu da shvate.

                      Comment


                      • https://www.bbc.co.uk/sounds/play/p0bp8nhq

                        Audio.

                        Bezvezan intervju. Tj. Očekivano. Malo i previše štelovano da se razjasni.

                        Comment


                        • Kakva jbna zbrka je nastala u svemu ovome... Zbog procenta ljudi dovoljnog da zdravstvo država ne može da podnese svi su nagrabusili. Pomrlo više ljudi od drugih bolesti nego od kovida, sport se raspao. Ekonomija u debaklu. A Novak neće da igra jer vakcina nije savršena...

                          Comment


                          • Diskusija ovdje pokazuje koliko je Novak dobio intervjuom.

                            Novak Djokovic Refusing Covid Jab Sparks Debate On Whether Sport Stars Should Set An Example | LW - YouTube


                            Zena koja je govori protiv Novaka je Dzanet Strit Porter velika ljevicarka i protivnik libertarijanaca. Ali druge dvije su za slobodu izbora. Cak i voditeljka naginje Novaku. Logika: "Ako je neko spreman da zrtvuje Uimbldon i dosta para zbog onoga u sto vjeruje, onda se to mora postovati." kod mnogih prevladava.

                            Glavno je da je diskudija o Novaku izmjestena u drugu ravan. Ne prica se vise o prevaratu nego o covjeku koji ima pravo na svoje stavove kako god oni bili "cudni".

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Kakva jbna zbrka je nastala u svemu ovome... Zbog procenta ljudi dovoljnog da zdravstvo država ne može da podnese svi su nagrabusili. Pomrlo više ljudi od drugih bolesti nego od kovida, sport se raspao. Ekonomija u debaklu. A Novak neće da igra jer vakcina nije savršena...
                              Mmm ja ipak imam neki hint da je Novak razmatrao svoje opcije i da opropo vakcine nije bio toliko isključiv kao što je sada. Trenutno je njegovo odbijanje da je primi više stvar principa, posle pretepljenog maltretiranja, nego neki medicinski razlog (da je neispitana, opasna itd) Zna on vrlo dobro, kao što i svi znamo da su milioni ljudi širom sveta uglavnom bezbedno vakcinisani, i da su teške posledice po zdravlje prouzrokovane vakcinom izuzetno retke i sve to...

                              Ja sam ubedjena da je on sve to bio stavio na tapet, vakcinu, tenis, karijeru, možda bi je i primio da mu nisu napravili ovu svinjariju. Sad jednostavno ne može da popusti po tom pitanju. Lepo je to rekla njegova drugarica Flavia Peneta, još pre mesec dana, nešto tipa: “nemate pojma šta ste uradili, Novak se tek sad neće vakcinisati”. Meni je odmah bilo jasno, bila bi baš iznenadjena da je doneo drugačiju odluku, ali bih je naravno prihvatila, to je i dalje samo njegov izbor

                              Da nije bilo australske afere, njegov pristup vakcini bi bio znatno drugačiji. Smatram da su ga nemerno navukli, kao soma na bućku, a on se siroma upecao. Nisu mu dali mira dok ga, eto nisu naterali da se izjasni, ili bu ili dža, jesi ili nisi za, to je to. Nema više mesta za neko razumevanje, za nešto “izmedju” na ovom pomahnitalom svetu, ili si za ili si protiv na slepo i do dna, jedine su opcije i to bez prava na privatnost.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Cini mi se na prvu da ide situacija na bolje. Nekako mi je Bojana parametar cim ga ona mora napadat (ne zeli da da se izvuce)nekako znam da se situacija popravlja u njegovu korist

                                Ali vidjecemo, tipujem na povoljan razvoj po njega i sto se tice igranja turnira i javnosti
                                Kakvih ti problema imas sa mnom?
                                On je antivakser, to svako zna i vidi, nece samo onaj ko navija za njega i svaki njegov potez pravda i nalazi izgovore.

                                A i za to antivakserstvo me realno bas briga, on je dodatno kod mene precrtan kad je izjavio da je apolitican, da bi osvanuo u predizbornom spotu SNSa kao i to sto se siri kod Kalisa...sa jedne strane priroda, grli drvece, pazim sta ubacujem u svoje telo, sa druge strane rusi i unistava parkove da bi prosirio akademiju
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X