Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka ga... nek skida, trampim mu br 1 za slem (da ga otme Nadalu), ne treba nam više br 1, skroz nebitno, a za Medu win-win situacija.

    Idemooo Medo tavaaaaaariš Kalinka Ti samo teraj ko čika Nole, pa nema zime
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Ne bi bilo loše da se stigne i Štefi ali neka sada su bitni slemovi.

      Comment


      • Ma nedostižan je po broju nedelja na broju 1, hejteri mogu samo da mu... a da, bilo je već to.
        Kakva Štefi, ženski i muški tenis, babe i žabe.
        Slažem se za slemove, samo su oni u fokusu.
        Prvo mesto će doći opet, posledično, ali i da ga nikad ne bude do kraja karijere prejebao je sve odavno.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment




        • Originally posted by Sandugp View Post

          To bi znacilo da se vakcinisao .... Ne bi bilo lose - ne bi niko mogao da ga jebe nakon toga. Ovako mu ostaje Dubai do proleca a posle opet sve zavisi od situacije u svetu ....
          A nama ovde ostaje samo da se poput Larise tesimo i lazno zadovoljavamo citajuci premudre poruke po netu ....
          Florida Nema neke posebne mere. Tamo bi tehnički i mogao da igra.
          Kalifornija sumnjam da će do marta nešto promeniti.

          Ostaje kako ući u USA. Možda kolima iz Meksika ;)

          Sent from my SM-N960F using Tapatalk

          Comment


          • Delovalo je da ce prica oko Novakovog testa da se zataska, ali ipak nije tako. Pogledajte vest BBCa: https://www.bbc.com/news/59999541 .Sve o cemu smo vec pricali. Izvor infromacija im je onaj koji je NI postavio.

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Delovalo je da ce prica oko Novakovog testa da se zataska, ali ipak nije tako. Pogledajte vest BBCa: https://www.bbc.com/news/59999541 .Sve o cemu smo vec pricali. Izvor infromacija im je onaj koji je NI postavio.
              Ma s**u brate sve je netačno, laži i klevete, advokat je demantovao

              https://vportal.rs/sport/oglasio-se-...ovica/eSG4TFf8
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Seronje iz Lekipa pokušavaju da zakuvaju stvar, slično kao što je bio slučaj u Australiji, dok je još vruće

                Do juna kovid pasoši treba da budu ukinuti, a oni zapenili da vakcinišu Djokovića, pa to ti je Uzvišena patetika...

                Last edited by Larisa; 28-01-22, 21:00.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post

                  Ma s**u brate sve je netačno, laži i klevete, advokat je demantovao

                  https://vportal.rs/sport/oglasio-se-...ovica/eSG4TFf8
                  Nisu gluposti Larisa, i nije to demantovao Novakov advokat. On je demantovao glasine o krivicnoj prijavi. I koliko god da smo Novakovi navijaci, jasno je da nesto ne stima sa testovima :/

                  Comment


                  • Ne postoje dokazi o neregularnosti zvaničnog dokumenta državne institucije kao što je Batut.
                    BBC-ijev tekst je na nivou istraživačkog novinarstva jednog Informera, Aloa ili Telegrafa.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post

                      Nisu gluposti Larisa, i nije to demantovao Novakov advokat. On je demantovao glasine o krivicnoj prijavi. I koliko god da smo Novakovi navijaci, jasno je da nesto ne stima sa testovima :/
                      Povodom objavljivanja netačnih informacija u pojedinim medijima da je protiv Novaka Đokovica podneta krivična prijava i da se protiv njega vodi krivični postupak, želim da obavestim javnost da sam od Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu dobio zvanično obaveštenje da ovo javno tužilaštvo nije pokrenulo krivično gonjenje protiv Novaka Đokovića, niti je protiv njega podneta bilo kakva krivična prijava - poručio je advokat najboljeg tenisera sveta.


                      To je jedino i bitno
                      Sve ostalo je baljezganje, olajavanje, hajp, kleveta i globalna hajka na “antivaksera” Djokovića.

                      Ne razumem kako je neko ko se izjašnjava kao Djokovićev navijač, u stanju da poveruje u tako teške gluposti i ne samo to, još ih i širi i potpiruje vatru, zašto, šta vam je? Pa zar nije više dosta? Prevršilo je svaku meru, ebte, pa Bin Laden mu više nije ravan.

                      To bi bilo na nivou kao da se pojavi neki nadalovac pa počne da cilja na doping i ostala sranja. Dajte ljudi....
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Ne verujem u gluposti, ali verujem u cinjenice. A cinjenice su te da je rezultat Novakovog testa verovatno unesen u bazu 26.12. To sam vec pisao kada je izbila cela ova frka. Takodje sam rekao da mislim da je Novak dobio pozitivan test u nekoj privatnoj klinici 16.12, i da su mu verovatno priznali te rezutlate u batutu deset dana kasnije. To je samo moja teorija, mozda gresim. Ne verujem da je lazirao test, tako da mi ovo deluje najrealnije ako se uzmu svi podaci. To sto navijam za Novaka ne znaci da on radi sve savrseno. Delovalo je samo da je zaboravljeno o ovoj temi, ali izgleda da ipak nije. Novaka ce morati dobro da spreme za prvi sledeci intervju.

                        Comment


                        • A da neko nešto lepo objavi, napiše, prenese...? Neku sliku kako jede tortu, doručkuje, bilo šta....

                          Makar da se “tešimo i lažno zadovoljavamo”, neku premudru poruku...nešto? A da ne bude neko teško sranje od kojeg na kraju neće biti ništa, ali ostaje mrlja, sumnja, blato... A toga mi pun kufer za ove dve nedelje Ipak je ovo Djokovićeva fan tema a trenutno više liči na inkviziciju
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post
                            Delovalo je da ce prica oko Novakovog testa da se zataska, ali ipak nije tako. Pogledajte vest BBCa: https://www.bbc.com/news/59999541 .Sve o cemu smo vec pricali. Izvor infromacija im je onaj koji je NI postavio.
                            Ovo mi se ne svidja iako je pravno bez ikakvog znacaja. Australici nisu trazili istragu, osim toga na Novakov zahtjev, zamjenica direktorice klinike Batut je dala potvrdu da je Novak testiran kao pozitivan 16. decembra. Mislim da je time pravni aspekt price zavrsen.

                            Medjutim, propgandni aspekt nije zavrsen. Australci su ga deportovali po politickoj osnovi. To ne bi mogli da ucine da mnogi u Australiji ne vjeruju da je ova prica o brojevima dokaz da je Novak falsifikovao test. U propagandne svrhe ce to biti i dalje koristeno. To je dijelom i pritisak na Novaka da obori licitaciju.

                            Inace, pitanje Novakovim advokatima je potpuno neumjesno. Novakovi advokati ne odredjuju brojeve. Pitanje moze biti upuceno Batutu, sto je defakto vec ucinio Novak i Ministarstvu zdravlje Srbije.

                            Puno zavisi od toga sto ce Novak reci na konferenciju za stampu po zavrsetku AO!

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Ne verujem u gluposti, ali verujem u cinjenice. A cinjenice su te da je rezultat Novakovog testa verovatno unesen u bazu 26.12. To sam vec pisao kada je izbila cela ova frka. Takodje sam rekao da mislim da je Novak dobio pozitivan test u nekoj privatnoj klinici 16.12, i da su mu verovatno priznali te rezutlate u batutu deset dana kasnije. To je samo moja teorija, mozda gresim. Ne verujem da je lazirao test, tako da mi ovo deluje najrealnije ako se uzmu svi podaci. To sto navijam za Novaka ne znaci da on radi sve savrseno. Delovalo je samo da je zaboravljeno o ovoj temi, ali izgleda da ipak nije. Novaka ce morati dobro da spreme za prvi sledeci intervju.
                              Ne može da bude činjenica da se nešto VEROVATNO desilo.
                              Ako je činjenica onda se SIGURNO desilo.
                              Samim tim što se izražava sumnja da se nešto dogodilo govori o tome da to nije činjenica.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja se iskreno nadam da će u toj izjavi reći da
                                će da tuži AO i Tenis Australiju, i da će da traži odštetu za svu materijalnu i posebno, moralnu štetu koja mu je nanešena, a i dalje, dan danas mu se nanosi, u vidu narušavanja njegovog imidža.

                                Pa sad on da mora da se brani i promišljeno odgovara na svako kapciozno pitanje za koje će bilo koja šuša, Rotenberg, časopis itd da se uhvati pa krene da mlati praznu slamu po medijima do besvesti...??? Pa kad dokaže svoju nevinost na jedno, onda će izmisliti drugo pitanje, pa treće... dokle tako? Šta vam je?

                                Pa neće valjda moći tako majkoviću, dosta je bilo maltretiranja, aman, postoje neki zakoni na koje svaki slobodan čovek može da se pozove i zahteva malo osnovnog poštovanja, ili da mu pljunu pod prozor, eto, to može da izjavi
                                Last edited by Larisa; 29-01-22, 02:23.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X