Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Proslo je 8 Dana od sastanak sa Vucicem. Dakle jos 2 dana da Novak odrzi obecanje i kaze nesto vise o svemu. Videcemo da li ce tako biti.
    Mislim da bi morao da da odgovore prije puta u Dubai, dakle za nekih 7 dana ili prije.

    Evo jedna dobra vijest:
    Novak Djokovic gets massive French Open boost after leading professor's vaccine admission (msn.com)

    Comment


    • On da je pametan, treba ovde da napravi konferenciju za stampu ili da napravi jedan na jedan intervju sa nekim novinarom kojem veruje (mozda Ozmo, jer je on napravio ime i u inostranstvu) i da ubuduce na svako pitanje koje ima veze sa vakcinom i Australijom odgovara sa: nemam komentar, rekao sam sta sam imao.
      Novinari ce ga i ovako stalno pitati, a ako ne bude dao nikakve odgovore pre Dubaija, moze da racuna da ce na svakoj konferenciji samo to da ga pitaju...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Čuj, da je pametan...

        Ali pošto je opšte poznato koliko je glup, najverovatnije će ipak uraditi nešto sasvim drugo.

        U svakom slučaju, not too bad
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          On da je pametan, treba ovde da napravi konferenciju za stampu ili da napravi jedan na jedan intervju sa nekim novinarom kojem veruje (mozda Ozmo, jer je on napravio ime i u inostranstvu) i da ubuduce na svako pitanje koje ima veze sa vakcinom i Australijom odgovara sa: nemam komentar, rekao sam sta sam imao.
          Novinari ce ga i ovako stalno pitati, a ako ne bude dao nikakve odgovore pre Dubaija, moze da racuna da ce na svakoj konferenciji samo to da ga pitaju...
          Pa to je azbuka. Prije nego pocne ponovo da se takmici mora da skine deporatciju sa dnevnog reda.

          Comment


          • Tri slanja srca novinarima na pres konferenciji rjesava te probleme

            Comment


            • Koja deportacija?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Da je ovako tih bio kad je dobio izuzece gdje bi mu bio kraj Down Under.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Da je ovako tih bio kad je dobio izuzece gdje bi mu bio kraj Down Under.
                  Apaolutno. Upravo je proslo tacno 10 Dana od kako je Novak gostovao kod Vucica i moze se reci da nije odrzao svoje obecanje.

                  Nije ispao fer iskreno, I nije fer prema svojim navijacima. Oprosricemo mu naravno, ali to je cinjenica.


                  Jedino ako nije za sebe doneo odluku bih razumeo. Ceka I nada se da ce da sklone obaveznu vakcinaciju u mnogim zemljama.

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post

                    Apaolutno. Upravo je proslo tacno 10 Dana od kako je Novak gostovao kod Vucica i moze se reci da nije odrzao svoje obecanje.

                    Nije ispao fer iskreno, I nije fer prema svojim navijacima. Oprosricemo mu naravno, ali to je cinjenica.


                    Jedino ako nije za sebe doneo odluku bih razumeo. Ceka I nada se da ce da sklone obaveznu vakcinaciju u mnogim zemljama.
                    Mrka kapa. Rekoh ja. Trebao je da se javi ako je rekao. Svakako postoji sadržaj koji ne bi menjao. Ako čeka neke odluke na svetskom nivou taj deo neka trpi.

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Da je ovako tih bio kad je dobio izuzece gdje bi mu bio kraj Down Under.
                      Tajna Novakovog uspjeha lezi u sposobnosti da uci! Tih je i treba da bude tih.

                      Originally posted by 147 View Post

                      Apaolutno. Upravo je proslo tacno 10 Dana od kako je Novak gostovao kod Vucica i moze se reci da nije odrzao svoje obecanje.

                      Nije ispao fer iskreno, I nije fer prema svojim navijacima. Oprosricemo mu naravno, ali to je cinjenica.

                      Jedino ako nije za sebe doneo odluku bih razumeo. Ceka I nada se da ce da sklone obaveznu vakcinaciju u mnogim zemljama.
                      Ne bih rekao da je bio neiskren. 7-10 dana nije precizno. to je prije 7-20 dana. Mislim da se mora oglasiti prije puta u Dubai.

                      Inace, stvari sa pandemijom se ubrzano razvijaju u Novakovu korist! Sada mi se cini da Novak moze da prodje bez vakcinacije. Engleska je pred ukidanjem svih mjera. Francuska je na slicnom putu. Sve je vise studija koje pokazuju da je vrijednost opste vakcinacije vrlo upitna kada je u pitanju omikron.
                      Last edited by NI; 13-02-22, 11:09.

                      Comment


                      • NI, jesi li ti vakcinisan?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Naravno da sam vakcinisan. Moj stav je da je opsta vakcinacija bila manje zlo. Mnogo ljudi se pak nevoljko vakcinisalo. Oni su protiv Novaka: "AKo smo mi morali da se vakcinisemo, zasto Novak ne ucini isto?"

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Naravno da sam vakcinisan. Moj stav je da je opsta vakcinacija bila manje zlo. Mnogo ljudi se pak nevoljko vakcinisalo. Oni su protiv Novaka: "AKo smo mi morali da se vakcinisemo, zasto Novak ne ucini isto?"
                            Nadal mu je odgovorio u Australiji. Sad posle više nedelja malo sam i kivan na Noleta. Vakcina mu ne bi narušila zdravlje a takmičio bi se. Tako da, ako planira da se ne pojavljuje na Slemovima, Nadal će rado osvajati. Rolan Garos ide rutinski ove godine. Kao i Wimbledon ako ne bude Novaka.

                            To je fer ishod. Ako nećeš vakcinu, plati cenu i nemoj juriti rekord za koji si sam rekao da ti je važan. I nemoj da postaneš najbolji u istoriji igre.

                            Comment


                            • Nema to veze sa voljnim momentom oko vakcinacije, ljudi (zapadni svet) su većinom slavofobi i zato ne podnose Novaka.
                              Jer je srušio fedal imperiju.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X