Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Vam puno! Svima od srca želim da ste srećni kao što sam ja sada!

    Comment


    • Apoliticni Noksa kod Vucica

      Tuzilastvo danas reklo nije bilo muljanja za PCR testovima, sve super, sve se slaze, par sati kasnije Djokovic ide kod Vucica...jos kad znamo da planira da prosiri terene na 25.maju, a zavod za zastitu spomenika se buni, sve je nazalost jasno
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Razumijem da je Vucic izaziva polarizovane reakcije kod svakoga ali opet je to na kraju institucija predsjednika drzave na kojoj se on nalazi svidjalo se to nekome ili ne i od toga se mora polaziti kad se prica o stvarima koje poprimaju medjunarodni karakter.

        Ne kazem da mu otac nije blizak SNS sto je i logicno jer su ljudi na vlasti ali Novak nikad ranije nije zalazio u tu sferu do ove katastrofe

        Comment


        • Institucija predsednika je u sustini besmislena formulacija jer sustina je u coveku koji predstavlja tu funkciju. Ako je u pitanju diktator, autokrata onda je duznost svakog slobodoumnog coveka da se distancira od takvog coveka.
          Stvarno ne znam smisao susreta sa AV sem da je ucenjen na neki nacin ali treba da bude svestan da onog koga brani Vucic biva jos sumnjiviji posle toga.

          Comment


          • Pa dobro, i skromni Rafa ima svoja (sramna) prijateljatva i veze, ko ih nema?
            Upravo se zarazio kovidom na ručku- večeri šta li, pre Australije, u Abu Dabiju u društvu starog španskog kralja, Huan Karlosa 1. čiji je dugogodišnji prijatelj. Inače, da se podestimo, taj matori d****a se nalazi u Emirtima u izgnanstvu, kao gost o trošku svog ličnog prijatelja, emira Al Nahayana, na teritoriji emirata, područje globalno poznato po poštovanju ljudskih, naročito ženskih prava, slobode i društvene jednakosti. A u izgnastvu je izmedju ostalog, zbog utaje poreza, neopravdanih i enormnih troškova na “prijateljice”, putovanja, bludničenje, lov na zivotinje u riziku od istrebljenja i slično
            Možda je Vućić mnogo bolja varijanta u smislu da i od lošeg uvek postoji gore Ali danas je kul pljuvati po Noletu...


            Eto pre desetak minuta videh na TV-u udarna vest: “Nadal vakcinisao Novaka “ Sa uživanjem ga i dalje blate... Ne mogu jednostavno da uživaju u pobedi, moraju da potkače Novaka i da ga popljuju i da pronadju način da ga ponize, sve uz snimke kako ga policija sprovodi do aviona, kao govno.

            Doće maca na vratanca....
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • U politici i biznisu se moraju praviti kompomisi. U smislu cele ove sage, Vučić apsolutno nije ništa uradio za Novaka, osim ako Novak nije muljao... Ako jeste, onda mora malo da se peglaju usluge..

              Budite uvereni da Novak nije cvećka. A interes je obostran. Novak je veći od Vučića i biće u istoriji važniji za Srbiju. Tako da... Procenite sami.

              ​​​Ako je Novak muljao, dobio je dve lekcije. Jednu Australijsku šljagu i jedan srpski šamarčić. Dobro je i prošao da dobije podršku političkih lidera svoje zemlje.
              ​​

              Comment


              • Nije uopšte dobro prošao, i dalje je jedini, glavni, dežurni krivac za sve što se dogodilo, čak i po mnogim navijačima
                E kad bi i druge ovako stizala “pravda”... Ovaj
                svet bi bio oaza
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post

                  Jos jedan autogol Novaka. Sta ce kod Vucica?! Iskoristice ga samo u predizborne svrhe. Kakve on greske u koracima pravi.
                  Izgleda da je u pitanju obostrani interes, možda ne Novaka nego njegovog oca.

                  Uvek se setim Vladimira Grbića i kako je na prijemu odbojkaša kod diktatora Slobe iskoristio priliku da mu kaže u lice šta misli.

                  Vučić će vladati još dugo, s lakoćom kupuje ljude a i one koje ne kupi poput Novaka iskoristi za političke poene.

                  Novak ko Novak, dobar i sa Tadićem, pa dobar i sa Vučićem.

                  Voleo bih da čujem njegov stav o politici Vučića, mada, i ne mora, verovatno će biti diplomatski odgovor.


                  Comment


                  • Šta ovo bi?
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Rekao je da ce za 7 do 10 dana da iznese svoju stranu priče.

                      Zahvalio se na podršci. I to je to. Interes postoji. Novak planira da razvija tenis u Srbiji i političare gleda kao partnere a ne kao protivnike. Delom tako treba, obzirom da je to biznis.

                      Tako radi i Dragan Bjelogrlić. Šuruje sa vlašću ali posledica toga je mnogo kinematografije u kojoj mladi glumci dobijaju šansu da se razvijaju.

                      Comment


                      • Samo sto on hoce da prosiri svoje terene na racun Kalisa, a zavod za zastitu spomenika se protivi jer postoji opasnost od urusavanja.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Vučić nema ni figuru za državnika.

                          Mutavo se ponaša prilikom ovakvih prijema, pokušava da se našali ali ne ume, ispada budala.

                          Ovo zahvaljivanje od strane Novaka mi se smučilo tako da sam brzo prekinuo gledanje.

                          Kapa dole masjtore za sve, pisao sam već šta mislim o njemu, ali ovo danas mi je ogavno.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                            Tako radi i Dragan Bjelogrlić. Šuruje sa vlašću ali posledica toga je mnogo kinematografije u kojoj mladi glumci dobijaju šansu da se razvijaju.
                            Posledica toga je i lova do plafona.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post

                              Posledica toga je i lova do plafona.
                              Šta da se radi. Nije ovde Vučić uzeo nikakve poene. Klasičan prijem kod predsednika jednog sportiste, da se pokaže ujedinjenost. To je više Novakova inicijativa. Da je na drugom terenu drugačije bi izgledalo.

                              Ne bih se vatao za spomenike trte i mrte u Novakovom slučaju. To nije bitno. Rade se i gore stvari. Novakov odnos napravljenih sranja i doprinosa je mnogo više u korist doprinosa.

                              Isto važi iza Bjelu. Niko nije čist, ko god hoće da nešto doprinese, mora malo da se isprlja u svinjcu. Novak to minimalno radi.

                              Tako da, ajmo na trening. Spremanje za Dubai Moramo da jurimo Rafu.

                              Comment


                              • Nadam se da cete mi oprostiti sto ne gledam politicku korist koju je izvukao Vucic iz susreta. Iz saopstenja bih zakljucio da je on inicijator susreta.

                                Izmedju ostalog, iako ne primarno, susret je dio Novakove PR kampanje u cilju prevazilazenja situacije u kojoj se nasao. Karakteristicno je ovo:

                                "Kao predsednik Srbije niste imali obavezu da pružite podršku, ali osećam veliku zahvalnost što ste se zauzeli za mene i verovatno sebe stavili u kompromitovanu političku poziciju na međunarodnom planu."

                                To je prvi znak, makar laganog, kajanja. Doduse rijec 'kompromitovana' je dosta teska. Da je bio 100% u pravu, onda Novak nije mogao stvoriti probleme Vucicu. Dakle Novak implicitno priznaje da je nesto pogrijesio.

                                Njegovo objasnjenje je neophodno, ali ne znam zasto ne ide sada nego treba da cekamo 7-10 dana. Sto moze novo da se desi u tom periodu? Da li se vode pregovori sa nekim? Ili ce mozda tada biti u poziciji da kaze da je primio prvu vakcinu? Ko zna?

                                PS
                                Tek sad sam nasao ovu Vucicevu izjavu:

                                "Mi se svi nadamo da ćete preteći Nadala po broju titulu. Radujemo se što ste vi prvi na listi već godinama i što neće moći da vas "skinu" sa tog mesta. Želimo da doprinesemo daljem razvoju tenisa u Srbiji. Za nekih deset godina želimo da imamo neke nove klince koji će se boriti za crveno-plavo-belu trobojku. Hvala još jednom - podvukao je predsednik Srbije."

                                Ovo je najava vakcinacije.
                                Last edited by NI; 03-02-22, 10:02.

                                Comment

                                Working...
                                X