Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post

    Nije planski, nego Novakov inat i tvrdoglovast su dovele do toga da vlast odigra kako je odigrala jer ovaj nas ne cita izmedju redova. Ne zele me, ok vracam se.
    Ne idi i ne ostaj tamo gde te domacin kuce ne zeli. Prosta stvar.
    Nije to tvrdoglavost, to su principi. Nije lako istrajati u borbi za sopstvene principe, takodje ih ne treba menjati čim naletiš na prvu poteškoću.

    Principi su iznad tenisa (Novak često to govori, tenis nije najvažnija stvar u životu), a neki principi su i dalje iznad kovida i pandemije, to polako počinjemo da zaboravljamo.

    Ima moju apsolutnu podršku u svemu što je uradio. Napravio je neke neoprostive greške (neoprostive javnom mnjenju - ne meni, ja mogu kao čoveka da ga razumem - ali dušebrižnici neće) i ponosna sam na njega, baš zato što ne pripada zatupljenom krdu, zahvalna što me ceo ovaj “proces” naterao da se trgnem, da se preispitam, dokle sve ovo više? Dokle misliš, Laro da trpiš sve nelogičnosti i da se praviš da je sve to ok, za “sopstveno” dobro?

    Ima male dece koja ne znaju šta je život bez maske na licu i pandemije, sve ovo je otišlo predaleko a masa se us***a od straha i nemoći

    “Ko zna zašto je ovo dobro”, tako je moja pokojna mama uvek govorila i bila je u pravu
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Veliki poraz sporta i iz vizure ljudskih prava civilizacijski korak unazad.

      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Sada samo da se nadamo da Nadal ne osvoji AO, jer ako uzme titulu onda ova Novakova glupost dobija na težini duplo više.

        Comment


        • PCR test i krsenje epidemioloskih pravila su bili najmanje bitni za pravni dio problem. S druge strane, oni su zapecatili australsko javno mnjenje protiv Novaka. Posto je odluka na kraju bila politicka, iako u skladu sa zakonom, javno mnjenje je presudjivalo!

          Novak je napravio dvije greske. Prvu, sto je poslao poruku da ima izuzece. Druga je bila objavljivanje detalja o PCR testovima. To je dalo hakerima i novinarima mogucnost da nadju sve nelogicnosti!

          Comment


          • Originally posted by Pikaso View Post
            Sada samo da se nadamo da Nadal ne osvoji AO, jer ako uzme titulu onda ova Novakova glupost dobija na težini duplo više.

            Koga briga za Nadala i za AO uopšte?
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Sada je najbolje za Novaka da ohladi glavu nekoliko nedelja, pa da vidi sta ce dalje. Danas je doziveo poraz, ali je moglo da bude I gore. Sve vezano za njegov PCR test je jako sumnjivo, I dobro je po Novaka da Nisu stigli do te teme.

              Comment


              • Originally posted by Nesic View Post
                Pozvali ga i dali zeleno svetlo. Ovo je začarani krug. Verovatno sve planski odrađeno.
                Trebao im je jedan spektakl gde će čovek, koji je dovoljno veliki, a koji razmišlja izvan kutije biti poražen. NĐ im je legao ko kec na 11.

                Možemo mi sad polemisati da li je onaj tvit doveo do ovoga, ali u politici nema slučajnosti, događaji se ne dešavaju slučajno nego se planiraju.

                Za 14 dana od njegovog dolaska do početka turnira, ko kaže da na društvenim mrežama neko ne bi raširio priču o medicinskom izuzeću. Ko kaže da taj podatak neko ne bi prosledio nekom mastoru za marketing da zapali požar.

                I još nešto, iznenađen sam stepenom razumevanja ovde za australijske vlasti i sklonosti da se Novak okrivi.

                Njegova krivica je kolko sam razumeo u postupku je u tome što ima lični stav koji je se kosi sa zvaničim nametnutim. Proteran je zato što drugačije misli. Oni su i hteli da to bude razlog, mogli su se uhvatiti i za neke konkretnije stvari, ali nisu hteli, hteli su da pošalju poruku.

                Sve što se dešava u poslednje dve godine je početak nečega u čemu je Đoković samo kolateral.



                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post


                  Koga briga za Nadala i za AO uopšte?
                  Apsolutno. Potpuno nebitan igrač.

                  Sem toga Kokinakis će da ga uništi.

                  Šta da se radi. Izgleda da Nole poleće nazad već danas.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Trebao im je jedan spektakl gde će čovek, koji je dovoljno veliki, a koji razmišlja izvan kutije biti poražen. NĐ im je legao ko kec na 11.

                    Možemo mi sad polemisati da li je onaj tvit doveo do ovoga, ali u politici nema slučajnosti, događaji se ne dešavaju slučajno nego se planiraju.

                    Za 14 dana od njegovog dolaska do početka turnira, ko kaže da na društvenim mrežama neko ne bi raširio priču o medicinskom izuzeću. Ko kaže da taj podatak neko ne bi prosledio nekom mastoru za marketing da zapali požar.

                    I još nešto, iznenađen sam stepenom razumevanja ovde za australijske vlasti i sklonosti da se Novak okrivi.

                    Njegova krivica je kolko sam razumeo u postupku je u tome što ima lični stav koji je se kosi sa zvaničim nametnutim. Proteran je zato što drugačije misli. Oni su i hteli da to bude razlog, mogli su se uhvatiti i za neke konkretnije stvari, ali nisu hteli, hteli su da pošalju poruku.

                    Sve što se dešava u poslednje dve godine je početak nečega u čemu je Đoković samo kolateral.




                    Upecali su ga ko soma na bućkanje. Uvek sam govorila da je naivnost njegova najveća mana, a ne tvrdoglavost. On i dalje nema pojma sa kakvim pokvarenjacima ima posla i koliko bi morao da meri svaku svoju reč, svaki svoj korak u sopstvenu korist. Ali on jednostavno nije takav

                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Nadam se da gresim ali mislim da idu na to da Novaka proteraju iz tenisa,nema sanse da Australjja ovo uradi bez saglasnosti SAD,Engleske.

                      Comment


                      • Potpuno je poražavajuće da premijer i ministar likuju i izjavljuju da je uspešno odbranjen integritet države.

                        Prihvatam da traže obaveznu vakcinaciju, samo su to na vreme trebali da urade.

                        Ali da im jedan sportista, kako god da se zove, bude državni neprijatelj...

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Sada je najbolje za Novaka da ohladi glavu nekoliko nedelja, pa da vidi sta ce dalje. Danas je doziveo poraz, ali je moglo da bude I gore. Sve vezano za njegov PCR test je jako sumnjivo, I dobro je po Novaka da Nisu stigli do te teme.
                          Ovo je u principu ekvivalent "silent bana". Kao vjerujemo da je sve u redu sa testovima, ali imamo pravo da politicki djelujemo. Zato cemo te kazniti zestoko, ali bitno blaze nego bi te kaznili da je dokazano da si falsifikovao test. Novak je svjesan toga. Cim jeon prekinuo onaj trening, znao je da su sane da igra AO minimalne.

                          Pogledajte ovo:

                          Piers Morgan on Twitter: "BREAKING: Covid rule cheat, immigration form liar, & anti-vaxxer icon Novak Djokovic loses final appeal against deportation & will be thrown out of Australia without being able to compete in Aus Open. Good. 👏👏👏 https://t.co/nZAVgSsZK8" / Twitter

                          Morganov ton je drzak ali poruka je jasna:

                          *prekrsio si epidemiloske mjere
                          *nisi posteno ispunio formular
                          *antvakser si

                          Vaznij je sto nedostaje. Nema pomena validnosti testa. I to je glavno.

                          Comment


                          • Bas citam tvit Pospisila koji je bio u Beogradu u decembru i Novakov je prijatelj koji zna informacije i kaze da je Novak bio spreman da ne ide u Australiju. Ali sudbina je htjela na mnogo surovi i brutalniji nacin da se sve odigra.Da on dobije pozitivan test i da dobije izuzece i krene put Australije.
                            Bilo je nekih momenata kad je mogao da kaze napustam drzavu a najbolji momenat je bio poslije odluke sudije Kelija ali imao je preveliku zelju i da igra turnir i da dokaze da je upravu ali usao je u klinc da drzavnom silom u svom punom kapacitetu i na kraju nije imao sansi.
                            Tuzno, diskvalifikovan i deportovan u manje od dvije godine.
                            Vjerovatno sada ide pauza do aprila a u tom periodu moze sebi razjasniti sta zeli dalje. Ja ga podrzavam i zelim mu sve najbolje. Ali morao je mnogo toga bolje da odigra a ne da salje srca publici i hrani se pozitivnom energijom i ponasajuci se kao da zivi u nekoj utopiji.

                            Comment


                            • 1. Politička mafija i mediji su se znatno pre Novakovog dolaska bavili okretanjem javnog mnjenja protiv njega. Setimo se samo gomile izjava, pretnji i podmetanja na temu Novak Đoković.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post

                                Ovo je u principu ekvivalent "silent bana". Kao vjerujemo da je sve u redu sa testovima, ali imamo pravo da politicki djelujemo. Zato cemo te kazniti zestoko, ali bitno blaze nego bi te kaznili da je dokazano da si falsifikovao test. Novak je svjesan toga. Cim jeon prekinuo onaj trening, znao je da su sane da igra AO minimalne.

                                Pogledajte ovo:

                                Piers Morgan on Twitter: "BREAKING: Covid rule cheat, immigration form liar, & anti-vaxxer icon Novak Djokovic loses final appeal against deportation & will be thrown out of Australia without being able to compete in Aus Open. Good. 👏👏👏 https://t.co/nZAVgSsZK8" / Twitter

                                Morganov ton je drzak ali poruka je jasna:

                                *prekrsio si epidemiloske mjere
                                *nisi posteno ispunio formular
                                *antvakser si

                                Vaznij je sto nedostaje. Nema pomena validnosti testa. I to je glavno.
                                Slazem se. Moglo je da bude jos bolje da je sam napustio Australiju. Tako sigurno ne bi dobio 3 godine zabrane igranja na AO. Ovako tesko je reci sta ce biti sa tim. Ako se vakcinise, mozda ga i puste za godinu dana. Znam da ljudi pricaju da ne treba vise da ide tamo. Isto tako znam da ce strasti da se smite u nekom trenutku, I da ce se nadati da moze tamo.

                                Mozda se i vakcinise Novak. Tesko je reci sada. Razloga za takvo misljenje mi daje operacija iz 2018. Isto nije hteo da se operise, ali kada je video da nema drugog nacina, predomislio se.
                                Last edited by 147; 16-01-22, 09:54.

                                Comment

                                Working...
                                X