Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    E ako je tako odma zakazujem pregled, fala brate.

    Imaš nekog da mi preporučiš? Ko te lečio?
    Lol... prvo kazes da nisam sizofrenicar a sad me sizofreno pitas ko me lecio. Koji si ti j*beni sizofrenicar.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post

      Lol... prvo kazes da nisam sizofrenicar a sad me sizofreno pitas ko me lecio. Koji si ti j*beni sizofrenicar.
      Ajde oladite malo uz neko pivo
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post

        Lol... prvo kazes da nisam sizofrenicar a sad me sizofreno pitas ko me lecio. Koji si ti j*beni sizofrenicar.
        Po poznavanju materije vidim da si lečen, nemoj da pomislim da nisi izlečen.

        Comment


        • Originally posted by gandra View Post

          па вишковић је и рекао да ће вероватно новак поново ићи у аустралију ако ови у будућности покажу добру вољу, али да он лично не би ишао...
          To je prava izvjava, razlicita od one prve koju si prenio.

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post

            Ajde oladite malo uz neko pivo
            Ja sam hladan kao spricer. Vidi se da covek nije svoj.
            Covek na sizofreni nacin pokusava da mi doskoci, ispaljuje neke klinacke fore tipa a la Vucic.
            Ozbiljan sizofrenicar, jbg.


            Comment


            • Originally posted by NI View Post

              To je prava izvjava, razlicita od one prve koju si prenio.
              није различита него је допуњена, а и из претходног коментара је јасно да вишковић каже да новак не треба да иде, не каже да неће ићи....поново у аус
              Last edited by gandra; 16-01-22, 11:19.

              Comment


              • E, ukrcava se već, hvala milom bogu

                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  E ako je tako odma zakazujem pregled, fala brate.

                  Imaš nekog da mi preporučiš? Ko te lečio?
                  Ahahahaha Gojko ti si car!!!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post

                    Ja sam hladan kao spricer. Vidi se da covek nije svoj.
                    Covek na sizofreni nacin pokusava da mi doskoci, ispaljuje neke klinacke fore tipa a la Vucic.
                    Ozbiljan sizofrenicar, jbg.

                    Evo i vučić rekao da je to njihova sramota, a ne nolova, jbt. sad sam zabrinut.

                    Jel tako da on nije šiz..
                    Last edited by goku; 16-01-22, 12:01.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post

                      Ta zabrana je go kurac. Ona moze da se ponisti nakon nekoliko meseci.
                      Sve je ovo nazalost ocekivano. Nadao sam se samo da ga nece dirati. Medjutim od kada je ministar iskoristio svoje pravo i sutnuo ga, pomoci nije bilo.
                      Cak ni dekardova ubedjenost da Novakov tim dobija ovo mu nije pomogla. Ali nikako decko da shvati da u ovom procesu drzava Australija nije trebala da dokaze ko je i sta je Novak (da li je pretnja po javni red i mir ili ne), nego se jednostavno revizirao postupak ministra. Da se utvrdi da nikakva proceduralna greska nije napravljena. Drugim recima proces koji ne moze da se dobije.
                      Ako zele da te oteraju - oterace te. Iz prostog razloga jer im je to zakonski omoguceno. Malo vise realnosti a malo manje napadanja onih koji iznose istu (NI, Bojana) ne bi bilo na odmet ovde. Ne mislim samo na njega nego na sve nas.

                      Tako da ne brini za zabranu, ona se moze ponistiti lagano. I u koliko Novak bude zeleo da igra AO u buducnosti bice ponistena. Pitanje je hoce li Djokovic posle svega ovoga to zeleti.
                      Oterali su ga jer je zakon nakaradan, selektivan i fašistički.
                      Meni ne smeta kritika Novaka, i sam sam ga tokom godina nebrojeno puta kritikovao, smeta mi kad ona dolazi od takođe godinama osvedočenih Novakovih hejtera kakvi su NI aka stari tenis fan i Bojane koji U ŽIVOTU jednu reč pozitivnu nisu napisali o Novaku, tolika mržnja prosto nije zdrava.
                      Novak je čak postupio po tim nakaradno-fašističkim zakonima, međutim nečija sujeta ili sujete su presudile.
                      Australija je pokazala da nije bitno različita od Srbije, i kod njih je vlada iznad pravosuđa.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Poleteo. Beži i ne vraćaj se
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Bar je ostao živ..😁

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Oterali su ga jer je zakon nakaradan, selektivan i fašistički.
                            Meni ne smeta kritika Novaka, i sam sam ga tokom godina nebrojeno puta kritikovao, smeta mi kad ona dolazi od takođe godinama osvedočenih Novakovih hejtera kakvi su NI aka stari tenis fan i Bojane koji U ŽIVOTU jednu reč pozitivnu nisu napisali o Novaku, tolika mržnja prosto nije zdrava.
                            Novak je čak postupio po tim nakaradno-fašističkim zakonima, međutim nečija sujeta ili sujete su presudile.
                            Australija je pokazala da nije bitno različita od Srbije, i kod njih je vlada iznad pravosuđa.
                            Za Bojanu i ovo da skoro nikada nije napisala pozitivnu rec o Noovaku mogu da se slozim. Ali za NI-ja, nikako. On ga je toliko hhvalio i opravdavao sve ove godine da je cesto sa mnoogim njjegovim hejterima ulazio u rasprave zbog toga.

                            A ovo za Australijsko pravosudje tek ne mogu da se sllozim. Napisao sam u ovom postu koji si citirao zasto.

                            Sve u svemu veliki je zal sto necemo gledati Novaka na turniru koji mu je pa slobodno mozemo da kazemo do ove godine bio najomiljeniji. Ali sta je tu je. Jedina nada je bila da ministar ne iskoristi svoje diskreciono pravo i ukine mu vizu. Kada se to ipak desilo, posledice su ocekivane.
                            Mislim nadao si se ti i dalje. Cak si se trudio da izgledas ovde toliko samouvereno, da odrabris takvim stavom i sebe i druge. Nadao sam se i ja, ne mogu da kazem da nisam, ali znao sam sta ce se najverovatnije desiti.

                            Nasa velika mana je da za sve lose sto se desi trazimo nekoga/nesto da okrivimo, a pri tom ne gledamo da li smo sami mogli da ucinimi bilo sta da sprecimo los scenario.

                            Ne mozemo mi da krivimo Australijske vlasti jer oni jednostavno postupaju po pravilima koje su sami doneli. Njihova kuca, njihova pravila. Mozemo da imamo svoje misljenje o tome. Kao sto ti imas i smatras da je sve to veoma lose kada se posmatra i mnogih uglova. Ali nista vise od toga.

                            Mozemo da budemo ogorceni. Sa pravom jer su Djokovicu oobrili to medicinsko izuzece, a odmah po njegovom sletanju u Australiju naprasno zaboravili na sve to.

                            Videcemo koji je Novakov sledeci potez. Sa teniske strane ja nisam zabrinut ni malo. Jer jos uvek je to isti igrac - najbolji na svetu. Samo sto vreme svakako ne radi vise za njega.
                            Jedino sto me brine je ta vakcina. I mogucnost da drzave u kojima se budu odrzavali bitni teniski turniri zahtevaju istu za ulazak u zemlju.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Bar je ostao živ..😁
                              Nemoj zaebavati

                              E sad, pošto smo sa ovom temom završili, okrenimo se Australia Openu, eno, goruća tema, strašnih mečeva u najavi
                              Na svu sreću, uzela sam Netlix
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Nemoj zaebavati

                                E sad, pošto smo sa ovom temom završili, okrenimo se Australia Openu, eno, goruća tema, strašnih mečeva u najavi
                                Na svu sreću, uzela sam Netlix
                                Nikad zanimljiviji ozi open..kad mačke nema miševi će kolo da vode, al miševi i bukvalno..

                                Comment

                                Working...
                                X