Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Ubrzo nakon AO on gubi prvo mjesto i vjerovatno se nikad vise ne vraca na njega, ako misli dalje bez vakcine. Pa, neka se bode on s njima, sve celo u celo...
    Ovdje je isao da se bode sa rogatim. Sa vecinom zemalja na planeti bi vjerovatno izasao kao pobjednik ali ovi korona-tirani su vec uveliko na opasnom glasu sto se tice ove price. Ko zna kako ce biti sa ostalim, vjerovatno dosta lakse ako se odluci da ide u tom pravcu. haha

    Comment




    • Originally posted by DinoFC View Post

      Pa sto potencijalno nece igrati omiljeni turnir, dozivio nebrojeno stresova on i njegova porodica, spavao sa zoharima i na aerodromu proveo citavu noc uz maltretiranje sluzbenika. Vrijedjao i ponizavao ko god stigao, sirili lazne informacije. Ostavili ga da ceka danima a usput i trenirao, drzeci ga u neizvjesnosti da mu otezaju i na kraju deportovan na dan kad je trebao igrat prvo kolo.

      Mozda za malog kajanja...
      Složićeš se da je sve to mala cena za potencijalni gubitak zdravlja koji bi usledio kad bi se vakcinisao. Tako Novak razmišlja.
      Ne verujem da će ga deportovati, btw.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post

        Ovdje je isao da se bode sa rogatim. Sa vecinom zemalja na planeti bi vjerovatno izasao kao pobjednik ali ovi korona-tirani su vec uveliko na opasnom glasu sto se tice ove price. Ko zna kako ce biti sa ostalim, vjerovatno dosta lakse ako se odluci da ide u tom pravcu. haha
        Sto se tice javnog mnenja bice nesto lakse sa ostalima ali ako nema izuzece tamo onda zakonski ce biti problem

        Comment


        • Da se sve ovo desava u Kini, mozda bi otkazali turnir. Ovako svi bitni turniri se desavaju u "zemljama zapada". Bilo bi lepo da se to promeni, ali nazalost jako tesko. Barem u ovoj hijerarhiji najmocnijih zemalja sveta.
          Mozda u buducnosti Kina postane mocnija od Amerike. Taj dan nece dodji tako skoro. Cak i da dodje, pitanje sta je bolje za nas na Balkanu.

          Comment


          • Originally posted by 147 View Post
            Da se sve ovo desava u Kini, mozda bi otkazali turnir. Ovako svi bitni turniri se desavaju u "zemljama zapada". Bilo bi lepo da se to promeni, ali nazalost jako tesko. Barem u ovoj hijerarhiji najmocnijih zemalja sveta.
            Mozda u buducnosti Kina postane mocnija od Amerike. Taj dan nece dodji tako skoro. Cak i da dodje, pitanje sta je bolje za nas na Balkanu.
            Brate moj u Kini je tek kovid diktatura,tamo bi ga obesili o kolac kad bi se setao zarazen

            Comment


            • Don't jerk each other too soon, ko zna kakva će epidemiološka situacija biti do RG.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Interesuje me samo da li se Novak kaje sto se nije vakcinisao ili na drugi nacin ovo odradio ili mu sav ovaj rasplet samo daje dodatno gorivo i pojacava inat u njegovoj borbi za reci cemo slobodu izbora. Ne bih se iznendio da je sad odlucniji nego ikad da se nece vakcinisat i da sve sto je uradio potpuno ispravno.
                Ma evo meni su ogadili vakcinu i sprovodjenje kovid politike i gradjansku poslušnost i sve redom, neću više svojevoljno primati ništa niti nositi masku na otvorenom (kod mene je obavezna)

                Što se mene tiče, mogu da ugase AO a i može čak i da potone celo ostrvo sa turnirom sve sa kengurima i ovcama od gradjana, imaju viadu kakvu zaslužuju tako da mi ih nije uopšte žao

                A Novak će vrlo brzo biti daleko od svog ovog horora, i nadam se da mu na pamet ne pada tamo više da se vraća

                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post

                  Ma evo meni su ogadili vakcinu i sprovodjenje kovid politike i gradjansku poslušnost i sve redom, neću više svojevoljno primati ništa niti nositi masku na otvorenom (kod mene je obavezna)

                  Što se mene tiče, mogu da ugase AO a i može čak i da potone celo ostrvo sa turnirom sve sa kengurima i ovcama od gradjana, imaju viadu kakvu zaslužuju tako da mi ih nije uopšte žao

                  A Novak će vrlo brzo biti daleko od svog ovog horora, i nadam se da mu na pamet ne pada tamo više da se vraća
                  Da osvoji 10-tu titulu ovde i ne treba nikad više u Australiju da kroči.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Da osvoji 10-tu titulu ovde i ne treba nikad više u Australiju da kroči.
                    Neka hvala, ne treba nam ni titula pu ne ponovilo se nikome
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Tako je.. Osvoji 10. titulu AO.. A Rod Laver Arenu preimenjuju u Novak Đoković Arenu..

                      Comment


                      • сад је на цнн-у у директном преносу био један старији човек, који је радио у области емиграционог права у аустралији, он сматра да новак има добре шансе да добије пресуду у своју корист, на велико чуђење новинарке...

                        на питање да ли је у том случају правно ствар завршена, он је одговорио да није, али да не очекује да влада крене са жалбама...
                        Last edited by gandra; 14-01-22, 19:51.

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post

                          Neka hvala, ne treba nam ni titula pu ne ponovilo se nikome
                          Potpisujem. Ne treba mi ništa.

                          Comment


                          • Meni zaista nije jasno kako bilo koji iskreni navijac Novaka Djokovica moze da navija da on igra ovaj AO.
                            Ako pretpostavimo da on dobije slucaj na sudu u nedelju, u ponedeljak treba da igra prvi mec, 4 dana nije trenirao (3 dana nije nikako, jedan jeste ali je prekinuo posle pola sata), 3 dana proveo po sudnicama, 1 noc prespavao u tom nekom pritvoru ( ko zna kako je spavao svih ovih dana), sve oo mora da ostavi fizicki i psihicke posledice, to jednostavno mora da iscrpi coveka, koliko god da je snazan.
                            I onda treba u ponedeljak da izadje i igra best of 5 i tako naredne 2 nedelje
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Meni zaista nije jasno kako bilo koji iskreni navijac Novaka Djokovica moze da navija da on igra ovaj AO.
                              Ako pretpostavimo da on dobije slucaj na sudu u nedelju, u ponedeljak treba da igra prvi mec, 4 dana nije trenirao (3 dana nije nikako, jedan jeste ali je prekinuo posle pola sata), 3 dana proveo po sudnicama, 1 noc prespavao u tom nekom pritvoru ( ko zna kako je spavao svih ovih dana), sve oo mora da ostavi fizicki i psihicke posledice, to jednostavno mora da iscrpi coveka, koliko god da je snazan.
                              I onda treba u ponedeljak da izadje i igra best of 5 i tako naredne 2 nedelje
                              Jer bi osvajanje ovog slema u ovakvoj atmosferi i pod ovakvim uslovima znacio tacku na GOAT pricu, pa sve da Nadal uzme jos 3 RG-a i 1 USO posle.
                              Last edited by Joker; 14-01-22, 20:06.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Jer bi osvajanje ovog slema u ovakvoj atmosferi i pod ovakvim uslovio znacio tacku na GOAT pricu, pa sve da Nadal uzme jos 3 RG-a i 1 USO posle.
                                Znaci, bole te dupe za njega kao za coveka, bitno ti je samo da je GOAT...sve mi je jasno
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X