Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post

    Ne smeju postojati razlike, za svakog treba da vaze isti zakoni i ako zavod za zastitu kaze da ne sme da se gradi, onda ne sme.
    Hahhahahaha, jes eto Djokovic se sreo sa Vucicem da srede prosirivanje terena i da mu da podrsku za izbore hahahahahahhahah

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Problem je Larisa što im se i on sam namešta na tacni, a oni jedva čekaju da ga uvuku u blato.

      Prvo nije trebao da dozvoli da ga poput sicilijanskog gangstera proteruju iz Australije.

      Kad se to već desilo, povuci se iz javnosti. Daš kratku izjavu ukoliko mi ubuduće dozvole da igram nevakcinisan, igraću, ukoliko ne, hvala lepo, doviđenja.

      Još ga je dodatno usosio i njegov otac koji sa onim konferencijama, skupovima, izjavama, pravi rijaliti.

      Novak je izuzetno inteligentan čovek, zato mi nije jasno ovakvo ponašanje.

      Gledam ga danas kod predsednika kao pogubljen, smeje se na silu.

      Možda zgazio na neke vradžbine


      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Meni zaista deluje da je sve pod kontrolom. Čovek tera dalje. Pre polaska za Dubai će imati konferenciju i tu će manje više staviti tačku na to.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post

          Hahhahahaha, jes eto Djokovic se sreo sa Vucicem da srede prosirivanje terena i da mu da podrsku za izbore hahahahahahhahah
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Bojana,

            Da li je ovo o Kalemegdanu nagadjanje(trac) ili je to stvarno Novakova namjera?

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Bojana,

              Da li je ovo o Kalemegdanu nagadjanje(trac) ili je to stvarno Novakova namjera?
              Nije trac, to je BIRN istrazio, a oni su ozbiljni novinari.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post

                Nije trac, to je BIRN istrazio, a oni su ozbiljni novinari.
                Nadam se da BRIN grijesi, to bi bila strasna mrlja. Za mene, koji nisam Beogradjanin, Kalemegdan je jedan od zastitnih znakova Beograda. Za mene je patriotski stititi Kalemegdan, a ne dga mijenjati za privatnu dobit.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Nadam se da BRIN grijesi, to bi bila strasna mrlja. Za mene, koji nisam Beogradjanin, Kalemegdan je jedan od zastitnih znakova Beograda. Za mene je patriotski stititi Kalemegdan, a ne dga mijenjati za privatnu dobit.
                  A ja jesam iz Beograda, zato mi ovo je nesto najgore sto mogu da urade.
                  I ponavljam, nemam nista protiv postojecih terena, gde se odigrava SO, ali ne i da se prosiri, da se pravi akademija itd.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post

                    Nadam se da BRIN grijesi, to bi bila strasna mrlja. Za mene, koji nisam Beogradjanin, Kalemegdan je jedan od zastitnih znakova Beograda. Za mene je patriotski stititi Kalemegdan, a ne dga mijenjati za privatnu dobit.
                    Dozvolili smo K-District, pasarelu, asfaltiranje Kalemegdana..
                    Ali je najveći problem proširenje teniskog kompleksa koji nije na Kalemegdanu.. Kakva bre zaštita Kalemegdana.. Smejurija..
                    Ceo taj deo uz Dunav je do 2009g bio ruglo grada..
                    Ne podržavam gradnju visokih zgrada na tom pojasu(kažu od 6 spratova) i smanjivanje zelene površine koja trenutno postoji.. To je velika mana tog projekta.. Ako je to zaista tačno.. Neka prośire kompleks, ali bez visokih obkekata.. Njih bih rušio odmah..
                    Nakon izbora u Gradu doći će normalniji ljudi na vlast te će se ozbiljnije pozabavati ovakvim projeltima..

                    Inače nisam razumeo poentu današnjeg sastanka?!

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post


                      Inače nisam razumeo poentu današnjeg sastanka?!
                      Pa Novakova odluka da da zvanicnu podrsku Vucicu nakon 11 godina njegove vlasti i prosirivanje teniskog kompleksa za 2 terena. Novak se nije vakcinisao i otisao u Australiju da bi napravio medjunarodni politicki skandal i da bi ga Vucic podrzao i onda da mu se on zahvali na ovakav nacin da mu olaksa pobjedu na izborima i usput da ozida 2 terena sve je to efekt leptira tj. neprimanja vakcine. Sve dobija svoj smisao i skrivene Novakove i Vuciceve namjere

                      Politika jeste kurva ali brale ne moze se sve posmatraiti kroz tu prizmu....jebemu mater. Daj malo siru sliku i ako neko iskoristi politicku koristi pa na toj je poziciji da je iskoristi. I kao da Novaku treba da se sastane sa Vucicem da bi prosirio kompleks za dva terena. Pa moze se mu se tetka sastat sa opcinskim vijecnikom da to zavrse ako je do toga
                      Last edited by DinoFC; 03-02-22, 22:40.

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post

                        Pa Novakova odluka da da zvanicnu podrsku Vucicu nakon 11 godina njegove vlasti i prosirivanje teniskog kompleksa za 2 terena. Novak se nije vakcinisao i otisao u Australiju da bi napravio medjunarodni politicki skandal i da bi ga Vucic podrzao i onda da mu se on zahvali na ovakav nacin da mu olaksa pobjedu na izborima i usput da ozida 2 terena sve je to efekt leptira tj. neprimanja vakcine. Sve dobija svoj smisao i skrivene Novakove i Vuciceve namjere

                        Politika jeste kurva ali brale ne moze se sve posmatraiti kroz tu prizmu....jebemu mater. Daj malo siru sliku i ako neko iskoristi politicku koristi pa na toj je poziciji da je iskoristi. I kao da Novaku treba da se sastane sa Vucicem da bi prosirio kompleks za dva terena. Pa moze se mu se tetka sastat sa opcinskim vijecnikom da to zavrse ako je do toga
                        Koliko si naivan...
                        Djokovic podrzio proteste protiv Rio Tinta, koji nisu bili samo protesti protiv njih nego i protiv Vucica, onda se sutradan izjavi da je on ipak apolitican i onda sad ide na noge Vucicu da mu se nesto kao zahvali, 2 meseca pred izbore i ti mislis da sve to nije povezano.
                        I ti mislis da to moze da zavrsi neka tetka sa nekim opstinskim sluzbenikom
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post

                          Nije trac, to je BIRN istrazio, a oni su ozbiljni novinari.
                          Novinarstvo u Srbiji i ozbiljnost ne idu u istu rečenicu nikako, ni ovi državni ni ovi: opozicioni, nezavisni (od koga li su nezavisni)...isttraživačko novinarstvo i Birn ne idu u istu rečenicu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • I...šta ćemo sad?! Kome da verujemo?
                            Novak Đoković još nije doneo odluku oko toga da li će se vakcinisati.

                            Comment


                            • Originally posted by Kule View Post
                              I...šta ćemo sad?! Kome da verujemo?
                              Neka uradi kako mu je volja, respect. Za to se zalaže, zar ne?

                              Da svako ljudsko biće ima pravo da izabere lekarske tretmane, da odlučuje o svom telu i životu u zdravlju i u bolesti, to podrazumeva i vakcine, ne samo protiv kovida, nego sve vakcine i lekove. Neka on sam odluči šta želi, mene jedino boli da ta odluka nije slobodna, da je iznudjena na tako divljački način.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X