Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma opusteno ljudi, Maldivi zovu, devojka, treba oporaviti to telo...
    Bar 3 nedelje bez reketa u rukama i da postujemo ovde neke slike sa odomora
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Nemoj molim te Miljane sada i ti. Sve je pod kontrolom... jaka stvar ako izgubi ili ne osvoji nešto... Eto ti odgovor na ono da će 2014. da se povuče...nećeeee....
      Last edited by miloolja; 23-11-11, 23:37.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by MiljanVR View Post
        Osecam se uzasno
        Mislim da bi informaciju trebalo da podelis sa roditeljima, a oni nek odluce da l ces biti pod nadzorom veceras.
        Last edited by Big Nole; 24-11-11, 11:33.

        Comment


        • Originally posted by MiljanVR View Post
          Osecam se uzasno
          daj bre Miljane, ne primaj to toliko k srcu. pa on jedva čeka kad će da ode iz Londona na Maldive.
          sigpic

          Comment


          • On jedva ceka da osvoji ovo. Zato je i dosao, zato je zrtvovao Basel, Pariz... Zeli ovo kao veliki finis velike sezone. Ali, kako mu je do sada bila svojstvena kvalitetna "postsezona", tako mu je ove godine bila samo breme.

            Comment


            • on jedva čeka da ode na Maldive. došao je zbog sponzora. jedino što je žrtvovao zbog ovog turnira ove godine je 7 slobodnih dana.
              sigpic

              Comment


              • Last edited by miloolja; 24-11-11, 07:39.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nole je malo pun sebe,ali ne mogu da mu zamjerim...misli da su to sve maleni turniri koje on unaprijed osvaja...i tu se sjebe..osvaja AO,bez dileme,i mnogo sto sta kasnije.


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Još jedan sa sakupljačima loptica.

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • @MiljanVR za tebe ( to cheer you up )

                      Elem , jucerasnji mecevi su i mene prilicno rastuzili i NIKADA ne pisem posle Novakovih poraza ;
                      prvenstveno zbog razno raznih provokativnih komentara navijaca Fedala
                      tek sam danas popodne procitala na WTF temi ponesto a i na drugim tennis sajtovima nasim i
                      belosvetskim i kao i svaki put kada su Novakovi porazi u pitanju javlja se gomila hatera
                      koja mu prognozira kraj karijere , nazivaju ga pogrdnim imenima , ismejavaju , omalozavaju i jos
                      hiljadu nevidjenih nebuloza
                      Biti Noletov navijac nikada nije bilo lako , za ovih 5 godina smo prosli sito i reseto , Fedal
                      fanovi znaju biti bas ; cast pojedincima ;)
                      Ove godine Novak nas je toliko puta obradovao , toliko puta uzvratio sjajnim pobedama sve
                      potrosene zivce , neprospavane noci i beskrajne argumente vodjene sa vec spomenutim fanovima
                      NIKE dvojca koji je do skoro harao tenisom .
                      Miljane ja te 100% razumem i veruj mi da sam posle polufinala RG popila 3 Carlsberga bez da
                      ih uopste vidim 2 dana me glava bolela i onda sebi obecam da ubuduce ne smem sebi da
                      dozvolim takvu depresiju jer momak za koga vatreno navijam ( feel free to call me HC fan )
                      taj momak je nesto najbolje sto se srpskom a i svetskom tenisu desilo posle Pistol Pit-a
                      odmah se ogradjujem od nekih buducih primedbi jer sve ovo je misljenje moje malenkosti i da me ostave na miru fanovi lika i dela GOATsa, namerno plural ovde .
                      Belosvetski forumi i tenis blogovi su puni hatera koji Novaku zameraju sve i svasta , necu
                      ulaziti u detalje verujem da sve vec uveliko znate i verujem da kada bi Novak ovogodisnju
                      sezonu ponovio u 2012 opet bi bilo omalozavanja i zajedljivosti jer bi bio uporedjivan sa tamo
                      nekim , iskopali bi iz naftalina neke bivse brojke i statistike , rekorde blabla...
                      Jucerasnji mec je bio ocajan u svakom pogledu i veliko mucenje za gledanje
                      ono sto ja zelim da zapamtim za ovu godinu sigurno nece biti mec protiv Ferera na WTF
                      vec onih 10 finala i trofeja koje je Novak sjajno odigrao i zasaluzeno se radovao a i mi sa njim.
                      Ok , znam da sam se malo raspisala ali Miljan me je inspirisao koliko i Nole
                      Ja nista vise ne ocekujem na ovom turniru i nemam nameru da se nerviram niti ljutim na Noleta , on je ovu godinu odradio , neka se malo i drugi raduju
                      nismo mi Novakovi navijaci toliko gramzivi kao sto neki misle
                      zato heads up i uzivajte u tenisu - its just a game
                      I don't give a damn how it's supposed to be
                      That might work for you, it don't work for me
                      You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


                      ~ Nolerules ~

                      Comment


                      • Jeste to istina da je coveku vrlo tesko da posle poraza njegovog miljenika uopste upali komp-pogleda vesti o tome , procita misljenje drugih ljudi i sl... i alfavita u potpunosti te razumem ... S tim sto se ja ne bi slozio sa jednim delom tvog posta a to je da navijaci nisu gramzivi , treba da budemo itekako gramzivi i da ocekujemo titulu na svakom turniru na kom ucestvuje, (pa cak i na ovom) jer samim tim to donosi draz gledanja ovog predivnog sporta i nada treba da umre poslednja . Razocarenje ce mozda da bude vece ako vise zelimo i vise se nadamo ali ako si navijac moras biti uz svog ljubimca uvek i u porazu kao u pobedi ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by alfavita View Post
                          @MiljanVR za tebe ( to cheer you up )

                          Elem , jucerasnji mecevi su i mene prilicno rastuzili i NIKADA ne pisem posle Novakovih poraza ;
                          prvenstveno zbog razno raznih provokativnih komentara navijaca Fedala
                          tek sam danas popodne procitala na WTF temi ponesto a i na drugim tennis sajtovima nasim i
                          belosvetskim i kao i svaki put kada su Novakovi porazi u pitanju javlja se gomila hatera
                          koja mu prognozira kraj karijere , nazivaju ga pogrdnim imenima , ismejavaju , omalozavaju i jos
                          hiljadu nevidjenih nebuloza

                          Biti Noletov navijac nikada nije bilo lako , za ovih 5 godina smo prosli sito i reseto , Fedal
                          fanovi znaju biti bas
                          ; cast pojedincima ;)
                          Ove godine Novak nas je toliko puta obradovao , toliko puta uzvratio sjajnim pobedama sve
                          potrosene zivce , neprospavane noci i beskrajne argumente vodjene sa vec spomenutim fanovima
                          NIKE dvojca koji je do skoro harao tenisom .
                          Miljane ja te 100% razumem i veruj mi da sam posle polufinala RG popila 3 Carlsberga bez da
                          ih uopste vidim 2 dana me glava bolela i onda sebi obecam da ubuduce ne smem sebi da
                          dozvolim takvu depresiju jer momak za koga vatreno navijam ( feel free to call me HC fan )
                          taj momak je nesto najbolje sto se srpskom a i svetskom tenisu desilo posle Pistol Pit-a
                          odmah se ogradjujem od nekih buducih primedbi jer sve ovo je misljenje moje malenkosti i da me ostave na miru fanovi lika i dela GOATsa, namerno plural ovde .
                          Belosvetski forumi i tenis blogovi su puni hatera koji Novaku zameraju sve i svasta , necu
                          ulaziti u detalje verujem da sve vec uveliko znate i verujem da kada bi Novak ovogodisnju
                          sezonu ponovio u 2012 opet bi bilo omalozavanja i zajedljivosti jer bi bio uporedjivan sa tamo
                          nekim , iskopali bi iz naftalina neke bivse brojke i statistike , rekorde blabla...
                          Jucerasnji mec je bio ocajan u svakom pogledu i veliko mucenje za gledanje
                          ono sto ja zelim da zapamtim za ovu godinu sigurno nece biti mec protiv Ferera na WTF
                          vec onih 10 finala i trofeja koje je Novak sjajno odigrao i zasaluzeno se radovao a i mi sa njim.
                          Ok , znam da sam se malo raspisala ali Miljan me je inspirisao koliko i Nole
                          Ja nista vise ne ocekujem na ovom turniru i nemam nameru da se nerviram niti ljutim na Noleta , on je ovu godinu odradio , neka se malo i drugi raduju
                          nismo mi Novakovi navijaci toliko gramzivi kao sto neki misle
                          zato heads up i uzivajte u tenisu - its just a game
                          Rasplakala si me
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Alfavita, samo se ti javljaj i budi redovna, a ne kao do sad na promjenu godišnjih doba Gandalf će za kaznu da prebaci koji dobar film, dolazi period bez tenisa.

                            Comment


                            • Pozdrav ljudi...Sta reci sad u ovako teskim trenucima,osim da coveku stvarno treba odmor,nije se jos oslobodio posle povrede i kontam da ce to sve doci na svoje u sledecoj sezoni.Sada su na redu za trofeje ovi sto su samo ucestvovali na turnirima u celoj godini...Neka i ono nesto uzmu.Mada kad pogledam situaciju koja se ne desava prvi put,vrlo je moguce da otrese Tipsu,tj. zaigra svoju igru,udje u polufinale(mada sad ne zavisi sve od njega) i na kraju uzme trofej.To me ne bi ni malo iznenadilo.Za mene je on odradio brilijantnu sezonu i mogao je zavrsiti jos posle US opena,ali sta je tu je.Zelim mu da se najpre odmori svetski,da se sabere i vrati na staro sto pre.

                              Comment

                              Working...
                              X