Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudno je da neko ko zeli da ga publika voli je antivakser,sad ne znam koliko ce ona srca paliti itd...nece platiti cenu slemova ali imidza hoce na zapadu pogotovo,sto znaci da pitanje hoce li ga ikad priznati za goata sta god ucinio

    Comment


    • Klasican antivakser, necu da se vakcinisem, ali me boli dupe i svesno cu se setati pozitivan i siriti zarazu
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

        Moram pogledati intervju ceo i obratiti pažnju na detalje. Ono što primećujem na ova dva pitanja koja su prikazali odgovore, ne deluje mi pogubljeno i preplašeno. Moj utisak je prema ekspresiji lica, vrlo je namršten u dok priča o tome da mu je dokumentacija bila u redu, sa promenom izraza lica u otvoreni smer i vedrinu kada naglašava da nije prekršio nikakva pravila. Ovo što NI naglašava zamuckivanje, za mene je ulazak u jako bolnu temu i zamuckuje u trenutku kada objašnjava da je neko upotrebio moć nad njim i isterao ga napolje a on samo želi da igra tenis. Smatra za sebe da je dobra osoba i čini puno dobrog i jako ga boli ovo što mu je urađeno. Zato zamuckuje. Jer ga boli.

        Na drugom pitanju o anti vakserskom pokretu, takođe tumačim da objektivno odgovara da svako ima pravo na svoje mišljenje ali da on nije deo toga ali vrlo ironičan ton i ekspresije lica kada pominje da ga niko tokom svega nije ni pitao za mišljenje. Ironija veoma jasno izražena.

        Videćemo ceo intervju.
        Dobro je da zamuckuje. To je znak iskrenosti.

        Odslusao sam veci dio intervjua ali ga nisam odgledao. Novak je bio dobar i postigao je cilj. To pokazuju i komentari na twitovima. Tri su smjera napada na njega:

        1.
        Novak je jos u AUstraliji mogao da kaze da nije anti-vakser. Time dio novinara pere sebe. Od pocetka se znalo da Novak nije antivakser, a vecina novinar se pravila da to ne zna.

        2.
        Postoji dosta dokaza da je vakcina bezopasna, sto Novak jos treba? Istina je da postoji dosta dokaza da je vakcina malo opasna. Novak ceka da bude potpuno bezopasna.

        3.
        Uimbldon je veci od Novaka. Jeste. Novak nije nista drugo rekao. (Bice jos intersantniji ako se Novak pojavi.)

        Dakle sva tri napada su malo smislena.
        Last edited by NI; 15-02-22, 11:12.

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          Sklonice se obavezna vakcinacija,ali on svoju sliku antivaksera nije skinuo(jedino dobro u intervju je sto je rekao da je vakcinisan kad je bio mali,to bi znacilo da nije antivasker za sve vakcine)evo idu vesti sire se ali nije gotovo tek ce biti pitan
          Skroz pogresno gledanje, ovo znaci da njegovi roditelji nisu antivakseri, jer on sigurno nije imao pravo glasa sa par godina da li hoce ili nece vakcinu.
          Da je rekao da su mu deca vakcinisana sa svim obaveznim vakcinama (a mozda i jeste ali nisu preneli), onda bi pokazao da je ipak nije totalni antivakser.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Klasican antivakser, necu da se vakcinisem, ali me boli dupe i svesno cu se setati pozitivan i siriti zarazu
            Ovaj put tvoje misljenje ima potporu,kao obican gradjanin pomislio bi da je antivasker,vecina ljudi se nece udubljivati u njegovo misljenje kao NI

            On kao antivakser mora da se izvlaci i to radi maksimalno koliko moze,sad je rekao da je primio vakcine kao mali,to je odlican potez,ali kako su njegovi roditelji vakcinisani to meni nije jasno,ispada da on zivi sam u svetu

            Veci deo ljudi i dalje je protiv njega malo manje nego pre mesec dana ali nista mnogo bolje

            Comment


            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post

                Ovaj put tvoje misljenje ima potporu,kao obican gradjanin pomislio bi da je antivasker,vecina ljudi se nece udubljivati u njegovo misljenje kao NI
                Naravno da se nece udubljivati. Za vecinu ljudi je on antivakser. Medjutim, da vidimo sto ce biti za 2. godine.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Naravno da se nece udubljivati. Za vecinu ljudi je on antivakser. Medjutim, da vidimo sto ce biti za 2. godine.
                  Ti mislis da cemo svi pocrkati od vakcine??U tom slucaju Novak ce postati nesto najblize Bogu na ovoj planeti,a medicina ce propasti

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ne kapiram. Ovo je kao ironija?

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Ne kapiram. Ovo je kao ironija?
                      To se na srpskom zove podjebavanje.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Sam sam vakcinisan 3 puta (ruska vakcina koju evropa uglavnom ne priznaje), žena - kineska (dva puta) ćera - Fajzer (dva puta) i jedino se zarazila ćera. Vozio sam je u kovid ambulantu i stalno bio (tokom perioda izolacije) sa njom i što bi rekao Pikac - N I Š T A. Zašto sam ovo napisao, jednostavno jer nisam antivakser ali poštujem njihov stav. Ako oni nisu za vakcinaciju po cenu da sebi naude, ko sam ja da odlučujem o njihovom zdravlju (naravno uslov je i da su mentalno sposobni da rasuđuju). Onaj ko nije vakcinisan je oppasnost i za nevakcinisane i za vakcnisane (ali baš i nije poznato zašto na nekog nije i zašto na neke vakcinisane jeste) ali je najveća opasnost za sebe.
                        Sve ostalo je diskriminacija, svaki pokušaj da se antivakserima ograniče bilo koja vrsta slobode. Da se sve ovo desilo krajem sedamdesetih i početkom osamdesetih dvadesetog veka, jednostavnije bi bilo provesti obaveznu vakcinaciju ali je ovo XXI vek i drugačiji su pogledi na demokratiju i slobode.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post

                          To se na srpskom zove podjebavanje.
                          Oni su i bez ovoga bili jadna kompanija. Ako je ovo pravi twitter profil.

                          Comment


                          • Never bend the knee!!

                            Big respect!!
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Koliko je to sati kod nas ako je kod njih u 20.30h intervju za bbc?

                              Sad videh ds je GMT, znači 21.30h
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 15-02-22, 12:01.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post

                                To se na srpskom zove podjebavanje.
                                To se na srpskom zove preseravanje. Nije Novak rekao da nije teniser, nego samo udara lopticu reketom. Nije Novak pricao o onome cime se bavi.

                                Osim toga, Novak ima isti stav citavo vrijeme. Druga je stvar sto je puno medija na Zapadu, iz ovog ili onog razloga, tvrdilo da je Novak tvrdi antivakser. Dakle sirili su fejk. A sad treba to polizati. Ne mogu polizati i otud ovo presaravanje.

                                Comment

                                Working...
                                X