Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nije tačno, država Australija mu je izdala vizu pa su se predomislili zbog javnog mnjenja/izbora.
    A javno mnjenje je poludelo usled one njegove objave.... Rekao sam vec ranije, ponovicu:
    Za neke stvari je glup ko kurac.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Slažem se, ne vidim kako može ovo da izgubi ako se budu držali prava i ostanu nezavisni.
      A ja opet ne vidim u kom paralelnom univerzumu bi moglo da se desi da pravo i država ostanu nezavisni To bi bilo u domenu kvantne fizike ili Šredingerove mačke
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by Nesic View Post
        I zamisli hbte, da nosiš ime Novak (No-Vacc) i da ti se sve ovo izdešava . Da pomisliš da stvari zaista nisu baš tako "jednostavno" slučajne .
        No vax Djo (yo, io - ja) kovi(d) c

        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Ma prosto prošireno

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post

            A javno mnjenje je poludelo usled one njegove objave.... Rekao sam vec ranije, ponovicu:
            Za neke stvari je glup ko kurac.
            Jedino što mogu da se složim da nije trebalo ništa da objavljuje na društvenim mrežama, ali to su mogli barem da mu nagoveste da ne radi ako nije mogao sam da dokuči.
            S druge strane, ako je pravna država u pitanju valjda sve rade transparentno, skoro 90k ljudi je već dobilo to izuzeće tako da to nije new thing, i on je tek jedan od njih. Nije dobio izuzeće jer je milioner, taj rant je neosnovan i netačan.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Koliko sam uspeo malo da se konsultujem sa drugarima pravnicima, Novak ima šanse ako sudija proceni da je Ministar zloupotrebio ovlašćenje a Đoković ima svu validnu dokumentaciju za ulazak tj. ispoštovao je sve zahteve koji su se od njega tražili. I ako je Đokovićevo pravo na rad i slobodno kretanje bitnije od davanja primera i političkih poena.


              Tj. Ne zloupotrebio nego prekoračio.
              Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-01-22, 15:22.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Koliko sam uspeo malo da se konsultujem sa drugarima pravnicima, Novak ima šanse ako sudija proceni da je Ministar zloupotrebio ovlašćenje a Đoković ima svu validnu dokumentaciju za ulazak tj. ispoštovao je sve zahteve koji su se od njega tražili. I ako je Đokovićevo pravo na rad i slobodno kretanje bitnije od davanja primera i političkih poena.


                Tj. Ne zloupotrebio nego prekoračio.
                Ako proceni da je zloupotrebio...tamo se drugacije razmislja nego u Srbiji ipak,treba se konsultovati sa pravnicima u Australiji,on jeste pretnja indirektno po zdravlje,jer ako on udje onda niko vise(manje ljudi) nece primati vakcine kad dodje na red treca cetvrta doza ...samim tim bice vise smrti,tako da jeste indirektno pretnja po zdravlje Australijanaca zato sto propagira antivakserstvo i kao takav je primljen u zemlju

                Ali i da dobije sto je moguce pametnije mu je da ode,moze da izgubi na turniru na kom ce trpeti nenormalne pritiske i svi ce ga gledati kao izroda

                Comment


                • Ako su sanse zanemarive i nepostojece da sud uopste cijeni i vaga izmedju dvije strane jer je pod svojevrsnim pritiskom onoga ko je donio ovu odluku, tj. ministra. Cemu sluzi zalba u ovom slucaju, ostavljeno mu diskreciono pravo pa brale nek odredjuje po svojoj volji bez da bilo kome odgovara i sve jasno. A ne vako ide se na sud gdje postoje 1% ako subas bas zajebali negdje u procedurama.
                  Last edited by DinoFC; 14-01-22, 15:40.

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post

                    Ako proceni da je zloupotrebio...tamo se drugacije razmislja nego u Srbiji ipak,treba se konsultovati sa pravnicima u Australiji,on jeste pretnja indirektno po zdravlje,jer ako on udje onda niko vise(manje ljudi) nece primati vakcine kad dodje na red treca cetvrta doza ...samim tim bice vise smrti,tako da jeste indirektno pretnja po zdravlje Australijanaca zato sto propagira antivakserstvo i kao takav je primljen u zemlju

                    Ali i da dobije sto je moguce pametnije mu je da ode,moze da izgubi na turniru na kom ce trpeti nenormalne pritiske i svi ce ga gledati kao izroda
                    Druže izvini, ali sad si lupio. Da li si ti normalan? On propagira antivakserstvo? Šta si sad izjavio ne verujem. On to nikad nije radio. To je slobodno tumačenje.

                    Bar dok sam ja gledao imunologe i mikrobiologe sa Fakulteta Medicine u Beogradu treća doza se daje jer je odziv bio loš na prve dve. To se ovde propagirala treća a na zapadu to nije ni pominjano do skoro.

                    I ispravio sam se u "prekoračio". Nema šta tamo drugačije da se razmišlja. To je Federalni Sud.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Druže izvini, ali sad si lupio. Da li si ti normalan? On propagira antivakserstvo? Šta si sad izjavio ne verujem. On to nikad nije radio. To je slobodno tumačenje.

                      Bar dok sam ja gledao imunologe i mikrobiologe sa Fakulteta Medicine u Beogradu treća doza se daje jer je odziv bio loš na prve dve. To se ovde propagirala treća a na zapadu to nije ni pominjano do skoro.

                      I ispravio sam se u "prekoračio". Nema šta tamo drugačije da se razmišlja. To je Federalni Sud.
                      Ja tvrdim da je on antivakser(ili ako ti to ruzno zvuci osoba koja ne veruje u vakcinu)ako on uspe na sud da kaze da nije antivakser i da jos posalje pomirljivu poruku(vaksersku) gradjanima ausralije bice dobro em ce dobiti na sudu em ce smiriti narod

                      treca doza se daje svuda na zapadu nisi obavesten u ausutraliji ce za 2 meseca 3 krenuti jer su kasnije drugu primali

                      Dakle jedini hepi end je da Novak postane vakser(makar umereni)i da osvoji Ao posle toga

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Ako su sanse zanemarive i nepostojece da sud uopste cijeni i vaga izmedju dvije strane jer je pod svojevrsnim pritiskom onoga ko je donio ovu odluku, tj. ministra. Cemu sluzi zalba u ovom slucaju, ostavljeno mu diskreciono pravo pa brale nek odredjuje po svojoj volji bez da bilo kome odgovara i sve jasno. A ne vako ide se na sud gdje postoje 1% ako subas bas zajebali negdje u procedurama.
                        Pa to ti je pozorište u kući, teatar, pantomima da oni eto, to sve po zakonu tretiraju antivakserskog nitkova koji to uopšte nije ni zaslužio pošto svesno širi zarazu blablbla ali mi smo ti neka civiliovana zemlja za razliku od njega i to je sve

                        Deo cirkusa je bio i prethodni proces što se kao, završio u Novakovu korist, a znalo se i pre završetka da može to mačku o rep, da ministar ima diskreciono pravo da ponovo ukine vizu, što je i (blagovremeno) uradio... tako da je od samog početka (od samog izuzeća, hoću reći) sve to bilo jedno najobičnije sranje, nažalost, a svi se nešto upecali pa verujemo u neki “proces”. A proces je ustvari deo političke kampanje.
                        E majkoviću...
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post

                          Ja tvrdim da je on antivakser(ili ako ti to ruzno zvuci osoba koja ne veruje u vakcinu)ako on uspe na sud da kaze da nije antivakser i da jos posalje pomirljivu poruku(vaksersku) gradjanima ausralije bice dobro em ce dobiti na sudu em ce smiriti narod

                          treca doza se daje svuda na zapadu nisi obavesten u ausutraliji ce za 2 meseca 3 krenuti jer su kasnije drugu primali

                          Dakle jedini hepi end je da Novak postane vakser(makar umereni)i da osvoji Ao posle toga
                          Antivakser nije osoba koja samo ne veruje u vakcinu nego i ona koja propagira da se ljudi ne vakcinišu.

                          NOVAK NIJE ANTIVAKSER.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Antivakser nije osoba koja samo ne veruje u vakcinu nego i ona koja propagira da se ljudi ne vakcinišu.

                            NOVAK NIJE ANTIVAKSER.
                            Ako dokaze na sudu to i posalje poruku svim gradjanima da nije antivakser i da se vakcinisao(makar lazno) nema nikakvih problema apsolutno nikakvih cist je ko suza

                            Comment


                            • Nema šta on da dokazuje na sudu nego tužilaštvo. Na sudu se dokazuje krivica, a ne nevinost. To se zove prezumpcija nevinosti.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • I to da li će se vakcinisati ili ne je njegova lična odluka.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X