Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sandugp

    '' Razocarenje ce mozda da bude vece ako vise zelimo i vise se nadamo ali ako si navijac moras biti uz svog ljubimca uvek i u porazu kao u pobedi ...''

    Pa normalno da sam uz Noleta i u dubru i zlu zato sam sve ovo i napisala ;
    zato nisam pisala na temi WTF vec ovde kod ljubimca
    htela sam da licno Miljanu a i drugim Noletovim fanovima uputim neku lepu rec
    jer ih bas nema previse na Noletov racun u poslednje vreme
    Ja uvek od Novaka ocekujem maximum i nadam se i navijam iz sve snage
    ali ako taj maximum iz nekih razloga izostane zelim da ostanem pozitivna i
    da to isto ocekujem na sledecem mecu , na sledecem turniru
    Nismo mi Noletovi navijaci malodusni , mozda smo cak ponekad i preambiciozni
    moja malenkost je na primer tvrdoglavo tvrdila jos 2007 posle Montreala da
    ce Novak postati number ONE u bliskoj buducnosti a bogami i kladila se sa muzem
    koji je to isto govorio za Markosa Bagdadisa omg( bilo mu je tada jos sveze finale sa AO)
    Eto ove godine sam i opkladu dobila i to bas dobro thanks anyways
    @Gandalf
    dont cry darlingwe will always have London & Melburn & New York & so much more
    I don't give a damn how it's supposed to be
    That might work for you, it don't work for me
    You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


    ~ Nolerules ~

    Comment


    • hehe dobila si opkladu mada 4 god i nije bas bliska buducnost ali bitno je da je on postao N1 i mozda jos bitnije da je uspeo da zavrsi godinu kao N1
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by alfavita View Post
        @Sandugp

        '' Razocarenje ce mozda da bude vece ako vise zelimo i vise se nadamo ali ako si navijac moras biti uz svog ljubimca uvek i u porazu kao u pobedi ...''

        Pa normalno da sam uz Noleta i u dubru i zlu zato sam sve ovo i napisala ;
        zato nisam pisala na temi WTF vec ovde kod ljubimca
        htela sam da licno Miljanu a i drugim Noletovim fanovima uputim neku lepu rec
        jer ih bas nema previse na Noletov racun u poslednje vreme
        Ja uvek od Novaka ocekujem maximum i nadam se i navijam iz sve snage
        ali ako taj maximum iz nekih razloga izostane zelim da ostanem pozitivna i
        da to isto ocekujem na sledecem mecu , na sledecem turniru
        Nismo mi Noletovi navijaci malodusni , mozda smo cak ponekad i preambiciozni
        moja malenkost je na primer tvrdoglavo tvrdila jos 2007 posle Montreala da
        ce Novak postati number ONE u bliskoj buducnosti a bogami i kladila se sa muzem
        koji je to isto govorio za Markosa Bagdadisa omg( bilo mu je tada jos sveze finale sa AO)
        Eto ove godine sam i opkladu dobila i to bas dobro thanks anyways
        @Gandalf
        dont cry darlingwe will always have London & Melburn & New York & so much more
        .... i bar jedan Pariz. Inace, nadam se da se nece penzionisati za 2,3 godine kao sto je poceo da prica , jer bi tenis veoma rano ostao bez jednog tako velikog sampiona.

        p.s. alfavita @ Losi komentari na racun Novaka od strane Rodzerovih, Nadalovih, Marejovih....... navijaca su nesto normalno. Isto kao sto ce se naci neko da o Rodzeru/ Nadalu/ Mareju....... prica samo nesto lose. Jedan savet: Nemoj da obracas paznju na to i sve ce biti uredu. Prosto ih iskuliraj, tako je najbolje, veruj mi ;)
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Miljane, nasao si zenu svojih snova.

          Comment


          • Nije se pojavljivao Miljan od sinoc?

            Comment


            • Dakle... polufinale WTF... Novak-Fed i Ferer-Conga...
              Pa dobro, moglo je to i malo bolje...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ako uzme David set,jel nole prolazi?
                Naravno,ako dobije Jankelu

                Comment


                • Mora Berdih da pobedi sa 2:0, pa da Novak ne ode dalje, bez obzira na eventualnu pobedu protiv Janka.
                  2:1 za Berdiha ide Novak, ako pobedi, ali onda mora valjda sa 2:0.
                  I ako pobede Ferer i Janko, opet ide Novak.
                  Last edited by miloolja; 25-11-11, 00:22.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dosta je Čehu 2-1 ako Novak izgubi set. Zanimljivo je da Novak ima veće šanse za prolaz ako izgubi.

                    Comment


                    • Ako se ne pravi trougao ukoliko i Novak i Berdych izgube posto Janko nema dovoljno meceva onda Novak ima tako najvecu sansu jer bi H2H odluivao,a tu je Novak bolji od Berdycha.Ukoliko se pravi trougao onda Novak slabo stoji na gemove,a ne mogao bi kroz setove jer ima -1,a Berdych je na 0,a i procenat je losiji.Novak sad ima -7 gemove,a Berdych -1.Trougao ne bi trebao da se pravi jer igrac sa manje meceva se eliminise po automatizmu.
                      Ukoliko i Novak i Tomas pobijede onda se sigurno pravi trougao Ferrer-Berdych-Novak.U tom slucaju Novak najgore stoji,a i trebala bi mu pobjeda od 2:0 i Tomasova od 2:1 da bi isao dalje.Medjutim i David nece da izgubi 2:0 jer gubi 1. ako se ne varam,pa ima i on da grize u tom slucaju.

                      Paradoksalno je ako Novak izgubi David ima veci motiv
                      Last edited by Vladan; 25-11-11, 01:40.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako Novak dobije, mislim da je Ferrer prvi svakako i može odmarati. Tačno je paradoksalno da Novak porazom ima veće šanse za prolaz, ne pamtim u bilo kom sportu takvu situaciju.

                        Comment


                        • Kako su mu vece sanse?

                          Ako izgubi, prolazi samo i ako Berdih izgubi. A ako pobedi, prolazi i ako Berdih izgubi a i ako Berdih pobedi sa 2:1 a on sa 2:0.

                          Comment


                          • altlosta, ako Berdih izgubi, Djokovic svakako prolazi, zato sto Tipsarevic ima mec manje.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Živeli i živeo!

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by altlosta View Post
                                Kako su mu vece sanse?

                                Ako izgubi, prolazi samo i ako Berdih izgubi. A ako pobedi, prolazi i ako Berdih izgubi a i ako Berdih pobedi sa 2:1 a on sa 2:0.

                                Bilo koji poraz Čeha stavlja Novaka na 2 mjesto. Jedini način da Berdych izgubi je da Novak izgubi, jer onda Ferrer-u neće biti svejedno, i moraće u kasne sate da grize, kako bi sledeći dan bio ravnopravan u borbi za finale. Ako Novak dobije, Ferrer je automatski prvi, i nije lud da ide do kraja i do ponoći, pa makar se radilo i o takvom fajteru.

                                Comment

                                Working...
                                X