Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A zasto mislis da je Jelena ta koja odlucuje?
    taj deo mi nije jasan uopste...njih dvoje su 2 odrasle osobe koje su u braku i imaju decu, zar zaista mislis da se ne slazu po ovako bitnom pitanju?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Moze lako da se vakcinise ako hoce. Kada napravi to sto treba, samo kaze sljdece: "Suocen sa izborom, da prerano zavrsim karijeru i ostavim igru koju toliko volim i kojoj sam posvetio cio zivot ili vakcinacije, izabrao sam vakcinaciju. I pored toga sto u mom slucaj vakcinacija ne smao nepotrebana nego i stetna jer remeti moj nacin ishrane i holisticki pristup treningu i zdarvlju. U zivotu ponekad moras napraviti nezeljeni izbor!" Samo da Jelena pristane.
      Ti misliš da od nje dolazi to? Da sve ove alternativne likove koje gotivi, da to od njenih pogleda dolazi?

      Comment


      • Ma zehabava se NI, baca šale samo tako...

        Jelena već 2x uspešno vakcinisana. Uskoro buster.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          A zasto mislis da je Jelena ta koja odlucuje?
          taj deo mi nije jasan uopste...njih dvoje su 2 odrasle osobe koje su u braku i imaju decu, zar zaista mislis da se ne slazu po ovako bitnom pitanju?
          Sve i da su slozni oboje da se nece vakcinisat, ona bi trebala mu ubacit ideju, maksimalno ga podsticat i pokusavat ga gurnut u pravcu vakcinacije. A ona samo moze ciniti suprotno od toga, podsticati da se ne vakcinise.

          Comment


          • I ja mislim da je Jeca vise alternativna nego Novak,ne znam kad bi birao izmedju Jece i Srkija Srki uvek

            Comment


            • Da je znao da će ovako proći u AUS, dal bi se vakcinisao, tj. "išao na priču" vakcinisanja?

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post

                Sve i da su slozni oboje da se nece vakcinisat, ona bi trebala mu ubacit ideju, maksimalno ga podsticat i pokusavat ga gurnut u pravcu vakcinacije. A ona samo moze ciniti suprotno od toga, podsticati da se ne vakcinise.
                Otkud ti ili bilo ko od nas moze da zna da li to ona radi ili ne radi?
                Malo mi je degutantno svaljivati sve na Jelenu, kakva go da je, jer ispada da je onda Novak malouman lik koji ne zna da misli svojom glavom...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Nesic View Post
                  Da je znao da će ovako proći u AUS, dal bi se vakcinisao, tj. "išao na priču" vakcinisanja?
                  Da je znao da će ovako proći, ne bi krenuo u Australiju
                  Kud je stigao da ga uopšte fasuje 16.12, ebem li mu sve, prokletom virusu?
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post

                    Otkud ti ili bilo ko od nas moze da zna da li to ona radi ili ne radi?
                    Malo mi je degutantno svaljivati sve na Jelenu, kakva go da je, jer ispada da je onda Novak malouman lik koji ne zna da misli svojom glavom...

                    Pa verovatno zato što oni dopuštaju da ih žena/devojka tako šikanira, pa se poistovećuju sa Novakom

                    Dajte bre, pustite ženu na miru, što je toliko mrzite??


                    Uvek žensko krivo za sve
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Comment


                      • Pa on je očigledno prvi u svemu
                        Mnogo napredan čovek
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Biće Nole u velikim problemima. Da je sve ovo prošlo bez ovolike medijske pažnje. Posle prvog suđenja da je napustio Australiju ne bi imao problem sa sponzorima. Ovako će ga imati. Razvlači ga ceo svet po novinama. To nisu dobre reklame za Lacoste i za Peugeot.

                          Novak je premija i za Lacoste i za Peugeot. Tako da oni sad pate samo tako I ovako taj Peugeot ne znam ko vozi a tek Lacoste... Bar 10 boljih brendova odeće ima boljih od njih, i bolje same odeće.
                          Last edited by Ljubitelj tenisa; 17-01-22, 14:07.

                          Comment


                          • Morison je rekao da moze nazad ako se vakcinise (to je smisao poruke). Francuzi su PREKO NOCI promijenili odluku, ne moze na RG ako se ne vakcinise. Lacost ima nesto vazno da kaze Novaku. Vucic je reako da bi se Novak vacinisao da je znao da ne moze uci u Australiju. (Tako su prenijeli Englezi.) Dijana je rekla da Novak ima 34 i da sam odlucuje. (Dakle i ona je za vakcinaciju.) Srdjan je pokazao sopstevenim primjerom sto treba da radi. Dakle ostala je jedino Jelena!
                            Last edited by NI; 17-01-22, 14:53.

                            Comment


                            • A ja znam za info da je on savetovao Lajovica i Krajinovica da se vakcinisu, sto znaci da on nije protiv vakcine, ali ocigledno ima preveliki trip u glavi i da se ekstremno boji.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • A da ga bocnu na spavanju?

                                Comment

                                Working...
                                X