Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Evo i vučić rekao da je to njihova sramota, a ne nolova, jbt. sad sam zabrinut.

    Jel tako da on nije šiz..
    Ha,ha,ha... ako je Vucic rekao to je to. Vidi se da si obozvalac lika i dela doticnog. Sloba pobedio NATO, zivimo u zlatnom dobu, Novak ih je sve zajebao i vraca se kao pobednik. Sizofrenija pro level.

    Comment


    • Originally posted by Weltschmerz View Post
      Može li Novak sa ovim dokazom o preležanom virusu nastupati nesmetano narednih 6 meseci?

      Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
      To nije resenje za duze staze. Inace ako se nije vakcinisao do sada ne vidim razlog da se vakcinise ove godine.

      Comment


      • Čast izuzecima, ali živa istina, bar se još neko osim Kirgyosa, Zvereva i Pospisila udostojio da pokaže malo herca

        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Upratio sam Isnera, Opelku, Sandgrena, Stakovskog, Marcenka..ne znam jos neko da li je bio. Vjerovatno da ih je bilo jos ali nisu smjeli testirat reakciju javnosti plus sudski procesi. Nadam se da ih je bilo vise. I ovo saopstenje ATP-a je vise nego korektno, nema sta.


          EDIT: Mada ima tu i do negativne kampanje koja se vodi protiv Novaka godinama, jednostavno je tako ljudi ce razmislit dvaput ocel ga podrzat jer godinama vide da to nije bas popularno
          Last edited by DinoFC; 16-01-22, 15:42.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post

            To nije resenje za duze staze. Inace ako se nije vakcinisao do sada ne vidim razlog da se vakcinise ove godine.
            Posle ovog sranja, ne vidim razlog da se uopšte ikada vakciniše
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Moje misljenje, ako je uopste bitno...

              Osnovni problem je bio sto nisu bili jasna pravila: mogu samo vakcinisani i tacka, bez ikakvog izuzeca, bez ikakve sive zone.

              Djokovicu bas zameram sto se setao zarazen i sto nije uopste pomislio da bi mogao da zarazi nekog ko nema jak imuni sistem, kao sto ga on ima.
              Takodje, da li niko nije imao da ga posavetuje ili se on inatio i nije hteo da popusti ili mozda iskreno nije mislio da ce sve otici ovoliko daleko, ali trebao je prosli ponedeljak da se pokupi i ode kuci, bio bi pobednik u svakom smislu te reci.

              Za sve ostalo sto se izdesavalo, za sav ovaj cirkus krivci su TA i vlasti Australije.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post

                To nije resenje za duze staze. Inace ako se nije vakcinisao do sada ne vidim razlog da se vakcinise ove godine.
                Nije ni vakcina, jedna, rešenje na duže staze.
                Evo ja sam primio booster dozu u novembru, i ako ovo zlo potraje na leto ću morati po četvrti put da se vakcinišem.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nije ni vakcina, jedna, rešenje na duže staze.
                  Evo ja sam primio booster dozu u novembru, i ako ovo zlo potraje na leto ću morati po četvrti put da se vakcinišem.
                  Kakav si ti bre navijač Novaka ako si vakcinisan?!

                  bojanaBG
                  Nije bitno.. ;) Ali je prilično tačno to što si napisala...

                  Ovo je klasično iživljavanje.. Daju mu vizu.. Daju mu izuzeće.. A onda možeš da budeš primer antivakcerškog pokreta i zbog toga ga vrate kao teroristu.. Njima na obraz koji nemaju.. Neko zlo će ih pogoditi..
                  Last edited by Panchev9; 16-01-22, 17:16.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Nije ni vakcina, jedna, rešenje na duže staze.
                    Evo ja sam primio booster dozu u novembru, i ako ovo zlo potraje na leto ću morati po četvrti put da se vakcinišem.
                    Neke prognoze su da će ovo potrajati još par godina (3-5). Pa setimo se samo pre dve godine šta su pričali, da će do proleća-leta nestati korona, pa smo se svi nadali da će pojavom vakcina brojke opadati. Ja sam primio 3 doze i verujem da je to jedini put da se sve ovo završi, ali je ogromna glupost misliti da je vakcinisana osoba potpuno bezbedna i da ne prenosi zarazu na druge.

                    Svestan je Novak da će ako želi da juri Slemove morati da se vakciniše, budite sigurni u to. Nije glup,a nije ni toliko tvrdoglav kao što mnogi misle.

                    ​​​​​​Preovladava mišljenje da se Novak neće vakcinisati, a ja baš mislim suprotno, samo mu treba još vremena da prelomi. Posle ovog događaja sam još ubeđeniji da će to uskoro uraditi.

                    On je još ranije izjavio da je otvoren za sve opcije, ali da želi da sačeka dok se vakcine ne ispitaju i dok ne dobije više informacija o svemu.
                    Druga bitna stvar, rekao je da će se vakcinisati ako bude primoran da to uradi, odnosno ako to bude izričita obaveza svih tenisera da bi učestvovali na turnirima. (nešto u tom stilu)

                    Uopšte mi ne deluje da je tvrdoglav po tom pitanju već više kao neko ko je zabrinut jer nema dovoljno pouzdanih informacija, kao što ih niko živi nema. Svi mi vakcinisani isto mislimo, ne znamo da li ćemo imati nus pojava, ali se nadamo da je manja šteta da se vakcinišemo nego da to ne uradimo.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Moje misljenje, ako je uopste bitno...

                      Osnovni problem je bio sto nisu bili jasna pravila: mogu samo vakcinisani i tacka, bez ikakvog izuzeca, bez ikakve sive zone.

                      Djokovicu bas zameram sto se setao zarazen i sto nije uopste pomislio da bi mogao da zarazi nekog ko nema jak imuni sistem, kao sto ga on ima.
                      Takodje, da li niko nije imao da ga posavetuje ili se on inatio i nije hteo da popusti ili mozda iskreno nije mislio da ce sve otici ovoliko daleko, ali trebao je prosli ponedeljak da se pokupi i ode kuci, bio bi pobednik u svakom smislu te reci.

                      Za sve ostalo sto se izdesavalo, za sav ovaj cirkus krivci su TA i vlasti Australije.
                      Bitno je, zato što si neutralna.

                      Svaka ti je ko u Njegoša (apsolutno se slažem)

                      tako da... thx!

                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Ma ne znaju sta ce sa vakcinama, citam Austrija uvodi obavezno vakcinisanje, posle ce cela Evropa to uraditi, vazno je da narod ne postavlja pitanja jer odgovore nemaju, Djokovic im je idealna reklama.

                        Comment



                        • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ma ne znaju sta ce sa vakcinama, citam Austrija uvodi obavezno vakcinisanje, posle ce cela Evropa to uraditi, vazno je da narod ne postavlja pitanja jer odgovore nemaju, Djokovic im je idealna reklama.
                            Ma “obavezno” će me u dupe poljubiti
                            toliko

                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post

                              Bitno je, zato što si neutralna.

                              Svaka ti je ko u Njegoša (apsolutno se slažem)

                              tako da... thx!
                              Neki se bas nece sloziti

                              Ali iskreno, negde sam procitala i skroz se slazem sa tim:
                              1. mozes da ne navijas za Djokovica i da smatras da su se ocajno poneli prema njemu i da su ga tretirali kao kriminalca
                              2. mozes da navijas za Djokovica i da smatras da je i on gresio
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • ја сам новаков навијач и сматрам да понекад греши... кад шаље срца, кад плаче на крају ус опена... не због плакања као таквог, већ није то требао пред гнусном њујоршком публиком... других замерки немам...

                                Comment

                                Working...
                                X