Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Zamisli trudis se da budes voljen a kazes da nisi za vakcinu iako te niko to nije ni pitao. hahaha Bas se potrudio.
    Al zapadnjaci ga skuzili e jel hoces da budes voljen e neces majcin sine ima da te mrzimo vise nego ikog.
    To, baš sam nešto u tom smislu htela da prokomentarišem.
    Nisam baš nešto ubedjena u priču da on toliko očajnički želi da bude voljen; ponekad deluje sasvim suprotno, da uživa da provocira i tera po svom, a ne da se ikome šlihta.

    A kad je opušten, onda je izuzetno korektan i lepo vaspitan, čak i prema onima koji to ne zavredjuju.

    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Kule View Post
      Možda zvuči suludo, ali pada mi jedna teorija napamet. A šta ako Novak, podsvesno( ali podsvesno!), ne želi da bude undisputed GOAT jer bi ga time večito mrzeli?

      Smatram da nema teorije za tako nešto
      Da ga nisu po drugi put dirali u Melburnu i definituvni ukinuli vizu, on bi ostao i borio se, do “poslednjeg daha” sve uz zvižduke i negodovanje publike, to bi mu bila hrana.

      Pa bi onda, u slučaju da je osvojio 21. svima sa uživanjem natrljao na nos (tako i treba).
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Mislim da Novak upravo zbog tih specifičnosti, koje mi često ne možemo da razumemo, je tu gde jeste, Najveći Svih Vremena.
        Zapad jeste u panici da osvoji dvadeset prvu titulu i u njihovim očima sruši Glupana & Tupana svetskog tenisa, bezkarakterne osobe, koje su po njihovim uzusima. Jer očigledno je da su obojica završila sa tenisom na najvišem nivou.
        Verujem da će pragmatičnost, koju je Novak pokazao da ima prevladati i naći će način da nastavi da se takmiči i osvaja GS.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ajde odgovoriću ovako pojedinačno, ne snalazim se najbolje sa citatima više osoba u jednom postu.

          Vidite, povodom toga što ljudi misle da on voli da ga mrze. Ja lično ne verujem u to! On uspeva da tu mržnju pretvori u inat i u energiju, ali to , po meni, ostavlja posledice i neki mrak, neku ozlojeđenost u duši. Osoba koja se ne trudi da ga vole, neće da povremeno pravi blesu, budalu od sebe, kao što je DinoFC primetio. To je odlika ljudi koji privlače pažnju. Žele da budu voljeni. Ali to stvara suprotni efekat kod ljudi.

          S druge strane, izlivi besa su posledica impulsivnosti i besa/stresa. To ne znači da istovremeno ne želi da ga vole. Arogancija znači da misliš da si najbolji i da si bolji od drugih. Ali i to je trik. Je li Đoković stvarno toliko bolji teniser od Nadala i Federera? Ja bih rekao da su egal, sva trojica. Ali ti "trikovi" prave razlike u rezultatu mnogo više nego tehnika, strategija, ovo-ono. Mislite da Federer nije bio sposoban da lupi as ili servis viner na meč lopte na W2019? Jeste, u fizičkom smislu, ali psihički je pukao u tom momentu, a Novak nije. Po meni su to sve jako male razlike. Ali velike u rezultatu. Čak i da je ta arogancija duboko uverenje da je bolji od njih, a ne samo malo, opet je tu naša psihologija čopora. Podsvesni, životinjski deo mozga, da svi bulje u tebe ljutito i ti ćeš se zapitati "da ne radim nešto pogrešno?".



          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Pih Dino, fantastičan komentar, sa zadovoljstvom sam ga pročitala i upila skoro do kraja, dok, naravno, nisi spomenuo ženu Ne dirajte mi Jelenu

            Interesuje me zašto si u početku navijao “protiv” njega? Za koga si navijao?
            Jbt Larisa ti si od 2012 na forumu, a ne secas se Dina .... Niti za koga je navijao (a i dalje voli tog igraca).
            A aktivna si bila, nije da nisi. Makar si citala sve ako nisi cesto pisala.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Pa ne sećam se (ajde ne podhebavaj)

              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Mislim da je termin "želeo bi da ga vole" prejak. Mislim da je u prethodnom delu karijere više želeo da bude prihvaćen kao ostala dvojica najvećih. Međutim, sad je došao iznad njih i što bi se reklo predstavlja ekskluzivnu grupu od jednog čoveka.
                Last edited by dekkard; 22-01-22, 12:58.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Po ovo klipu gde Jodži priča vic za Nadala i Federera Noletu, deluje mi da je Novak prilično ljut kada onako kaže "Ko je to?".

                  Comment


                  • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Devojka je objasnila
                      https://sport.blic.rs/tenis/zele-da-...zjavom/42rpfkv


                      Ali ovaj deo:

                      “Ne verujem da bi Novak tek tako putovao u Australiju i leteo 20 sati... To se ne radi, ne verujem i da je Đoković antivakser, samo je rekao da svaki čovek treba da ima pravo izbora. Oni tamo nisu dali izbor, sada praktično izbor ne postoji ni u jednoj državi. Možda je hteo da bude simbol te borbe. Za njega to nije stvar popularnosti i slave, već on zaista ima dobre namere, imajući u vidu njegov stav i karakter. Morate isto tako imati u vidu da je Novak jako kompleksna osoba, teško ga je ubeđivati u nešto, u bilo kojoj situaciji da je reč, ako je već odlučio suprotno. Možda želi da bude lider nekog pokreta - kaže i iznosi konkretan zaključak o svemu ruska teniserka

                      Ukratko, u Australiji se odigrala jedna vrlo opskurna igra. Nema u ovome nikakve simpatije za Novaka, niti negativnosti za Australiju i vladu te zemlje, samo nije jasno šta se tačno dogodilo. Ovakve situacije ne smeju da se dešavaju na ovom nivou. Ovo su zakulisne radnje. I ona situacija sa US Opena kada je diskvalifikovan bila je apsolutno luda i neverovatna. Dakle, ne isključujem mogućnost da njegov status borca za prava obespravljenih i osnivača nove teniske unije, igra ulogu. Nije isključena mogućnost da će pokušati da ga sklone i da ga pošalju u penziju. Ovo nije činjenica, ali je moguće kao opcija. Novak se protivi sistemu i to se obično ne završi dobro, čak i za jake momke poput njega - rekla je Bičkova”

                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Opa!

                        https://sportklub.rs/posts/nova-prom...na-rolan-garos
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ne žele da dožive fijasko koji je doživeo AO, logično.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma nemaju nikakve šanse, Novak kupuje hotel u Crnoj Gori, ulazi u novi biznis, postaje tajkun, sasvim opušteno

                            Moraće da probaju da ga namame eventualno na neku mnogo dobru ponudu, i da mu zagarantuju (pismeno) da ga neće opet sramotno izvozati, kao australijski nitkovi.

                            U suprotnom bio bi duduk da se opet upetlja u sranje, sasvim bespotrebno.
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Beograd..
                              Manastir Ostrog..
                              Žabljak..
                              Pozitivan mi je ceo ovaj Novakov "trip"..

                              Inače, Krajiček zove Novaka u Roterdam..
                              https://nova.rs/sport/tenis/novak-dj...ziv-na-turnir/

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                Beograd..
                                Manastir Ostrog..
                                Žabljak..
                                Pozitivan mi je ceo ovaj Novakov "trip"..

                                Inače, Krajiček zove Novaka u Roterdam..
                                https://nova.rs/sport/tenis/novak-dj...ziv-na-turnir/
                                Čini mi se da neće biti njegovog tenisa do šljake.

                                Comment

                                Working...
                                X