Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post

    Sve je jednostavno. Ili reket o klin ili vakcinacija. Ponekad je bolje imati jednostavan izbor, mako bio tezak.
    Mogao bi odabrati i kompromisno rešenje da se ne vakciniše, al da ima papir da jeste. Sadržaj vakcine u lavabo, papir u džep i miran Bačka. Samo treba da prelomi da nije bitna poruka koju šalje.

    Ovde je izbor između još 2-3 godine kompetitivnog tenisa ili poruke koju želi da pošalje.

    Znam sigurno da sadržaj vakcine on u telo uneti neće.


    Comment


    • Jao Goku molim te

      Sad zamisli da pukne bruka....

      Bože, šta vam neće pasti na pamet
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by Larisa View Post

        Petra? Pobrkao si nešto

        Što se rečnika tiče, izvinjavam se. Besna sam
        Pardon..

        Ova teorija da se "kao vakcinisao" je nešto najjače što sam čuo..

        Comment


        • Pogledajte, molim vas, ovo... (ajde da se ne izražavam)

          I sad još on mora da bude taj što će da se izvinjava i šlihta? Zaista???


          https://sport.blic.rs/tenis/djokovic...o-svet/281fw16


          Suština je u ovome (komentar na taj grozni tekst, a ima ih svuda, na sve strane, koliko mržnje)



          “Autor članka u "Korijereu" još smatra da Đoković treba da se izvini što želi da nastavi svoju uspešnu karijeru i da će, ako to ne uradi, da "umre na smetlištu".

          - Donedavno smo bili uvereni da je ljubav pokretač sveta, kao što reče veliki pesnik (Platon u "Gozbi", prim. prev.). Otkako su mejnstrim politika i mediji instrumentalizovali pandemiju, zahvaljujući pre svega društvenim mrežama, odjednom smo uronili u detinjasto društvo gde onaj ko se ne slaže sa mnom i ko mi "ukrade igračku" odmah postaje „ružan i loš“. Mrzim ga! Bez milosti. Osećaj je, međutim, da je "Korijere" zaista prešao igricu. Jer kafansko brbljanje je jedno, drugo je kada se sva ta mržnja ispoljava na stranicama jednog od uglednijih italijanskih listova. A naročito kada protivnik nije čak ni političar, već sportista - poručuje na svom blogu Poro.“


          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Jao Goku molim te

            Sad zamisli da pukne bruka....

            Bože, šta vam neće pasti na pamet
            Kakva bruka? Ko može dokazati da nije vakcinisan? I da se zapravo vakciniše malo ko bi verovao sa jeste.

            Jel neko video Nadala kako se vakciniše?

            Samo je problem u poruci koju želi da pošalje, sa tim se on bori.

            Comment


            • Larisa, svi njihovi novinati trebaju imati bar minimum poštovanja za Đokovića, jer Đoković je bio jedan od onih koji je pomogao Italiji kad im je bilo najteže za vreme virusa.

              Al to što ga mnogi zapadni mediji životinjski mrze nije ni čudo. Misle da je tenis samo za gospodu, a uvereni su da smo svi ovde divljaci, glupanderi i zaostali.

              Tako gledaju i na Novaka, stalno njuškaju kako bi ga diskreditovali, pa čak i kad pokazuje ljudska osećanja za njih je to divljaštvo.

              Ne sme čovek da pokazuje emocije, mora da se robotizuje, da ga mehanizam pokreće.

              Idioti.

              Comment


              • Novak nije antivakser a svakako nije vakser. Ovi vladini advokati su ga nazvali "icon of free choice" i to je po njima kao lose. Novak je napravio dosta gresaka u ovoj australijskog sagi ali ovde je sasvim u pravu. Covek gleda svoj zivot i njegov je izbor da se ne vakcinise ili vakcinise.
                Ja se ne bi vakcinisao da sam na njegovom mestu iz vise razloga ali je moja zivotna filozofija drugacija. Novak ako sutra promeni odluku i vakcinise se to je opet u skladu sa njegovom zivotnom filozofijom.
                Drugim recima ma kakvu odluku da donese nece pogresiti ako to sto zaista radi zato sto to hoce a ne za to sto mora.

                Comment


                • Ma nek se igra tenisa, vakcina može i da promaši. Kako će deci objasniti da je propustio šansu da bude najbolji ikada, a nalazi se noktom do toga. Biće sve OK, uzima bar 2 GS-a ove godine. Zapad sad svim oružjem ide da ga dotuče, ali mogu da ga ................... FYAMFs

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Mogao bi odabrati i kompromisno rešenje da se ne vakciniše, al da ima papir da jeste. Sadržaj vakcine u lavabo, papir u džep i miran Bačka. Samo treba da prelomi da nije bitna poruka koju šalje.

                    Ovde je izbor između još 2-3 godine kompetitivnog tenisa ili poruke koju želi da pošalje.

                    Znam sigurno da sadržaj vakcine on u telo uneti neće.

                    To bi davno napravio da je razuman po pitanju vakcine.

                    Ali za antvaksere, a njemu je ocigledno stalo sto oni misle, on bi bio vakcinisan.

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Pogledajte, molim vas, ovo... (ajde da se ne izražavam)

                      I sad još on mora da bude taj što će da se izvinjava i šlihta? Zaista???


                      https://sport.blic.rs/tenis/djokovic...o-svet/281fw16


                      Suština je u ovome (komentar na taj grozni tekst, a ima ih svuda, na sve strane, koliko mržnje)



                      “Autor članka u "Korijereu" još smatra da Đoković treba da se izvini što želi da nastavi svoju uspešnu karijeru i da će, ako to ne uradi, da "umre na smetlištu".

                      - Donedavno smo bili uvereni da je ljubav pokretač sveta, kao što reče veliki pesnik (Platon u "Gozbi", prim. prev.). Otkako su mejnstrim politika i mediji instrumentalizovali pandemiju, zahvaljujući pre svega društvenim mrežama, odjednom smo uronili u detinjasto društvo gde onaj ko se ne slaže sa mnom i ko mi "ukrade igračku" odmah postaje „ružan i loš“. Mrzim ga! Bez milosti. Osećaj je, međutim, da je "Korijere" zaista prešao igricu. Jer kafansko brbljanje je jedno, drugo je kada se sva ta mržnja ispoljava na stranicama jednog od uglednijih italijanskih listova. A naročito kada protivnik nije čak ni političar, već sportista - poručuje na svom blogu Poro.“

                      Ma odbranice njega Obradovic:

                      пункреас on Twitter: "брате мили😂" / Twitter

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ali za antvaksere, a njemu je ocigledno stalo sto oni misle, on bi bio vakcinisan.
                        Novaka uopste ne zanima sta misle antivakseri ili vakseri.
                        On je iz nekog drugog filma.


                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Mogao bi odabrati i kompromisno rešenje da se ne vakciniše, al da ima papir da jeste. Sadržaj vakcine u lavabo, papir u džep i miran Bačka. Samo treba da prelomi da nije bitna poruka koju šalje.

                          Ovde je izbor između još 2-3 godine kompetitivnog tenisa ili poruke koju želi da pošalje.

                          Znam sigurno da sadržaj vakcine on u telo uneti neće.

                          Ne znam nikoga ko je lažirao vakcinaciju, mislim da to i nije moguće.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post

                            Aaaaajoj


                            Jadan Novak, okružen je bolesnicima, tek pomislih ne može mu niko naneti veću štetu od Srkija svojim
                            dobronamernim izjavama, (a taman je utihnuo) kad ono, avaj...

                            Ovo je gore od Rotenbergovih tvitova

                            Samo mu još fali da se lažno vakciniše pa, kakve je sreće, da ga provale


                            Psihijatrija
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ne znam nikoga ko je lažirao vakcinaciju, mislim da to i nije moguće.


                              Bila neka Grkinja, što je lažno-lažirala vakcine. Elem, uzimala po 300-400€ za prljavu rabotu, navodno dogovor je bio da dotičnima ubrizga neku infuziju, a da pravi serum prospe u lavabo pored, čisto radi potvrde o vakcinaciji za kovid pasoš. Ali su je na kraju provalili, ona ih je žena sve zeznula i zaista vakcinisala (i to Fajzerom, čini mi se)

                              Nesrećnom Novaku bi se 100% tako neko sranje desilo
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post



                                Bila neka Grkinja, što je lažno-lažirala vakcine. Elem, uzimala po 300-400€ za prljavu rabotu, navodno dogovor je bio da dotičnima ubrizga neku infuziju, a da pravi serum prospe u lavabo pored, čisto radi potvrde o vakcinaciji za kovid pasoš. Ali su je na kraju provalili, ona ih je žena sve zeznula i zaista vakcinisala (i to Fajzerom, čini mi se)

                                Nesrećnom Novaku bi se 100% tako neko sranje desilo
                                Hahahha. Podseti me sada na te fore, u Sloveniji je valjda neki lik, da li beše beskućnik, došao i vakcinisao se za pare umesto 23 osobe. Jer valjda tamo nemaju sliku na zdravstvenoj, ili ne proveravaju, tako nešto.

                                Ili ono, valjda u Italiji. Kada je devojci umesto 1 doza fajzera, data cela bočica od 6 doza greškom. Jedan komentar na tu vest je bio "Brate, ovoj 'mesto čipa ugradiše matičnu ploču!"

                                Tako bi jadnom Nolu našem nešto pošlo po zlu. Baksuz.

                                Comment

                                Working...
                                X