Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo posle Australije,ali nekako mi sve ovo mirise da traze nacin da ga penzionisu kako ne bi postao covek sa najvise grend slemova i kako bi opstala legenda o Federeru kao najboljem teniseru svih vremena.
    Nece ga sigurno pustati da igra grend slemove ako se ne vakcinise,isto ga ovo ceka, ali sad vise nisam siguran ni da ce ga vakcinisanog pustiti da igra,izmislice fasisti nesto drugo.

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post

      Tako je zato kazem da Vladini advokati ocajni,Novakovi bi lagano dobili slucaj na njihovom mestu

      To sto si ti rekao za antivaksere ima smisla i tu treba traziti Novakkvu sansu
      Novakovi advokati su sigurno nabolji koji se mogu naci, ali ne mislim da je ovaj Vladin advokat tako los. Sto ako iz nekih razloga nisu mogli napisati to sto ti pises. Bilo kako bilo, napisali su sto su napisali.

      Comment


      • Bezveze paničite, raznosi Rafu ili Cicipasa već na RG
        Nije AO jedini gs na svetu.
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by NI View Post

          Novakovi advokati su sigurno nabolji koji se mogu naci, ali ne mislim da je ovaj Vladin advokat tako los. Sto ako iz nekih razloga nisu mogli napisati to sto ti pises. Bilo kako bilo, napisali su sto su napisali.
          A sta ti mislia koji Australijanci cine vecinu koja je za deportaciju???Pa vakcinisana jer je 90% vakcinisano logicno

          A opet ako Novak ostane nisam siguran da je to dobra stvar za antivaksere jer opet ista prica zasto oni ne mogu da idu da gledaju tenis a Novak moze da igra

          U slucaju deportacije bio bi isti tretman

          za Novakov imidz je svakako bolje da ga deportuju,Novak to i zeli delom mozda zeli jer bi samovoljni odlazak em bila predaja em bi ispalo da je sam shvatio da ne treba biti tamo,sa deportacijom bi ispao zrtva sazalili bi se ljudi iako ga ne podrzavaju

          Comment


          • Sve ovo u šta su upustili sa Novakom samo ide njemu na ruku, jer prave mučenika od njega, tenIsusa i polako okreće javno mnjenje na njegovu vodenicu, ljudi širom sveta i u Australiji shvataju da im nije bitno zdravlje ljudi nego politički poeni.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Trenutno su dve opcije realne:

              1. Deportacija bez 3 godine zabrane.
              2. Deportacija sa zabranom ulaska 3 godine
              Opcija 1. je dobra, opcija 2. je losa. Doduse opcija 2. moze da se promeni, ako se promeni blast na izborima u Australiji.

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                A sta ti mislia koji Australijanci cine vecinu koja je za deportaciju???Pa vakcinisana jer je 90% vakcinisano logicno

                A opet ako Novak ostane nisam siguran da je to dobra stvar za antivaksere jer opet ista prica zasto oni ne mogu da idu da gledaju tenis a Novak moze da igra

                U slucaju deportacije bio bi isti tretman

                za Novakov imidz je svakako bolje da ga deportuju,Novak to i zeli delom mozda zeli jer bi samovoljni odlazak em bila predaja em bi ispalo da je sam shvatio da ne treba biti tamo,sa deportacijom bi ispao zrtva sazalili bi se ljudi iako ga ne podrzavaju
                Velika vecina Australaca he za deportaciju, ali to ne moze da bude osnova za takvu odluku. To sa istim tretmanom stoji i ne stoji. On je u Astraliji mjezec dana, vrlo specificnim poslom. On je po prirodi stvrai izuzetak.

                Od kad je svijeta i vijeka, svaki mesija dobija na znacaju ako je proganjan! Progonom ti pravis Novaka ikonom antivaksera.

                Comment


                • I treća najrealnija, odbacivanje svih optužbi vlade i učestvovanje na turniru. Zato mu je sudija Keli i odobrio suđenje u nedelju.
                  Last edited by dekkard; 14-01-22, 18:37.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ako sam ja dobro shvatila, oni vise uopste ne idu na to da li su mu papiri dobri ili ne, nego da pokazu da je antivakser(neke problematicne izjave) i neodgovorno ponasanje tokom pandemije( Adria tour, setkanje po BGu dok je zarazen).
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ako je to tačno, tek će tu udariti u zid. Nema apsolutno nikakvog dokaza o avax propagandi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Za vreme Serbia Opena teniseri su mu javno izražavali zahvalnost što im je omogućio da se vakcinišu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Koliko ja vidim on će biti deportovan.

                          Jel može sudija ovo da okonča ili oni mogu i treći put da mu ukinu vizu?

                          ​​

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Koliko ja vidim on će biti deportovan.

                            Jel može sudija ovo da okonča ili oni mogu i treći put da mu ukinu vizu?

                            ​​
                            To je pitanje od milion dolara
                            vise nista ne smem da tvrdim
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ne, sutra će biti sve gotovo, donose konačnu odluku.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • I u Australiji su mu garantovali ucesce pa vidis sta se desava, nesto ne verujem da bi Australija ovo radila da nema podrsku Britanije,SAD,Nemacke,a gde Englezi tu su i Francuzi.

                                Comment

                                Working...
                                X