Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo je reći da je Šou u pitanju.

    Comment


    • Originally posted by Kule View Post
      I...šta ćemo sad?! Kome da verujemo?
      Procitaj cijeli tekst:

      "Đoković nije vakcinisan i još nije odlučio šta će da uradi, izvori bliski teniseru potvrdili su novinaru Hozeu Manuelu Amorosu. Srpski teniser uopšte ne zna odakle je pisac njegove biografije došao do te priče i zatražiće lično objašnjenje. Iz Novakovog okruženja uveravaju da 'sve može da se dogodi u budućnosti', ali da vakcinacija trenutno nije opcija za Đokovića", prenosi španski portal.

      Dakle i dematije kazu da vakcinacija moze da se desi u buducnosti.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post

        Procitaj cijeli tekst:

        "Đoković nije vakcinisan i još nije odlučio šta će da uradi, izvori bliski teniseru potvrdili su novinaru Hozeu Manuelu Amorosu. Srpski teniser uopšte ne zna odakle je pisac njegove biografije došao do te priče i zatražiće lično objašnjenje. Iz Novakovog okruženja uveravaju da 'sve može da se dogodi u budućnosti', ali da vakcinacija trenutno nije opcija za Đokovića", prenosi španski portal.

        Dakle i dematije kazu da vakcinacija moze da se desi u buducnosti.
        Šta onda nije najava vakcinacije, kao što si juče rekao.

        Comment


        • Originally posted by Kule View Post

          Šta onda nije najava vakcinacije, kao što si juče rekao.
          Novak se jos nije izjasnio. To su sve tracevi. Ja ocekujem da ce u nekoj doglednoj buducnosti Novak reci da je prelomio u korist vakcine. Do tada treba pripremiti javnost. Sva ova diskusija, hoce nece, Vucic ocekuje 3 slema, Nadal ce da dodje do 22 slema... sluzi pripremi javnosti.

          Comment


          • Za Novaka je najbolje i iz zdravstvenih razloga da se vakcinise dok ne igra turnire, ali i zbog prasine koja bi se svakako digla. Doduse, sa druge strane ne isplati mu se da se odmah nakon Australije vakcinise jer bi ispalo da priznaje deo krivice.

            Novak igra Dubai. Za turnire u Americi je neophodna vakcina. Ne vidim logiku da igra samo Dubai i da odmara do sljake. Iskreno, ocekujem Novaka u IW i Majamiju. Posle toga mi je logican raspored Beograd, Rim pa RG itd.

            Comment


            • Ne popuštaj Nole!

              Never bend the knee!
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Za Novaka je najbolje i iz zdravstvenih razloga da se vakcinise dok ne igra turnire, ali i zbog prasine koja bi se svakako digla. Doduse, sa druge strane ne isplati mu se da se odmah nakon Australije vakcinise jer bi ispalo da priznaje deo krivice.

                Novak igra Dubai. Za turnire u Americi je neophodna vakcina. Ne vidim logiku da igra samo Dubai i da odmara do sljake. Iskreno, ocekujem Novaka u IW i Majamiju. Posle toga mi je logican raspored Beograd, Rim pa RG itd.
                Ti, za razliku od Kuleta, dajes optimisticku varijantu. Pretpostavljas da ce Novak da se vakcinise. Ja sam izmedju. Mislim da ce se Novak da se na kraju vakcinise, ali omokron radi za njega i racuna da mi mozda mogao da izbjegne vakcinu.

                Sto se prakticnog dijela problema tice, raspon izmedju 1. i 2. doze mora da bude najmanje mjesec dana. Dakle, barem za mene postoje 3 opcije.

                1.
                Vec je uzeo prvu dozu ali to ne priznaje. Drugu dozu ce uzeti iza Dubaija i onda vjerovatno igra barem jedan od dva americka mastersa.

                2.
                Nije uzeo ni jednu dozu. Uzece obadvije doze izmedju Dubaija i sljake.

                3.
                Oklijevace jos neko vrijeme i preskocice MC. Time moze uzeti drugu dozu neposredno iza BG-a.

                Comment


                • https://sport.blic.rs/tenis/novak-od...i-foto/ys6l829


                  Konačno Jelena (u pozadini)
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Za Novaka je najbolje i iz zdravstvenih razloga da se vakcinise dok ne igra turnire, ali i zbog prasine koja bi se svakako digla. Doduse, sa druge strane ne isplati mu se da se odmah nakon Australije vakcinise jer bi ispalo da priznaje deo krivice.

                    Novak igra Dubai. Za turnire u Americi je neophodna vakcina. Ne vidim logiku da igra samo Dubai i da odmara do sljake. Iskreno, ocekujem Novaka u IW i Majamiju. Posle toga mi je logican raspored Beograd, Rim pa RG itd.
                    Iskreno, ja ne vidim logiku da igra u Severnoj Americi. Prvo on sada želi da izbegne putovanja koja su nepotrebna. Ako je broj jedan , tamo negde, tercijalan cilj, onda bodovi ne znače puno. Na oba mastersa igra jedno kolo dakle meč više nego na ostalima. U IW je suvo ali je toplo a Majami je topao a još i vlaga sačuvaj Bože. Previše energije. Opet, da ide tamo samo zbog jednog mastersa je takođe-pa...meni nelogično. Da igra makar Akapulko i IW pa da kažeš da ima smisla da leti u Severnu Ameriku. Deluje najlogičnije da ne igra ništa tamo.
                    A red je da mu sezona ne počne baš negde u Aprilu, ali kada li je već ATP Beograd.

                    Čak više ima smisla da ide i u Dohu, pored Dubaia, ako već može tamo da leti slobodno.
                    Last edited by Kule; 04-02-22, 15:45.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post

                      Ti, za razliku od Kuleta, dajes optimisticku varijantu. Pretpostavljas da ce Novak da se vakcinise. Ja sam izmedju. Mislim da ce se Novak da se na kraju vakcinise, ali omokron radi za njega i racuna da mi mozda mogao da izbjegne vakcinu.

                      Sto se prakticnog dijela problema tice, raspon izmedju 1. i 2. doze mora da bude najmanje mjesec dana. Dakle, barem za mene postoje 3 opcije.

                      1.
                      Vec je uzeo prvu dozu ali to ne priznaje. Drugu dozu ce uzeti iza Dubaija i onda vjerovatno igra barem jedan od dva americka mastersa.

                      2.
                      Nije uzeo ni jednu dozu. Uzece obadvije doze izmedju Dubaija i sljake.

                      3.
                      Oklijevace jos neko vrijeme i preskocice MC. Time moze uzeti drugu dozu neposredno iza BG-a.
                      Bojim se da trenutnu situaciju najbolje moze opisati Lajoviceva izjava sa ATP-cupa. Novak is trying to get back on ATP tour". I pred AO sam ja znao sto posto da se nece vakcinisati i cekalo se nesto da padne sa neba i pao je taj pozitivni test koji nije bio dovoljan. I sad je neko stanje hibernacije, ne zna se sta ce se kako ce se. Ceka se potencijalno da korona oslabi da drzave olabave mjere ulaska i mislim da je to ono glavno cemu se Novak nada i da ide na to. To ce se sigurno znati do aprila i do tada cemo biti u stausu kvo.
                      Vakcina kao neka zadnja, najzadnja opcija svakako ostaje jer ako bude bio primoran da bira izmedju kraja karijere i Rajfazena pa vjerujem da ce izabarat da se vakcinise, ustvari mogu se tome nadat ali sigurno su sanse fifti-fifti u dilemi kraj karijere i vakcina kod njega u to sam ubjedjen. Sto nije nimalo dobro.

                      Novak ako vidi i najmanji otvoren prozor da igra bez vakcine pa po cijenu strasnog sabotiranja on ce taj put izabrati.


                      Originally posted by bojanaBG View Post

                      Koliko si naivan...
                      Djokovic podrzio proteste protiv Rio Tinta, koji nisu bili samo protesti protiv njih nego i protiv Vucica, onda se sutradan izjavi da je on ipak apolitican i onda sad ide na noge Vucicu da mu se nesto kao zahvali, 2 meseca pred izbore i ti mislis da sve to nije povezano.
                      I ti mislis da to moze da zavrsi neka tetka sa nekim opstinskim sluzbenikom
                      Ili sam ja naivan il ste vi dobro zagorijeli od muke sto gledate Vucka kako vlastuje toliko godina i razumijem bijes i frustraciju prema svakome ko namjerno ili nenamjerno pogoduje Vucicu
                      Last edited by DinoFC; 04-02-22, 15:49.

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Bojim se da trenutnu situaciju najbolje moze opisati Lajoviceva izjava sa ATP-cupa. Novak is trying to get back on ATP tour". I pred AO sam ja znao sto posto da se nece vakcinisati i cekalo se nesto da padne sa neba i pao je taj pozitivni test koji nije bio dovoljan. I sad je neko stanje hibernacije, ne zna se sta ce se kako ce se. Ceka se potencijalno da korona oslabi da drzave olabave mjere ulaska i mislim da je to ono glavno cemu se Novak nada i da ide na to. To ce se sigurno znati do aprila i do tada cemo biti u stausu kvo.
                        Vakcina kao neka zadnja, najzadnja opcija svakako ostaje jer ako bude bio primoran da bira izmedju kraja karijere i Rajfazena pa vjerujem da ce izabarat da se vakcinise, ustvari mogu se tome nadat ali sigurno su sanse fifti-fifti u dilemi kraj karijere i vakcina kod njega u to sam ubjedjen. Sto nije nimalo dobro.

                        Novak ako vidi i najmanji otvoren prozor da igra bez vakcine pa po cijenu strasnog sabotiranja on ce taj put izabrati.
                        Ugrubo govoreci, ti si u pravu. Prozor o kome pricas je sve uzi i uzi i pored toga sto epidemija slabi. On ce tokom proljeca da se suouci sa dva problema.

                        1.
                        Propustio je AO, hoce li propustiti RG. Ako to ucini, sa odsustvoim Tima, Rafa postaje veliki favori da povede 22:20.

                        2.
                        Kako drzati formu. Kad se pojavi u Dubaiju, bice dva i po mjeseca bez ozbiljnog tenisa. Bez vakcine ne moze u AMeriku, sto ako ne bude mogao igrati turnire na sljaci (MC i Rim) bez vakcine. I onda preskoci RG. U Uimbldonu bi bio bez ozboiljnih meceva, izvan forme. U takvim uslovima mi je zamislivo da Rafa uzme i Uimbldon.

                        Drugim rijecima, oklijevanje prije AO je bila glupost koju je mogao priustiti. Vise ne moze priustiti oklijevanje.
                        Last edited by NI; 04-02-22, 15:59.

                        Comment


                        • Svakako da je Nadalovo osvajanje AO dobrodoslo da ga razdrma maksimalno i da mu stvori griznju savjest zbog odluka.
                          Opet, kad pomislim da izbjegavao tako bezazlen i benigan operativni zahvat zbog svi znamo cega kako onda mogu i zamislit da ubrizga nesto u tijelo o cemu je vjerovatno citao i teorije o mjenjanju DNK i mnoge druge. Mislim, ja cu bit strasno tuzan al ja ne vidim opciju da se on ikad vakcinise. Ako sam prije Nadalovog osvajanja AO mislio da su sanse 1% da se vakcinise mozda su sad skocile na 5% Ali i to je nategnuto i optimisticno.
                          I njemu nista drugo ne preostaje od statusa kvo i oklijevanja. Tako da ja se nadam da ce drzave popustati mjere za nevakcinsane i da ce se moci provuci kroz taj prozorcic a posljedice po imidz i reakcija javnosti i publike nek bude kakva bude, svakako ne moze gore nego sto je sad.
                          Last edited by DinoFC; 04-02-22, 16:54.

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Svakako da je Nadalovo osvajanje AO dobrodoslo da ga razdrma maksimalno i da mu stvori griznju savjest zbog odluka.
                            Opet, kad pomislim da izbjegavao tako bezazlen i benigan operativni zahvat zbog svi znamo cega kako onda mogu i zamislit da ubrizga nesto u tijelo o cemu je vjerovatno citao i teorije o mjenjanju DNK i mnoge druge. Mislim, ja cu bit strasno tuzan al ja ne vidim opciju da se on ikad vakcinise. Ako sam prije Nadalovog osvajanja AO mislio da su sanse 1% da se vakcinise mozda su sad skocile na 5% Ali i to je nategnuto i optimisticno.
                            I njemu nista drugo ne preostaje od statusa kvo i oklijevanja. Tako da ja se nadam da ce drzave popustati mjere za nevakcinsane i da ce se moci provuci kroz taj prozorcic a posljedice po imidz i reakcija javnosti i publike nek bude kakva bude, svakako ne moze gore nego sto je sad.
                            Nije on sigurno ništa čitao o teorijama izmene DNK vakcinom jer to nisam ja radio koji nisam on i imam dovoljno pameti i ima dovoljno sadržaja da vidiš šta stručni ljudi govore. Tako verujem da se on mnogo konsultovao. Verovatno ne želi da njegovo telo bude deo novih tehnologija vakcine ako to nije potrebno. A realno nije potrebno.

                            Princip, kao koncept kada je jako utemeljen kod nekoga može da nadmaši takmičarski duh.

                            ​​​​​

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                              Nije on sigurno ništa čitao o teorijama izmene DNK vakcinom jer to nisam ja radio koji nisam on i imam dovoljno pameti i ima dovoljno sadržaja da vidiš šta stručni ljudi govore. Tako verujem da se on mnogo konsultovao. Verovatno ne želi da njegovo telo bude deo novih tehnologija vakcine ako to nije potrebno. A realno nije potrebno.

                              Princip, kao koncept kada je jako utemeljen kod nekoga može da nadmaši takmičarski duh.

                              ​​​​​
                              Ne mozes biti tako izricit i siguran u tome jer mnoge stvari koje je govorio su na granici teorija zavjere ili to jesu. Pa Jelena je na pocetku pandemije podijelila video gdje se govori u povezanosti 5G mreze i korone, pa otrovna voda u ljekovitu, vibracije planete, piramide i to ti je taj niz kojim dodjes do DNK izmjena. Ja to pretpostavljam, moguce da grijesim al sve govori tome u prilog.
                              On je alternativac i mnogo puta je rekao da sve istrazuje i ne uzima zdravo za gotovo sto mu se kaze makar dolazilo od konzilijuma najvecih strucnjaka.
                              Last edited by DinoFC; 05-02-22, 08:57.

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X