Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ne žele da dožive fijasko koji je doživeo AO, logično.
    A nebitno je to sve ... ne moze on do kraja karijere samo slemove igrati .... sta kazu za ostale velike turnire?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      Pa ne sećam se (ajde ne podhebavaj)
      Kako se ne secas covece. DinoFC i AK47 cuveni nadalovci.... Kasnije se pojavio Stefko (Makedonac) pa onda jos neke devojke: Niki i ne znam ko jos bi Sarafa valjda ....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post

        Kako se ne secas covece. DinoFC i AK47 cuveni nadalovci.... Kasnije se pojavio Stefko (Makedonac) pa onda jos neke devojke: Niki i ne znam ko jos bi Sarafa valjda ....
        Niki - naravno da znam devojku, pisala je pre neki dan. Sarafa - samo po imenu ali mi je jasno da je Rafin fan, Stefan je uvek bio nadalovac i mnogo fin čovek, šteta što ga nema u zadnje vreme, ali DinoFC me verovatno zbunjuje zato što je prešao u naš tabor, pa sam eto pobrkala (ebg- izvinjavam se), ne sećam se da je navijao za Nadala, verovatno zato što je dečko uvek bio diskretan i umeren.

        A što se AK47 tiče, njega mi ne spominji molim te, nažalost sećam ga se Vrlo ružno iskustvo
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Znaci sa Akanom je bilo zanimljivo
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ja sam mislio da je Dino FC jos uvijek PRIMARNO Rafin navijac. To je u svakom slucaju bio prije godinu dana.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ja sam mislio da je Dino FC jos uvijek PRIMARNO Rafin navijac. To je u svakom slucaju bio prije godinu dana.
              Ne navijam za Nadala najmanje od 2017 a zvanicna objava da navijam za Novaka se desila unazad godinu.
              Ne bih da polenisem u vezi toga ako ne moram niti ima potrebe da budem meta nekih mini provokacija
              Vamos Shapovalov, vise njemu vjerujem nego Medvedevu
              Last edited by DinoFC; 23-01-22, 17:30.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post

                A nebitno je to sve ... ne moze on do kraja karijere samo slemove igrati .... sta kazu za ostale velike turnire?
                Ma mislim i da nije ove situacije ne bi bio zainteresovan previše za masterse, osim kao pripremu za GS.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mene malo brine što ga danas nigde nema...
                  Ništa novo ne iskače, samo se vrti jedno te isto od juče-prekjuče, da li se vratio u Bg? Gde su njegovi? Mislim Jelena i mali...

                  Ne moramo mi sve da znamo, ali ipak.... Bilo bi mi drago
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Mene malo brine što ga danas nigde nema...
                    Ništa novo ne iskače, samo se vrti jedno te isto od juče-prekjuče, da li se vratio u Bg? Gde su njegovi? Mislim Jelena i mali...

                    Ne moramo mi sve da znamo, ali ipak.... Bilo bi mi drago
                    Bome, pa ti si u pravu.

                    https://www.b92.net/zivot/vesti.php?...nav_id=2093741

                    Nešto ne trči Jeci u zagrljaj...samo konstatujem...

                    Comment



                    • Bilo je reči da su Jelena i klinci u Marbelji, pa će Nole odmah da im se pridruži, medjutim, kao što znamo prvo je bio u Beogradu, sa Djordjem, mamom i tatom, pa u Crnoj Gori, navodno kupuje hotel, ulazi u neki biznis, pa sad opet u Bg na rodjendanu...

                      Čitam da renovira vilu u Marbelji, znači tamo nikoga nema
                      Pomalo je sve ovo čudno, kao da ne može da se skrasi i povuče, da malo odmori glavu i isključi se. Izgleda da mu mnogo više prija aktivnost. Verovatno mu je glava u popriličnom haosu, što me i ne čudi.

                      Drži se Nole
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Šta je Novak jutros doručkovao zna li se šta

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Šta je Novak jutros doručkovao zna li se šta

                          Možda tortu

                          Srećan rodjendan ponosnoj mami


                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Fino, valjda su i Nenovaci bili prisutni

                            Comment


                            • Interesantno

                              Ovo:
                              “Новак потиче из Србије. Новак је колегијалан. Новак се не допингује. Новак живи здраво. Новак не подлеже пропаганди. Новак има своје мишљење. Новак је најбољи активни тенисер. Али Новаку је неки политичар на потезу између аустријског Курца и аустралијског Скота забранио да се такмичи са онима који све то нису.

                              Кад су савети у питању, морам признати да за Новака немам ниједан. Само жељу да остане то што јесте.”


                              https://www.rts.rs/page/oko/ci/story...KKjPTKnOkkAsjk

                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Hbga, Duci je sve to nekoliko puta prepričavao... Ma i mi smo znali sve to, samo veruješ da neće postati realnost...

                                Comment

                                Working...
                                X