Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve sudnice su slične 😂
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ko zna, mozda dodje vreme paralenih turova. Kao 1960tih. Malo da se "istok" vise pita. Dosta je bilo.

      Comment


      • Potvrđen raspored.. Imamo slobodno ceo dan
        .. ;)
        Laku noć

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post

          Pa šta vam nije jasno Novak i 10 puta da dobije na sudu ministar ima pravo mu obori vizu kad mu se ćefne, 10 ili 20 puta, po osnovi br... oh wait uopšte mu ne treba osnova
          Takav im je zakon. Oko izuzeća za vizu isto čist ko suza, nema šta
          Не. Дискреционо право могуће је искористити само у два случаја. По питању првог судија је донео одлуку пре 5 дана и дао им је могућност за допуну у 4 сата после изрицања пресуде. они то нису искористили. Министар сада користи другу могућност. Ако ово изгуби више неће имати никаву трећу могућност да дискреционо право користи. Потрошено. Зато им је важно да задрже право на жалбу како би Нолета држали даље од такмичења.

          Comment


          • Originally posted by BratBugarin View Post

            Не. Дискреционо право могуће је искористити само у два случаја. По питању првог судија је донео одлуку пре 5 дана и дао им је могућност за допуну у 4 сата после изрицања пресуде. они то нису искористили. Министар сада користи другу могућност. Ако ово изгуби више неће имати никаву трећу могућност да дискреционо право користи. Потрошено. Зато им је важно да задрже право на жалбу како би Нолета држали даље од такмичења.
            A otkud sad to?
            Mislim, nemam blage veze i ne sumnjam u to što kažeš, ali, da li bi mogao da potkrepiš nekim izvorom?
            Nisam znala da ministar ima samo dve mogućnosti.

            Ipak, nema teorije da i ovaj put izgubi slučaj, pošto može da navede bilo koji razlog, kao što i radi, na pr kao pretnju za javno zdravlje ili bilo koju sličnu glupost. Ili ipak...?!
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post

              A otkud sad to?
              Mislim, nemam blage veze i ne sumnjam u to što kažeš, ali, da li bi mogao da potkrepiš nekim izvorom?
              Nisam znala da ministar ima samo dve mogućnosti.

              Ipak, nema teorije da i ovaj put izgubi slučaj, pošto može da navede bilo koji razlog, kao što i radi, na pr kao pretnju za javno zdravlje ili bilo koju sličnu glupost. Ili ipak...?!
              MIGRATION ACT 1958 - SECT 133C

              Minister's personal powers to cancel visas on section 116 grounds
              Action by Minister--natural justice applies

              ...


              Action by Minister--natural justice does not apply


              (3) The Minister may cancel a visa held by a person if:


              (a) the Minister is satisfied that a ground for cancelling the visa under section 116 exists; and


              (b) the Minister is satisfied that it would be in the public interest to cancel the visa.


              ...

              Comment


              • Ако преведеш са енглеског и протумачиш ово како треба онда је мој иницијални пост исправан. Напомињем да нисам правник али ми многе опште ствари о праву нису непознате.

                Comment


                • Радили овај фору?
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakav je paćenik Nadal. Ćuti seronjo, šta se mešaš u stvari van tvoje inteligencije. Klasično dodvoravanje vlastima. Lik baš smrdi.

                    Comment


                    • Ne znam šta je Nadal izjavio, ali i on ima pravo na svoje mišljenje kao i naš Novak. Sa druge strane ko je mislio da u toj grani profi sporta cvetaju ruže i svi se vole taj i nema baš dodira sa realnošću. Sve su to veliki igrači i sujetni ljudi, nekad učine neke humane postupke ali i to uglavnom na savet kakvog PRa, tako i na savet PRa znaju da daju i neke nepopularne izjave.
                      Ni Novak se ne razlikuje od njih (iako je naš i iako mi je daleko simpatičniji od ostatka ATP ergele, možda mi je simpa bio Del Potro) ali on ovaj put oko vakcinacije ulazi sa punim ubeđenjem da je u pravu i ja to poštujem.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Kakav je paćenik Nadal. Ćuti seronjo, šta se mešaš u stvari van tvoje inteligencije. Klasično dodvoravanje vlastima. Lik baš smrdi.
                        Šta je sad rekao?
                        Edit: sad sam pročitao. U suštini je učinio nesvesno uslugu Novaku, jer samim tim da li se razmišlja kako će turnir da izgleda bez Novaka daje dodatno Novaku na važnosti, a Nadal je sam sebe svrstao u ostale.
                        Last edited by dekkard; 15-01-22, 08:10.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • судија калахан је усвојио захтев новакових адвоката да буде трочлано судско веће, дакле да уз њега буду још двоје судија, што влади везује руке око улагања жалбе... адвокат владе се томе противио... све у свему, вечерас пада коначна одлука...

                          Comment


                          • Takođe dobro je da je spomenuo Borga, a to je do ovog slučaja uz ranjavanje Monike najveća mrlja koja postoji u tenisu.
                            Ne žele da budu zapamćeni po još jednoj.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Sada je već 2-0 za Đokovića.. Odlučujući poen(i) slede večeras..
                              Ceo ovaj proces dokazuje da su pravo i papiri na Novakovoj strani.. Razlog iz optužnice da je pretnja po poredak je presmešna..

                              Comment


                              • Originally posted by Žika View Post
                                Радили овај фору?
                                Žiko

                                Radi, šljaka ko lud

                                Šta ti misliš o “razoružanju”?

                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X