Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nijedna od spomenutih država ne sprovodi ovakvu politiku kao Australija.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment



    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Sud je doneo odluku da je bilo proceduralnih propusta tog jutra, ne postoji tu bas neki prostor za zalbu.
      A ako mu ministar ponisti vizu to je zato sto su utvrdili da papiri nisu dobri, nesto sto na sudu nije ni razmatrano.
      Originally posted by Joker View Post
      To ce ici malo teze. Cisto sumnjam da ce to biti slucaj, vec ce to biti sekundarni razlog, upravo iz razloga sto ne mogu dokazati, mogu samo da sumnjaju u neispravnost dokumentacije.
      Ali ono za sta moze da ga deportuje je za potencijalnu opanost po javno zdravlje, jer je dokazano da se ne pridrzava propisa izolacije, za sta ima licno Novakovo priznanje i tu je onda kraj. Slucaj sa sumnjivim papirima ce samo dodati da slucaj ucini jos jacim, ali ne smije na tome temeljiti odluku.
      Originally posted by bojanaBG View Post
      Imas problem sa onim popunjavanjem obrasca, to je jedan razlog, on nije vakcinisan i to je i dalje uslov da se udje u Australiju ( a ne prelezan kovid) i na kraju je njegovo neodgovorno ponasanje, sam priznao.
      Originally posted by bojanaBG View Post
      Ako sam ja dobro shvatila, oni vise uopste ne idu na to da li su mu papiri dobri ili ne, nego da pokazu da je antivakser(neke problematicne izjave) i neodgovorno ponasanje tokom pandemije( Adria tour, setkanje po BGu dok je zarazen).

      Ja rekoh sta ce biti primarni osnov. Novak i njegov karakter, a ne papiri i propusti sa njima...




      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Svratih u baruštinu ovdašnju da iskažem bezgraničnu podršku najboljem teniseru svih vremena. Nedaj se rode, šta god oni da odluče tii si pobedio!
        Bravo brate!

        Comment


        • Za ulaz u SAD je trenutno neophodna vakcina, videcemo sta ce biti kad USO dodje na red.
          Znam da je Rubljov dao izjavu da za ucestvovanje na IW/Majami je neophodno da bude vakcinisan.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne znam za vas ali mene ovo stvarno plaši. On je užasno tvrdoglav. On neće igrati turnir. To je država i vlast. Bojim se da ne izađe sa nogama napred... A to može da se desi ako dobije na sudu.

            Comment


            • Bridžing viza..

              https://nova.rs/sport/australijan-op...bridzing-viza/

              Comment


              • Interesuje me samo da li se Novak kaje sto se nije vakcinisao ili na drugi nacin ovo odradio ili mu sav ovaj rasplet samo daje dodatno gorivo i pojacava inat u njegovoj borbi za reci cemo slobodu izbora. Ne bih se iznendio da je sad odlucniji nego ikad da se nece vakcinisat i da sve sto je uradio potpuno ispravno.
                Last edited by DinoFC; 14-01-22, 19:10.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ako sam ja dobro shvatila, oni vise uopste ne idu na to da li su mu papiri dobri ili ne, nego da pokazu da je antivakser(neke problematicne izjave) i neodgovorno ponasanje tokom pandemije( Adria tour, setkanje po BGu dok je zarazen).
                  Jos je i ministar rekao da je u prvom sporu Novak bio u pravu. Sve sto smo pricali 4 dana je sad nebitno.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Interesuje me samo da li se Novak kaje sto se nije vakcinisao ili na drugi nacin ovo odradio ili mu sav ovaj rasplet samo daje dodatno gorivo i pojacava inat u njegovoj borbi za reci cemo slobodu izbora. Ne bih se iznendio da je sad odlucniji nego ikad da se nece vakcinisat i da sve sto je uradio potpuno ispravno.
                    Što bi se kajao?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post

                      Jos je i ministar rekao da je u prvom sporu Novak bio u pravu. Sve sto smo pricali 4 dana je sad nebitno.
                      Da, ocigledno nisu hteli da ulaze u taj deo, jer je moguce da bi to bilo lakse oboriti. ne znam, samo pretpostavljam da su zbog toga izabrali ovaj razlog

                      A danas je nas pokrajinski sekretar za zdravstvo, koji je tesko djubre, ali je zvanicnik, rekao da je test ispravan i vlaidan i rezultati su mu dostavljeni 16.12. uvece.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Nije nimalo ugodna pozicija kad si državni neprijatelj.

                        Ako Novak bude deportovan i zabrana ulaska 3 godine ja ću biti presrećan. Potpisao bih odmah to.

                        Nije dobro kad ti savetuju svi da se maneš ćorava posla a država udari na tebe.

                        Verovatno će mi se neki smejati ali to me podseća na Điniđića, sa tim što Novak ne preti mafiji ali se zato veoma kurči i inati.
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-01-22, 19:18.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post

                          Da, ocigledno nisu hteli da ulaze u taj deo, jer je moguce da bi to bilo lakse oboriti. ne znam, samo pretpostavljam da su zbog toga izabrali ovaj razlog

                          A danas je nas pokrajinski sekretar za zdravstvo, koji je tesko djubre, ali je zvanicnik, rekao da je test ispravan i vlaidan i rezultati su mu dostavljeni 16.12. uvece.
                          Vidio sam Gojkovic. Sto mislis zato je server bio oboren?

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Što bi se kajao?
                            Pa sto potencijalno nece igrati omiljeni turnir, dozivio nebrojeno stresova on i njegova porodica, spavao sa zoharima i na aerodromu proveo citavu noc uz maltretiranje sluzbenika. Vrijedjao i ponizavao ko god stigao, sirili lazne informacije. Ostavili ga da ceka danima a usput i trenirao, drzeci ga u neizvjesnosti da mu otezaju i na kraju deportovan na dan kad je trebao igrat prvo kolo.

                            Mozda za malog kajanja...
                            Last edited by DinoFC; 14-01-22, 19:19.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Interesuje me samo da li se Novak kaje sto se nije vakcinisao ili na drugi nacin ovo odradio ili mu sav ovaj rasplet samo daje dodatno gorivo i pojacava inat u njegovoj borbi za reci cemo slobodu izbora. Ne bih se iznendio da je sad odlucniji nego ikad da se nece vakcinisat i da sve sto je uradio potpuno ispravno.
                              Ubrzo nakon AO on gubi prvo mjesto i vjerovatno se nikad vise ne vraca na njega, ako misli dalje bez vakcine. Pa, neka se bode on s njima, sve celo u celo...

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post

                                Vidio sam Gojkovic. Sto mislis zato je server bio oboren?
                                Ne znam, sa tim testom definitivno nesto nije kako treba, ali to moze da kaze samo onaj koji bas radi tamo, koji radi sa tom bazom, sve ostalo su nagadjanja.
                                Taj ID je bas problematican, jer je nekako logicno da stavis inkrement, vecina bi tako napravila model.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X